fbpx

Litvanca Tercüme

Litvanca Hint Avrupa Dil Ailesi'nin Baltık grubuna mensup bir dildir. Litvanya'nın resmi dili olan Litvanca dünya üzerinde 4 milyon insanın ana dilidir.

Litvanca dil bilgisi oldukça karmaşıktır. Bu yüzden öğrenmek oldukça zordur. Letonca ile birlikte kalan son 2 Baltık dilinden biridir.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak Litvanca İngilizce, Türkçe Litvanca gibi yüzlerce çapraz dilde yazılı sözlü çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Her biri alanında uzman tercüman kadromuz sayesinde tıbbi, akademik, hukuki, edebi gibi onlarca terminoloji için hizmet veriyoruz.

Aynı zamanda sektör odaklı yaklaşımlar sergileyen firmamız iş dünyasının kendine has teknik terimlerine uygun çeviriler sunma gayreti içindedir.

Litvanca'ya çevrilecek veya Litvanca'dan Türkçe'ye çevrilecek olan resmi evranlarınız noter yeminli tercüme hizmetleri de sunmaktayız. Eğer uluslararası geçerlilik gerekliyse apostil tasdiki gibi işlemler için de bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek doğruluk oranlı Litvanca tercüme hizmetlerimizden yararlanmak teklif almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz destek talep edebilirsiniz.

 

Online Litvanca Tercüme Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Litvanca Çevirilerde Boğaziçi Tercüme Farkları

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Uygun Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan iletişim kanallarımız açıktır.

Litvanca Tıbbi Tercüme

Tıbbi çeviriler hayati öneme sahiptir. Tıbbi ve medikal tercümeler, uzman ve doktor yorumları, kongre çevirileri dahil, her türlü tıbbi konuda tercüme yardımı alabilirsiniz.

Litvanca Ticari Tercüme

Ticari anlaşmalar, sözleşmeler, yazışmalar her türlü ticari tercüme işleriniz konusunda yardım alabilirsiniz Ticari konulardaki yanlış çeviriler sizi ve karşınızdaki firmayı yasalar önünde zor duruma sokabilir. Bunu engellemek için uzman ekimiz ile yardımınıza hazırız.

Litvanca Hukuki Tercüme

Hem ulusal hem de uluslararası hukuki tercüme ihtiyaçlarınız için, uzman hukukçu tercümanlar ile hizmet verilmektedir. Boğaziçi çeviri bürosu hukuki tercüme konusunda deneyime sahiptir.

Litvanca Akademik Tercüme

Makale, rapor, ödev, tez yazımı gibi akademik çalışmalarınız için, tüm bilim dallarındaki uzman akademisyen dil bilimciler tarafından hizmet verilmektedir.

Litvanca Simultane Tercüme

İş görüşmeleri, resmi açılış ve toplantılar, basın toplantıları gibi her türlü ihtiyacınız için, sorunsuz diksiyonu ve dil hakimiyeti ile uzman tercümanlar hizmetinizdedir.

Çeviri yardımı, hangi alanda ve hangi çeşidiyle yapılırsa yapılsın, doğruluk ve güvenilirliğinin onaylanması önemlidir. İşlerinizin hızlı, sorunsuz ve yolunda ilerlemesi için sizi mağdur etmeyecek güvenilir firmalardan yardım alınması gerekmektedir. Boğaziçi tercüme,18 yıldır doğruluk ve güveni esas almış uzman kadrosu ile her türlü Litvanca tercüme işleriniz için hizmetinizdedir.

Litvanca Tercümede Boğaziçi Avantajları

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Boğaziçi tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

Litvanca Tercüme 38  TLLitvanca Tercüme 38 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Litvanca çeviri fiyatımızdır.

Litvanca Teknik Tercüme Litvanca Teknik Tercüme

Teknik terimler içeren tüm belgelerinizi yazışmalarınızı teknik çeviride deneyimli tercümanlar tarafından gerçekleştiriyoruz

Litvanca Tıbbi TercümeLitvanca Tıbbi Tercüme

İlaç prospektüsleri, sağlık raporları, hastane kayıtları gibi tıbbi alana dahil tüm belgelerin çevirilerini donanımlı tıbbi tercümanlarımız sayesinde yüksek doğruluk oranları yakalayarak müşterilerimize teslim ediyoruz.

Litvanca Hukuki TercümeLitvanca Hukuki Tercüme

Hukuki bağlamda nulunan dosyalarınızı hukuki terminolojiye hakim tercüman kadromuz sayesinde hedef file çeviriyoruz.

Litvanca Yeminli TercümeLitvanca Yeminli Tercüme

Tercüman yada noter yemin gerektiren dökümanların Litvanca tercümesini gerçekleştirmekteyiz.

Litvanca Web Sitesi TercümesiLitvanca Web Sitesi Tercümesi

Websitenizi Litvanca ya da herhangi bir dile çevirmek istediğinizde SEO konusunda da bilgi tercüman kadromuzu görevlendiriyoruz.

Tercüme İstatistiklerimiz

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST