fbpx

Arnavutça Tercüme

Hint Avrupa Dil Ailesine mensup sondan eklemeli dillerden biri olan Arnavutça 8 milyona yakın Arnavut tarafından konuşulmaktadır. Uzun süren Osmanlı egemenliği sonucunda Arnavutça'ya birçok Osmanlıca ve Arapça kelime girmiştir.

Bu kelimeler çekiç, kaymak, çadır, bakır, çakal, pamuk, para, kira, kılıf, dolap, çorap, lamba gibi günlük hayatta oldukça sık kullanılan kelimelerdir.

Arnavutça dili, Grek, Tosk, Arbreşçe, Arvanitika gibi diyalektlere sahiptir. Bu açıdan Arnavutça çevirilerin kullanılacağı bölgelere göre yerelleştirme çalışmaları yapılması tercümenin kalitesini arttırmaktadır.

Arnavutça Dilinde Ne Tür Hizmetler Sunuyoruz

Nüfus cüzdanı, nüfus kayıt örneği, evlilik cüzdanı, sabıka kaydı, sigorta belgeleri, ehliyet, ikametgâh, terhis belgesi, vize belgeleri, diploma, transkrip (not çizelgesi), tez, başarı belgesi, sunum, proje, araştırma, ödev, başvuru belgesi, özet, makale, ders notları gibi belgeler.

İş anlaşması, devir, bilanço, fatura, form, gelir tablosu, ibraname, yönetim kurulu kararları, mukavele, ruhsat, kira sözleşmesi, bayilik sözleşmesi, kredi sözleşmesi, taşeronluk sözleşmesi, teminat mektubu, irsaliye, pazarlama mektubu, satış raporu, ticaret sicil gazetesi gibi iş ile ilgili mesleki belgeler tercüme edilmektedir.

Profesyonel Tercüme Arnavutça Tercüme Hizmetleri

Söz Konusu Hizmet Arnavutça Tercüme Olunca, Bizi Tercih Etmeniz İçin 4 Neden!

Maksimum Arnavutça Tercüme Kalitesi

Alanında uzman tercüman kadromuz ile mükemmel seviyede Arnavutça tercüme hizmeti sunuyoruz.

En Hızlı Arnavutça Tercüme Hizmeti

Alanında deneyimli proje koordinatörlerimiz ve hızlı Arnavutça tercüman kadromuz ile zamanlamada hata yapmıyoruz.

Hesaplı Arnavutça Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan Arnavutça tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Günün her saati telefon, mail ve site içi canlı destek sistemimiz ile ulaşılma engelini ortadan kaldırıyoruz.

Arnavutça Profesyonel Tercüme Hizmetlerimiz

Ana Dili Arnavutça Olan Tercümanlar İle Çalışıyoruz

Arnavut dilinin tarihi çok geçmişe dayanmaktadır. Eski dillerle karmaşık bir yapı içinde olan bu dil Arnavutlar tarafından konuşulmaktadır. Ülkemizde bu dili bilen ve öğrenmeye çalışan kişi sayısı yok denecek kadar azdır. Bu nedenden dolayı Arnavutça tercüme için ülkemizde bilirkişi bulmak oldukça azdır.

Tercümanlık büromuzda Arnavut dilinden en doğru tercümeyi yapmak mümkündür. Size bu konuda yardımcı olabilecek uzman bir ekip geliştirdik. Arnavutça dili ve bu dilin dayandığı kökendeki dile hâkim olan bir grup uzman tercümanımız sizin için en iyi hizmeti verecektir.

Arnavutça Sözlü Tercüme Hizmetleri

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak Arnavutluk'tan gelen misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilmeniz için çalışıyoruz. Görevinin bilincinde uzun yıllar sözlü tercüme hizmetleri vermiş tercüman kadrosuna sahibiz.

Ardıl, simultane, kulaktan kulağa gibi sözlü tercüme alanlarında hizmet vermekteyiz. Simultane tercüme alanındaki deneyimimiz sayesinde düzenleyeceğiniz organizasyonlara kaliteli ekipmanlar ile katılım sağlıyoruz. Bu sayede organizasyon esnasında her hangi bir aksaklık yaşanmasını engelliyoruz.

Cazip Fiyatlara Profesyonel Arnavutça Tercüme Hizmetleri

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Şirket içinde Arnavutça tercüme fiyatlarını minimize edebilmek için geliştirmiş olduğumuz formülasyon ile tercüme kalitesinden sıfır kayıpla, en uygun tercüme fiyatlar ile tercüme hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Genel Arnavutça Tercüme 27 TLGenel Arnavutça Tercüme 27 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Arnavutça tercüme fiyatımızdır.

Arnavutça Teknik Tercüme Arnavutça Teknik Tercüme

Teknik terimler içeren dosyalarınızda Arnavutça teknik tercümelerde uzmanlaşmış kadormuz ile çalışıyoruz.

Arnavutça Tıbbi TercümeArnavutça Tıbbi Tercüme

Sağlık raporları, tıbbi yazışmalar gibi tıp alanının kendine özgü terimlerinin yer aldığı metinlerde yüksek kaliteli çeviri hizmetleri sunuyoruz.

Arnavutça Hukuki TercümeArnavutça Hukuki Tercüme

Hukuki konulardaki dosyaların sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden hukuk alanında uzmanlaşmış tercümanlar ile çalışıyoruz.

Arnavutça Yeminli TercümeArnavutça Yeminli Tercüme

Noter yemini veya yeminli tercüman onayı gerekli olan belgelerinizin Arnavutça tercümesi için uygulamakta olduğumuz fiyatımızdır.

Arnavutça Web Sitesi TercümesiArnavutça Web Sitesi Tercümesi

Arnavutça diline tercümesi gereken internet sitelerinizin tercümelerinde uygulanmakta olan tercüme fiyatımızdır.

Arnavutça Tercümelerinize Dakikalar İçerisinde Teklif Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

ÜST