Acil Tercüme

Acil Çevirilerinizde Boğaziçi Tercüme Bürosunu Güvenle Tercih Edebilirsiniz.

Acil Çevirilerinize Anlık Çözümler

Acil çeviri ihtiyaçlarınızı Boğaziçi Tercüme Bürosu ’nun kendi bünyesinde oluşturduğu profesyonel, yeminli ve deneyimli tercüman kadrosuyla hızlıca sonuca ulaştırmaktadır. Boğaziçi Tercüme her dil ve teknikte acil tercüme hizmeti vermektedir. İstanbul, Mecidiyeköy’de yer alan ofisimiz Türkiye’nin dört bir yanına hizmet verebilecek kapasite ve deneyime sahiptir. Yeminli ve normal tercümeler anlık olarak email, mobil kanallar ve fax ile bize ulaşabilmekte iken ücretsiz kargo hizmetimizle elden teslim yapılabilmektedir.

Konsolosluk, iş görüşmeleri, toplantı, öğrenci belgeleri, hukuki ve akademik tercümelerinizi çok kısa sürede teslim etme garantisi vermekteyiz. On yılı aşkın süredir tercüme alanında verdiğimiz hizmetler ve profesyonel kadromuz sayesinde acil çeviri hizmetimizi sizlerle buluşturabilmekteyiz. 7 gün 24 saat boyunca destek verilmektedir. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlara acil tercüme hizmeti sunmaktayız.

Acil Tercümede Her Zaman Hızlı ve Kaliteli

1998 yılından günümüze kadar sahip olduğumuz tercüme sektörü deneyimi ile her zaman üstün hızda yüksek kaliteli tercümeleri uygun fiyatlara sunmaktayız. Yurtiçinde ve yurtdışında en iyi tercüman kadrosuna sahip olan büromuz kalite ve hız faktöründen asla ödün vermemektedir.

Acil Tercüme Fiyatlarında Boğaziçi Farkı

Acil tercüme fiyatları dökümanın türüne, diline, teslim edilmesi gereken süreç ve proje üzerinde çalışacak kişi sayısına göre farklılık göstermektedir. Tercüme edilmesi gereken dosyalarınızı bizlere ilettiğinizde proje koordinatörlerimiz tarafından gerekli incelemelerin ardından sizler için en uygun fiyatı ve süreyi belirlemektedirler. Boğaziçi Tercüme Bürosu kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara acil tercüme hizmetini sağlamaktadır.

7 Gün 24 Saat Acil Tercüme Hizmeti

7/24 Boğaziçi Tercüme Bürosuna acil çeviri ihtiyaçlarınızı telefon, site üzerinden, whatsapp, email yoluyla gönderebilirsiniz. Belgelerinizin resimlerini whatsapp yoluyla ileterek çok kısa sürede teklif alabilirsiniz. Proje koordinatörlerimiz, tam zamanlı çalışan tercüman ve editörlerimiz tarafından sizler için en uygun plan çıkartılacaktır. İhale belgeleri, öğrenim evrakları, gümrük dosyaları gibi geniş bir çok alanda acil çeviri hizmetine başvurulmaktadır. Anlık çeviri ihtiyacı duyduğunuz bütün alanlarda Boğaziçi Tercümeden günün her saatinde tercüme desteği alabilirsiniz.

Şimdi Acil Tercüme Teklifi Alabilirsiniz

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Acil Tercüme Çözümlerinde Boğaziçi Tercüme Bürosu Avantajları

Maksimum Tercüme Kalitesi

Alanında uzman tercüman kadromuz ile en üst kalitede acil tercüme hizmeti sunmaktayız.

En Hızlı Tercüme Hizmeti

Alanında deneyimli proje koordinatörlerimiz ve deneyimli tercüman kadromuz ile zamanlamada hata yapmıyoruz.

Hesaplı Tercüme Fiyatları

Tercüme projenizin zorluk derecesine göre Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak uygun fiyatlara kaliteli hizmetler sunmaktayız.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Günün her saati telefon, mail ve site içi canlı destek sistemimiz ile ulaşılma engelini ortadan kaldırıyoruz.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak elde ettiğimiz başarıyı çözüm ortaklarımıza borçluyuz.

Tercüme İstatistiklerimiz

1.897

Farklı Müşteri

2.451

Adet Farklı Proje

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST