fbpx

Dil Grupları

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak yüzlerce dilde tercüme hizmetleri sunuyoruz. Yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri ile tüm dil problemlerini ortadan kaldırıyoruz. Gelişen ve değişen tercüme sektöründe yeni isteklerin farkındayız ve bu alanda yol gösterici olmayı planlıyoruz.

Hukuki, akademik, tıbbi, edebi, teknik tüm terminolojilerde uzmanlaşmış tercüman kadromuz ile 2005 yılından beri uygun fiyatlı politikalarda hizmet vermekteyiz. İngilizce Türkçe, Türkçe İngilizce, İspanyolca Türkçe, Türkçe İspanyolca gibi kombinasyonların yanı sıra Japonca Korece, İbranice Rusça gibi yüzlerce iki dil arasında da hizmetler sağlıyoruz.

Bir dil üzerine tercüme çalışmalarının yanı sıra transkreation ve yerelleştirme gibi tercümeden daha çok yorumlama isteyen hizmetler de sunarak dili en etkili biçimde kullanmanızı sağlıyoruz.

Bize gönderdiğiniz tüm dosyaların sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden kapsamı ne olursa olsun tüm dosyalarınıza uzman tercümanlar ile oluşturduğumuz ekipler ile birlikte sonuça ulaşıyoruz.

Gizlilik ilkeleri kapsamında asla bize iletmiş olduğunuz belgeleri 3. kişiler ile paylaşmıyoruz. İstediğiniz taktirde imha ediyor ya da 3 yıl boyunda tekrar kullanmak istediğinizde geri getirebilmek için depoluyoruz.

İngilizce Tercüme Hizmeti

Dünya'da en çok konuşulan dillerden biri olan İngilizce tercüme taleplerinin büyük bir kısmını oluşturur. Anadili İngilizce olan deneyimli tercüman kadromuz ile tüm sektörler ve terminolojilerde uygun fiyatlı İngilizce tercüme hizmeti sunuyoruz.

Almanca Tercüme Hizmeti

Almanca'dan yüzlerde farklı dile yüzlerce farklı dilden Almancaya yazılı sözlü tercüme hizmetleri sunuyoruz. Tıbbi, hukuki, teknik tüm konularda uzmanlardan yardım almak istiyorsanız uygun fiyatlı tekliflerimizle tanışmak için bize ulaşabilirsiniz.

Rusça Tercüme Hizmetleri

Rusya'dan gelen misafirlerini iyi bir şekilde ağırlamak ister misniz? Sözlü tercüme hizmetlerimizden yararlanarak Rusça dilinde akıcı iletişim sağlıyoruz. Tüm terminolojilerde noter yeminli Rusça tercüme hizmeti almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Arapça Tercüme Hizmetleri

Elinizdeki Arapça metinleri istediğiniz dile çevirebiliyoruz. Yazılı ve sözlü tüm tercüme ya da yerelleştirme hizmetlerinde dil uzmanlarımız yüksek doğruluk oranlı sonuçlara ulaşmaktadır. Arapça tercümelerde lider firmamızdan hemen teklif alın.

Bütün Dünya Dillerinde Profesyonel Tercüme

Boğaziçi Tercümeden Profesyonel Çeviri Hizmetleri

Sitemizde yer alan dillere ek olarak bütün dünya dillerinde profesyonel tercüme hizmeti vermekteyiz. Boğaziçi Tercüme Bürosu kurulduğu günden beri sahip olduğu profesyonel altyapısı ve yetenekli personelleriyle her alanda ve dilde çeviri yapabilmektedir. Boğaziçi Tercüme Bürosu dünyanın her tarafında çözüm noktalarına sahiptir. Örneğin Afrikada konuşulan yerel diller dahil çok hızlıca bu çözüm noktalarımız aracılığıyla tercüme işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz. Çevirileri tercüman yeminli, noter yeminli yada yazılı olarak teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Dünyanın her yerine aynı gün içerisinde kargo gönderebilmekte ve aynı zamanda çevirilerinizi fax, email, mobil uygulamalar(whatsapp, skype, line vb) yoluylada teslimatını sağlamaktayız. Ayrıca çevirilerinizi ofisimize gelerekde teslim alabilirsiniz.

ÜST