Çince Tercüme Bürosu

Çince Tercüme Hizmetleri Alanında 2005 Yılından Bugüne Edindiğimiz Bilgi Birikimi ve Deneyimle Hizmetinizdeyiz.

Çince tercüme alanında sunmakta olduğumuz profesyonel çözümler ile bu alanda Türkiye'nin yükselen markası olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Türkiye'nin En Rekabetçi Çince Tercüme Fiyatları İle Fark Yaratıyoruz.

Boğaziçi Tercüme Hizmetleri ailesi olarak şirket içerisinde oluşturduğumuz ‘Maliyet Eğrisi Sistemi’ yardımı ile bu alanda Çince tercüme fiyatları ve ücretlerini minimum seviyeye çekerek, maksimum kalitede Çince tercüme hizmeti almanıza aracılık etmekteyiz. Çince tercüme hizmetinde yaşanan problemlerin büyük bölümünün kalite eksikliklerinden kaynaklandığını düşündüğümüzde, Çin ile Türkiye arasında ki dil engelini kaldıran Boğaziçi Tercüme kalitesini tercih ettiğiniz teşekkürler.

Çince olarak bilinen dil aslında Çin’de konuşulan diller için genel olarak kullanılan terimdir. Dilbilimciler farklı diyalektlerden oluşan Çinde konuşulan dilleri ayrı diller olarak kabul etmektedir. Birbirlerinden tamamen farklı olabilmektedirler. Çince olarak bildiğimiz dil genellikle Mandarin olmaktadır. Mandarin Çinde ve dünya dahil 836 milyon tarafından konuşulan dildir. Mandarinden sonra Wu, Kantonca, Min, Jin, Xiang, Hakka gibi diller gelmektedir.

Çince Yerelleştirme Hizmetleri

Çin dilleri konuşulduğu bölgeye göre farklı lehçelerde olabilmektedir. Bu gibi durumlarda eksik ve anlaşılmama gibi problemlerle karşılaşmamak için dilin konuşulduğu bölgeye göre yerelleştirme hizmetleri yapılmaktadır. Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak profesyonel ekibimizle 7 24 gün 24 saat boyunca yerelleştirme hizmetleri sunmaktayız. Çin ve dünyanın her bir tarafında yer alan çözüm ortaklarımız ile Çince dilleri dahil bütün dünya dillerinde yerelleştirme hizmeti verebilmekteyiz.

Çince tercüme yerelleştirme taleplerinizi yan tarafta yer alan Çince tercüme teklif formundan bizlere iletebilirsiniz. Forma ek olarak whatsapp, email, telefon ve faks aracılığıyla dosyalarınızı göndererek dakikalar içerisinde proje koordinatörlerimizce detaylı bilgilendirme formu ile birlikte fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

Hemen Çince Tercüme Teklifi Alın

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Çince Tercüme Hizmetini Profesyonel Kuruluşlardan Alın!

Çince Tercüme Hizmetleri Alanında 2005 Yılından Bugüne Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Markasıyız!

Uzak doğunun gözde ülkelerinden birisi olan Çin ile Türkiye arasında sürekli olarak kültürel ve ticari ilişki söz konusudur. Ülkeler arasında oluşan bu etkileşimin bir sonucu olarak Çince tercüme ihtiyacı doğmakta ve bu alanda profesyonel desteğe ihtiyaç duyulmaktadır. Çince gerek dil yapısı, gerekse de dil kökeni açısından son derece zorlayıcı bir dil olup, Çince’den Türkçe’ye ve Türkçe’den Çince’ye yapılan çevirilerin profesyonel bir şekilde yürütülmesi oldukça önemli olmaktadır.

Ülkemizde Çince tercüme hizmetleri konusunda yaşanan en büyük sorunlardan birisi olan kalite problemlerini bir kenara bırakan firmamız, bu alanda sunmakta olduğu tercüme kalitesi ile gerek iç piyasa, gerekse de dış piyasa da adından sıklıkla söz ettirmektedir. İhtiyacınız olan Akademik, tıbbi, simultane, teknik gibi birçok alanda sunmakta olduğumuz profesyonel Çince tercüme çözümlerini bir araya getirmeye devam ediyor. 2005 yılından günümüze kurumsal ve bireysel anlamda profesyonel Çince tercüme çözümlerini bir araya getiren firmamız alanında en çok güvenilen Çince tercüme bürosu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

ÜST