fbpx

Macarca Tercüme

Ural dillerinden olan Macarca yaklaşık 15 milyona yakın insan tarafından konuşulmaktadır. Fince, Türk Dilleri, Moğolca ile benzerlikler göstermektedir. Macarca İtalyanca, Arapça, Farsça, Fransızca'dan önemli ölçüde etkilenmiş bir dildir.

Macaristan'ın resmi dili olan Macarca dilinde profesyonel tercüme hizmetleri sunuyoruz. Anadili Macarca olan tercümanlar ile yüksek doğruluk oranlı çevirilere imza atmaktayız. Macaristan'da yapacağınız işlemler ile ilgili Türkçe Macarca Macarca Türkçe ya da İngilizce Macarca, Fince Macarca, Japonca Macarca gibi yüzlerce çapraz dilde çeviri hizmetleri de sunmaktayız.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak yılların vermiş olduğu birikimler ile en kaliteli sonuçlara nasıl ulaşacağımız konusunda deneyime sahibiz. Akademik, tıbbi, hukuki, teknik gibi terminolojilerin yanı sıra sektör uzmanlıkları bulunan tercümanlar ile de hizmet vererek mümkün olan en yüksek doğruluk oranlı çevirilere ulaşıyoruz.

Tercüme kimi zaman birebir hedef dile aktarma olarak algılansa da bunun tam tersidir. Tercüme işlemleri genellikle bir yorumlama sanatı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durumda tercümanın yetenekleri ve diller üzerine olan hakimiyeti ön plana çıkmaktadır.

Dil uzmanlarımızdan Macarca tercüme hizmetleri almak isterseniz bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Macarca Tercümede Neden Tercih Ediliyoruz?

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

Boğaziçi Tercüme Bürosu Sektör Uzmanlıklarına Değer Veriyor

Macarca'dan hangi dile bir çeviri talep ederseniz edin konuya hakim tercümanlarda oluşturduğumuz ekipler ile hizmetler sunmaktayız. Globalleşen dünya çerçevesinde tercüme taleplerinde gözlemlenen artış oldukça farklı diller arasında çeviri işlemlerini de meydana getirmiştir.

Bu durum sonucunda nitelikli çevirilere ulaşmak gittikçe zorlaşmaktadır. Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak nitelikli çevirilere ulaşmak için uluslararası tercüman ağımızdan faydalanıyoruz. İstediğiniz tüm dillerde yüksek doğruluk oranlı çevirilere ulaşırken uygun fiyatlarda sunmaktayız.

Sektör uzmanlıkları bulunan tercümanlar ile çalıştığınız alanda bilgi birikimine ve deneyime sahip tercümanlar en zorlu teknik terimlerde bile uygun karşılıkları kısa sürede bularak hedef dilde olması gerektiği gibi çeviriler yapmaktadır.

Bu sayede zamandan tasarruf etmenizi sağlarken nitelikli çeviriler ile iş hayatınızda başarılarınızı arttırmanızı sağlıyoruz.

Macarca Noter Yeminli Tercüme

Noter yeminli tercüme hizmetleri sunarak belgelerinizi resmi kurumlara iletmenizi sağlıyoruz. Boğaziçi Tercüme Bürosu tercümanları noter yeminli ve uluslararası sertifikalara sahiptirler. Bu sayede hangi ülkede bir işlem yapacaksanız o ülke onay standartlarına uygun çeviriler sunabilmekteyiz.

Apostil tercümeler ile Macaristan'da geçerli belgelere sahip olabilirsiniz. Merkezi konumumuz sayesinde en kısa sürede onay prosedürlerini yerine getiriyoruz.

Hemen Macarca Çeviri Teklifi Alın

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Macarca Çeviri Hizmetleri - Boğaziçi Tercüme Bürosu

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Boğaziçi tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

Macarca Tercüme 30 TLMacarca Tercüme 30 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Macarca çeviri fiyatımızdır.

Macarca Teknik Tercüme Macarca Teknik Tercüme

Macarca çevirilerinizde teknik alanda tercüme edilirken belirlenen fiyattır.

Macarca Tıbbi TercümeMacarca Tıbbi Tercüme

Medikal çeviri alanında kullanılan Macarca medikal tercüme fiyatlarımızdır.

Macarca Hukuki TercümeMacarca Hukuki Tercüme

Hukuki belgeler için Macarca Hukuki çevirilerde belirlenen fiyatlardır.

Macarca Yeminli TercümeMacarca Yeminli Tercüme

Tercüman yada noter yemin gerektiren dökümanların Macarca tercümesi için belirlenmiş fiyattır.

Macarca Web Sitesi TercümesiMacarca Web Sitesi Tercümesi

Macarca diline yada Macarca dilinden başka bir dil grubuna websitesi tercümesi Boğaziçi Tercüme tarafından yapılmaktadır.

Tercüme İstatistiklerimiz

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST