fbpx

ESTONCA TERCÜME HİZMETLERİ

Estonca tercüme hizmetini hangi kategoride almak isterseniz isteyin, profesyonel ekibimiz sizlere kusursuz ve hatasız olarak hizmet verecektir. Firmamızın tercüme hizmetleri arasında;

  • Websitesi tercüme
  • Yazılım tercümeleri
  • Afiş broşür tercümeleri
  • Uygulama tercümeleri
  • Hastane raporları
  • Pasaport vize tercümeleri
  • Transkript diploma tercümeleri
  • Diğer tercüme hizmetleri bulunmaktadır.

SÖZLÜ TERCÜME HİZMETLERİ
Sözlü tercüme hizmetlerimiz arasında; ardıl tercüme ve simultane tercümehizmetlerimiz yer almaktadır. Tercümanlık hizmetinde en zor dallardan birisi de simültane çeviridir. Konuşmanın kısa sürede anlaşılıp, anında doğru bir şekilde tercüme edilmesi oldukça zor olduğu gibi, mutlaka profesyonel tercümanlar tarafından yapılması gereklidir.

Firmamızdan, konusunda deneyimli ve profesyonel kadromuzdan simultane hizmet alabilmeniz de mümkündür. Ayrıca simultane tercüme de gerekli ekipmanlar da, çok önemli rol oynamaktadır. Bu ekipmanlara sahip olmayan bir tercüme bürosunun bu işin altından başarı ile kalkması mümkün değildir.

Tercüme büromuz, bu konuda da gerekli tüm alt yapı ve teknik ekipmana sahip olduğu için bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu tüm simultane tercüme işlerini başarı ile gerçekleştirmiştir.

Estonca Tercümede Boğaziçi Tercüme Bürosunu Neden Seçmelisiniz?

Estonca Tercüme Kaliteli

Boğaziçi Tercüme bünyesindeki tercümanlar ile üstün kaliteli hizmet sunmaktadır.

Hızlı Estonca Tercüme

Estonca tercümelerinde tecrübeli ekibimiz ile hızdan ödün vermiyoruz.

Uygun Tercüme Fiyatları

Estonca tercümelerin içeriğine göre en uygun fiyatı Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak hizmetinize sunmaktayız.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

Estonca Tercüme Uzmanlıklarımız

Yeminli tercüme, noter tasdikli tercüme, ticari- resmi tercüme, edebi- medikal tercüme, hukuki tercüme, akademik tercüme gibi pek çok yazılı tercüme hizmetimiz bulunmaktadır. Tercüme Büroları için de hızlı ve güvenilir hizmet konusunda iddialı olan firmamızdan Estonca- Türkçe, Türkçe- Estonca çevirilerde hizmet alabileceğiniz gibi Estonca' dan diğer dillere de çapraz tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Uzmanlık gerektiren tüm yazılı tercüme işlemlerinde sıfır hata ile çalışmak için uzman tercümanlar tarafından tercüme edilmekle kalmayıp, editörlerimiz tarafından da kontrol edilmektedir.

DİĞER TERCÜME HİZMETLERİMİZ
Proofreading, deşifre, dublaj, yerelleştirme gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Yazılım tercümeleri, websitesi tercümeler, telefon uygulamaları tercümeleri ya da digital pazarlama çalışmaları için içerik tercümeleri gerçekleştiriyoruz.

Aynı zamanda Estonca noter yeminli ya da apositl onaylı tercüme hizmetlerimizden de uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.

Estonca Tercüme Hizmetlerinde Öndeyiz

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Boğaziçi tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

Estonca Tercüme 75 TLEstonca Tercüme 75 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Estonca tercüme fiyatımızdır.

Estonca Teknik Tercüme Estonca Teknik Tercüme

Hizmet verdiğiniz sektörler ile ilgili çeşitli teknik terimlerin yer aldığı yazışamlar, belgeler, sözleşmeler için teknik tercümelerde uzmanlaşmış tercüman kadromuz ile çalışmaktayız.

Estonca Tıbbi TercümeEstonca Tıbbi Tercüme

Sağlık raporları, hastane kayıtları gibi tıp alanına dahil olan tüm metinlerin çevirilerinde bu alanda uzmanlaşmış tercümanlar ile çalışmaktayız.

Estonca Hukuki TercümeEstonca Hukuki Tercüme

Hukuki metinlerin sizin için ne kadar önem taşıdığının farkındayız. Hatasız çeviri teslim edebilmek için hukuk alanında eğitimli dil uzmanları ile Estonca çeviri işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Estonca Yeminli TercümeEstonca Yeminli Tercüme

Resmi belgelerin çevirisinde noter yeminli ya da apostil gibi onay prosedürleri işlemektedir. Firmamız yeminli tercümanlar ile bu hizmetlerde yetkilidir.

Estonca Web Sitesi TercümesiEstonca Web Sitesi Tercümesi

Estonca diline yada Estonca dilinden başka bir dil grubuna websitesi tercümesi Boğaziçi Tercüme tarafından yapılmaktadır.

Estonca Tercüme Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Tercüme İstatistiklerimiz

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST