fbpx

Kazakça Tercüme Bürosu

Kazakistan'nın resmi dili olan Kazakça dünya üzerinde yaklaşık 16 milyon insan tarafından konuşulmaktadır. Kazakça Türk dil ailesine mensup olduğundan birçok iki dil arasında birçok kelime benzerlik göstermektedir.

Kazakça dil hizmetlerinde tıbbi, hukuki, teknik, edebi, akademik gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.

Aynı zamanda sektör uzmanlıkları bulunan tercüman kadromuz ile havacılık, gıda sektörü, turizm, enerji gibi iş kollarının kendilerine has teknik terimlerinde hata yapmadan çeviri imkanları sağlamaktayız.

Yüksek kaliteli hizmeti, hızlı ve uygun fiyatlarla Kazakça tercüme hizmeti almak için bize 7/24 mail, telefon whatsapp gibi iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Kazakça Yazılı Sözlü Tercüme Hizmetleri

Kazakça Tercüme Kalitesi

Ana dili Kazakça olan deneyimli tercümanlar ve editör kadromuz sayesinde her zaman yüksek doğruluk oranlı çevirileri sunmaktayız.

Hızlı Kazakça Tercüme

Kazakça tercümeler için her zaman belirlediğiniz süre çerçevesinde harekete geçiyoruz. En hızlı taleplerinize bile karşılık verebilecek altyapıya sahibiz.

Cazip Kazakça Tercüme Fiyatları

Kaynak metinin zorluğu ne olursa olsun alabileceğiniz en cazip kazakça tercüme teklifini sizlere sunmak için çalışıyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Devam eden projelerinizi denetlemek, bilgi almak ya da teklif almak için bize mail, telefon ya da whatsapp yoluyla /24 ulaşabilirsiniz.

Kazakça Yeminli Tercüme Hizmetleri

Kazakça'dan Türkçeye, Türkçe'den Kazakça'ya noter yeminli tercüme işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Bu bağlamda resmi kurumlar tarafından talep edilen belgeler için bize ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda uluslararası geçerlilik için gerekli olan apostil onayı için de çalışmalar yürütmekteyiz.

Onay gerektiren çeviriler için deneyimli tercüman kadrosu ile çalışıyoruz. Noter yemin zabtında bulunmuş ya da uluslararası geçerliliğe de sahip sertifikaları kazanmaya hak kazanmış dil uzmanları ile çalışmaktayız.

Ana Dili Kazakça Olan Tercümanlar

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak Kazakça tercümelerde yüksek kaliteli çeviri hedeflerimize ulaşabilmek için ana dili Kazakça olan tercümanlar ile çalışmaktayız.

Ana dili Kazakça olan tercümanlar sayesinde en zorlu metinlerin bile çevirilerinde hata oranını en aza indiriyoruz. Aynı zamanda yerelleştirme kapsamında Kazak kültürüne uygun çeviriler elde ederek hedeflediğiniz kitleye kendi dillerinde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Acil Kazakça Tercüme

Günün herhangi bir saatinde bizlerden acil tercüme teklifi alarak en hızlı şekilde çeviri talep edebilirsiniz. Bu sayede çok kısa sürede dosyalarınız hedef dile çevrilmiş olacaktır.

Acil tercüme işlemlerinde hıza, geniş ve deneyimli tercüman kadromuz sayesinde ulaşmaktayız. Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak belirlenen süre içerisinde dosyanızı sizlere teslim etmekteyiz.

Şimdi Kazakça Çeviri Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Boğaziçi Tercüme Bürosu Profesyonel Kazakça Tercüme Hizmetleri Sunmaktadır

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Boğaziçi tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

Kazakça Tercüme 18 TLKazakça Tercüme 18 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Kazakça çeviri fiyatımızdır.

Kazakça Teknik Tercüme Kazakça Teknik Tercüme

Teknik konularya yapılan yazışmalar, kullanma talimatları gibi teknik tercüme alanına dahil çevirileri uygun fiyatar ile gerçekleştiriyoruz.

Kazakça Tıbbi TercümeKazakça Tıbbi Tercüme

Tıbbi konulardaki tüm dosyaların çeviri işlemini ana dil kazakça olan tıbbi alanlarda deneyimli tercümanlar sayesinde gerçekleştiriyoruz.

Kazakça Hukuki TercümeKazakça Hukuki Tercüme

Hukuki terminolojiye dahil olan tüm çevirilerde hukuk eğitimi almış ve bu alanda deneyimli tercümanlara sahibizi.

Kazakça Yeminli TercümeKazakça Yeminli Tercüme

Tercüman yada noter yemin gerektiren dökümanların Kazakça tercümesini gerçekleştirmekteyiz.

Kazakça Web Sitesi TercümesiKazakça Web Sitesi Tercümesi

SEO uyumlu bir şekilde websitenizi Kazakça diline çeviriyoruz.

Tercüme İstatistiklerimiz

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST