fbpx

Lehçe Tercüme Bürosu

Lehçe 50 milyon insanın konuştuğu Polonya'nın resmi dilidir. Hint Avrupa Dilleri'nin Slav dilleri koluna mensuptur. Yazım sistemi olarak Latin alfabesi kullanılır.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak anadili Lehçe olan tercümanlar ile Lehçe tercüme hizmetleri sunuyoruz. Lehçe Türkçe, Türkçe Lehçe'nin yanı sıra Korece, İspanyolca, Arapça, Japonca, İngilizce gibi yüzlerce çapraz dilde tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Tercüme Hizmetlerimiz tüm alanları kapsamaktadır. Yazılı tercümelerin yanı sıra sözlü tercüme türleri olan ardıl, simultane, fısıltı, telekonferans gibi alanlarda da hizmetler sunuyoruz. Ayrıca proofreading, yerelleştirme, deşifre gibi işlemler ile Lehçe dilinde ve tüm dillerde hizmetler sunmaktayız.

200 yılından beri edindiğimiz deneyimler ile yüksek kaliteli çevirileri müşterilerimize ulaştırıyoruz. En kaliteli Lehçe tercüme hizmeti almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Lehçe Tercümede Boğaziçi Tercüme Bürosu Deneyimi

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan iletişim kanallarımız açıktır.

Lehçe Çeviri Hizmetleri

Tercüme ve dil hizmetlerine yönelik uzman desteği sağlayan kurumsal tercüme bürosu Bogazicitercume.com.tr, uzun senelere dayanan deneyimi ile tercüme hizmeti konusunda profesyonel çözümler sunmakta. Firma, bu güne kadar tamamladığı çalışmalar ile yurtiçi ve yurtdışında birçok müşteriye tercüme desteği vermiş ve sunduğu kaliteli hizmet neticesinde aranılan bir isim haline gelmiştir. Profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin yanı sıra birçok yabancı ülkeden gelen taleplere kaliteli çözümler sunan firma, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma prensibi ile çalışmakta.

Başta İngilizce olmak üzere birçok dünya dili için sorunsuz destek alabileceğiniz kurumsal tercüme bürosu, lehçe tercüme konusunda da en güvenilir çözüm ortağınız olacak.

Neden Boğaziçi Tercüme Bürosu ile çalışmalıyım?

Firma, birçok dünya diline yönelik sunmuş olduğu tercüme hizmeti ile bu alanda senelerin verdiği bir deneyime sahip. Profesyonel ekibi, her lisan için anadil seviyesinde uzmanlık düzeyi olan kişilerden oluşmaktadır.

Polonya’nın resmi dili olan Lehçe’de bu anlamda, dil hakimiyeti mükemmel olan bir uzman tarafından ele alınmalıdır. Yapısı gereği olukça karmaşık olan Lehçe, çeviri noktasında bilgi ve dikkat isteyen bir lisandır. Firma, bu anlamada alanında uzman kişilerce ele alınacak Lehçe tercüme işini, hatasız bir şekilde tamamlayabilecek bilgi ve donanıma sahiptir.

Güncel teknolojik alt yapısı ve dünya genelindeki çözüm ortakları ile müşterilerine en üst seviyede bir tercüme hizmeti sunmayı garanti etmektedir.

Hemen Lehçe Çeviri Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Profesyonel Lehçe Tercüme Hizmetlerimiz

Lehçe tercüme konusunda alınabilecek hizmetler nelerdir?

Firma, tercüme hizmeti alanındaki donanımı ile müşterilerine her noktada ihtiyacı olan desteği sağlayabilmektedir.

Müşterinin talebine göre sözlü ve/veya yazılı, her türde çözüm üreten firma, bu anlamda sektördeki öncü firma olma özelliğini her daim korumakta.

İhtiyaca göre ardıl ve simultane olmak üzere iki farklı şekilde sözlü tercüme desteği alabileceğiniz gibi, yazılı işlerinize yönelik de yapıcı çözümler burada.

Özellikle ihtiyaç duyulan akademik, acil, hukuki, medikal, teknik, tıbbi, yeminli, finansal, web sitesi gibi alt başlıkların yanı sıra farklı alanlarda ihtiyaç duyabileceğiniz tercüme desteği de firma tarafından sağlanmakta.

Ayrıca, gerekli görülen durumlarda çeviri gizliliği sözleşmesi uygulaması ile de, profesyonel bir iş ahlakı sunan firma, müşterilerinin memnuniyetini her anlamda önemsemekte.

Sunduğu tüm tercüme desteklerinde kalite, zaman ve uygun ücret üçlüsünü gözeten firma, kalıcı çözümler sunmayı hedefleyen çalışma tarzı ile de her daim aranılan bir tercüme bürosu olmaya devam ediyor.

ÜST