Dil Grupları

Tercüme hizmetlerinde 2005 yılından bugüne sunmakta olduğumuz profesyonel çözümler ile alanında lider kuruluş olan firmamız Dünya'nın tüm dillerinden Türkçe'ye ve Türkçe'den tüm dillerine profesyonel çözümler sunmaya devam ediyor. Alanında uzman tercüman kadromuz ve deneyimli teknik destek ekibimizle tercüme hizmetlerinde profesyonellik arayanların ilk adresi olan Boğaziçi Tercüme hizmetleri, tercüme sektörünün aydınlık yüzü olarak sektöre yön vermeye devam etmektedir. Sunmakta olduğumuz teknik, hukuki, ardıl gibi tercüme türlerine ek olarak başta İngilizce olmak üzere, Almanca, Arapça, Rusça, Fransızca ve İtalyanca gibi birçok dilde profesyonel çözümleri sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz. Tercüme edilecek olduğunuz metnin teknik uzmanlık alanı her ne olursa olsun, Dünya'nın tüm dillerinde sorunsuz tercüme hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam etmekteyiz. Yurt dışında bulunan müşterilerimiz ve yurt içerisinde gece acil olarak tercüme hizmetlerine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için sunmakta olduğumuz 7 gün 24 saat tercüme hizmeti imkanlarını bünyesinde barındıran firmamıza duymakta olduğunuz güven için teşekkürler.

Tüm Dillerden Türkçe'ye ve Türkçe'den Tüm Dillere Profesyonel Tercüme Çözümleri Sunuyoruz!

Alanında uzman tercüman kadromuz ile profesyonel çözümlerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

İngilizce Tercüme Hizmeti

İngilizce tercüme hizmeti konusunda alanında lider tercüman kadromuz ile profesyonel çözümleri sizler için bir araya getirmekteyiz. Aylık tercüme kapasitemizin büyük bölümünü oluşturan dil olan İngilizce dili konusunda özel olarak uzmanlığı bulunan firmamız bu alanda müşterilerine profesyonel tercüme çözümlerini sunmaya devam etmektedir.

Almanca Tercüme Hizmeti

Almanca tercüme hizmetleri alanında sayısız projeye imza atmış olan ekibimiz, Almanca'dan Türkçe'ye ve Türkçe'den Almanca'ya olmak üzere profesyonel tercüme çözümlerini sizlere özel olarak bir araya getirmeye devam etmektedir. Şirketler ve bireysel müşterilerimiz için sunmakta olduğumuz profesyonel Almanca tercüme çözümlerimiz için bizlere hemen ulaşın!

Rusça Tercüme Hizmetleri

Rusça Tercüme hizmetleri konusunda tüm teknik alanlarda uzman tam zamanlı tercüman kadromuz ile profesyonel hizmetlerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Günün hangi saati olursa olsun, sunmakta olduğumuz mükemmel kalitede Rusça Tercüme hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın!

Arapça Tercüme Hizmetleri

Arapça Ortadoğu ve Afrika başta olmak üzere bütün dünyada konuşulan diller arasında yer almaktadır. Arapça geniş bir coğrafyada konuşulduğundan dolayı sayıca fazla lehçeye sahiptir. Boğaziçi Tercüme Bürosu Arapçanın bütün lehçelerinde profesyonel çeviri hizmetleri vermektedir. Bizlerle iletişime geçerek en kısa sürede tercümeleriniz için teklif ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bütün Dünya Dillerinde Profesyonel Tercüme

Boğaziçi Tercümeden Profesyonel Çeviri Hizmetleri

Sitemizde yer alan dillere ek olarak bütün dünya dillerinde profesyonel tercüme hizmeti vermekteyiz. Boğaziçi Tercüme Bürosu kurulduğu günden beri sahip olduğu profesyonel altyapısı ve yetenekli personelleriyle her alanda ve dilde çeviri yapabilmektedir. Boğaziçi Tercüme Bürosu dünyanın her tarafında çözüm noktalarına sahiptir. Örneğin Afrikada konuşulan yerel diller dahil çok hızlıca bu çözüm noktalarımız aracılığıyla tercüme işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz. Çevirileri tercüman yeminli, noter yeminli yada yazılı olarak teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Dünyanın her yerine aynı gün içerisinde kargo gönderebilmekte ve aynı zamanda çevirilerinizi fax, email, mobil uygulamalar(whatsapp, skype, line vb) yoluylada teslimatını sağlamaktayız. Ayrıca çevirilerinizi ofisimize gelerekde teslim alabilirsiniz.

ÜST