Türkmence Tercüme Bürosu

Türkmenistan'nın resmi dili olan Türkmence yaklaşık 9 milyon Türkmen tarafından konuşulmaktadır. Türkçe ve Azerice ile oldukça yakın bir dil olan Türkmence Latin Alfabesi ile yazıya aktarılmaktadır.

Uygurca Kıpçak gibi dillerin etkisi ile oluşmuş lehçelere sahip olan Türkmence Arapça ve Farsça'dan oldukça etkilenmiş bir dildir.

Türkmence tercüme hizmetlerimiz yazılı ve sözlü tüm alanları kapsamaktadır. Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak en kaliteli çevirileri sunabilmek için deneyimli tercüman ve editör kadrosu ile çalışıyoruz.

 

Türkmence Tercümede Boğaziçi Tercüme Bürosunu Neden Seçmelisiniz?

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

Profesyonel Türkmence Çeviri Hizmetleri

türkmenistan tercüme bürosu

Gerek özel yaşantıda gerekse iş anlamında farklı diller ile bağlantılı olmak ve konuşmak zorunda olmak gerekebilir. Türkmence tercüme etmek istediğiniz metinleri de araştırdığınız ve işinde başarılarını gördüğünüz bu şirkete ileterek yapabilirsiniz. Türkmence konuşmak ve ya bu dil ile ilgili iş yapmak ya da iş haricinde hayatınızda lazım olan bir dönemde tercümanlık şirketlerinden biri olan ve işini gayet başarılı bir şekilde yapan bu şirkete danışabilirsiniz.

Nasıl çalışır: Tercüme bürosu işini başarı ile yapan kişilerden ve dillerinde ana dil olma seviyesinde iyi bilen çalışkan ekip arkadaşları sayesinde şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadan ve her zaman kendini geliştirerek alanında tanınan şirketlerden biridir. Türkmence tercüme yaptırmak istediğiniz ana dil seviyesinde Türkmence bilen ya da Türkmen olan ama ana dil seviyesinde Türkçe bilen ekip arkadaşlarına tercüme yaptırabilirsiniz. Bunların yanı sıra başka diller arasında da tercüme ettirme şansına sahipsiniz. Örneğin Türkmence bir metni Arapça'ya çevirtebilirsiniz.

Ücretlendirme: genellikle bu tarz ilerde metnin önemine göre ya da kelime boyutuna göre ücretlendirme olmaktadır. Önemli metinler için ayrı olarak geliştirilmiş meslek dallarından biri olan yeminli tercümanlar ile çalıştığınıza dikkat etmelisiniz. Boğaziçi Tercüme Bürosu farklı dillerde size yardım ederek işlerinizi daha kolay ve çabuk yapmanızı sağlayacaktır bunun için ise hakkettiği ücretten daha fazlasını almayacaktır.

Gerekli donanıma sahip olan ekip arkadaşlarının sizin istediğiniz metni en kısa zamanda hazırlayarak size hazır hale getirecekleri iş anlayışlarının son derece kuvvetli olduğu bu tercümanlık şirketi sizin de memnun kalacağınız hizmeti size sağlayacaktır. Türkiye’de az bulunan tercümanlık şirketleri arasında bir çok dil ile ilgili hizmet veren bu şirket şimdiye kadar şikayet bile almadan işe yaşamına devam etmektedir.

Şimdi Türkmence Tercüme Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Türkmence Tercümede Boğaziçi Tercüme Profesyonel Çözümler Sunmaktadır

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Boğaziçi tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

Türkmence Tercüme 30 TLTürkmence Tercüme 30 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Türkmence çeviri fiyatımızdır.

Türkmence Teknik Tercüme Türkmence Teknik Tercüme

Türkmence çevirilerinizde teknik alanda tercüme edilirken belirlenen fiyattır.

Türkmence Tıbbi TercümeTürkmence Tıbbi Tercüme

Medikal çeviri alanında kullanılan Türkmence medikal tercüme fiyatlarımızdır.

Türkmence Hukuki TercümeTürkmence Hukuki Tercüme

Hukuki belgeler için Türkmence Hukuki çevirilerde belirlenen fiyatlardır.

Türkmence Yeminli TercümeTürkmence Yeminli Tercüme

Türkmence yada noter yemin gerektiren dökümanların Türkmence tercümesi için belirlenmiş fiyattır.

Türkmence Web Sitesi TercümesiTürkmence Web Sitesi Tercümesi

Türkmence diline yada Türkmence dilinden başka bir dil grubuna websitesi tercümesi Boğaziçi Tercüme tarafından yapılmaktadır.

Tercüme İstatistiklerimiz

1.897

Farklı Müşteri

2.451

Adet Farklı Proje

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST