fbpx

Flemenkçe Tercüme

Almancaya olan yakınlığıyla bilinen Flemenkçe dili Hollanda ve Flemenk bölgesi olarak bilinen Kuzey Belçika’nın ana dilidir. Flemenkçe Hint-Avrupa dil ailesinin Cermen dil grubuna mensuptur. Flemenkçe’nin aynı zamanda Flamanca ve Hollandaca gibi lehçeleri vardır.

Flemenkçenin Belçikada konuşulan lehçesi Flamanca, Hollanda’da konuşulan lehcesi Hollandacadır. Flemenkçeyi şu anda dünya üzerinde 24 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Flemenkçe’nin temelleri Almanca ve İngilizce’den gelir.

Özellikle de Flemenkçe’nin grameri Almanca ile çok büyük benzerlik gösterir. Almanca ile arasındaki tek büyük fark Flemenkçe’de ünlü harflerin de yan yana gelmesiyle birçok kelime oluşmasıdır. Flemenk alfabesi latin harflerinden oluşmaktadır.

Flemenkçe dilinin tek zorluğu kelimelerin daha doğrusu harflerin telaffuzudur. Flemenkçe dili her ne kadar İngilizce ve Almanca’ya benzese de telaffuzu çok farklıdır. Flemenkçe’de gırtlaktan söylenen bir çok harf yer almaktadır.

 

Flemenkçe Tercüme için Boğaziçi Tercüme Bürosu ile irtibata geçin!

Flemenkçe Çeviri Hizmetleri

Flamenkçe Tercüme Bürosu

FLEMENKÇE TERCÜME FİYATI

Flemenkçe tercüme fiyatı bütün tercümelerde olduğu gibi kelime sayısı baz alınarak hesaplanır. Tercüme edilecek olan evrak geldiğinde evrakın kaç kelimeden ya da kaç karakterden oluştuğu hesaplandıktan sonra tercüme fiyatı da bu kelimeler üzerinden hesaplanmaktadır. Fiyat belirlenirken dikkat edilen en önemli unsur dilin ait olduğu terminolojidir. Genel metinlerinizin çevirisinin ücreti düşük çıkarken tıbbi, teknik gibi Flemenkçe tercümelerin fiyatlarında farklılıklar olabilmektedir. Terminojiye ek diğer bir unsur ise teslim süresidir. Teslim süresini çok yakın bir tarihe talep ediyorsanız fiyatta farklılıklar oluşmaktadır çünkü tercümeniz acil tercümeye girmektedir.

BOĞAZİÇİ TERCÜME BÜROSU GÜVENCESİ?

Boğaziçi tercüme, tercüme hizmetlerini en iyi şekilde sizlere sunmaya çalışıyor. Boğaziçi Tercüme Bürosu uzun yılların uluslarası tercüme deneyimine sahiptir. Türkiye şartlarında en uygun fiyatı en üstün kaliteden sunmaktadır. Bizlerle irtibata geçerek firmamız ve referanslarımız konusunda daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Boğaziçi Tercüme Bürosunu çeviri işleriniz için güvenle tercih edebilirsiniz. Oluşturduğumuz profesyonel altyapı ve uzman personellerimizle 7 gün 24 saat boyunca çeviri ve yerelleştirme hizmetleri sunmaktayız. Tercüme ve yerelleştirme fırsatlarımızdan yararlanmayı unutmayınız.

1 Dk İçinde Flemenkçe Tercüme Teklifi

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Profesyonel Flemenkçe Çeviri Hizmetleri Boğaziçi Tercüme Bürosunda

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Boğaziçi tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

Flemenkçe Tercüme 23 TLFlemenkçe Tercüme 23 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Flemenkçe çeviri fiyatımızdır.

Flemenkçe Teknik Tercüme Flemenkçe Teknik Tercüme

Flemenkçe'ye çevrilecek olan ya da Flemenkçe'den çevrilecek olan dosyanız teknik terimler barındırıyorsa Boğaziçi Tercüme Bürosu'nun teknik çeviri uzmanlarından yardım alabilirsiniz.

Flemenkçe Tıbbi TercümeFlemenkçe Tıbbi Tercüme

Tıbbi terminoloji içerisinde yer alan dosyalarınızı deneyimli tercümanlardan oluşturduğumuz ekipler ile inceliyoruz.

Flemenkçe Hukuki TercümeFlemenkçe Hukuki Tercüme

Hukuki tüm belgelerin sizin için öneminin farkındayız. Bu yüzden hukuki tercümelerde deneyimli tercüman kadrosuna sahibiz.

Flemenkçe Yeminli TercümeFlemenkçe Yeminli Tercüme

Flemenkçe Noter yeminli tercüme ve apostil işlemlerinde en hızlı ve uygun fiyatlı dil hizmetlerini sunma gayreti içerisindeyiz.

Flemenkçe Web Sitesi TercümesiFlemenkçe Web Sitesi Tercümesi

Web sitenizi Flemenkçe'ye çevirmek iserseniz uygun fiyat ve yüksek kalite güvencesi sunmaktayız.

Flemenkçe Çevivri İstatistiklerimiz

İco

340

Farklı Müşteri
İco

390

Adet Farklı Proje
İco

240.000

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

5.140

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST