fbpx

Çekçe Tercüme Hizmetleri

Slav dillerinin batı kolundan olan Çekçe Dünya üzerinde 12 milyon Çek tarafından konuşulur. Özellikle Slovakça ile aralarında önemli benzerlikler bulunan Çekçe öğrenilmesi zor dillerden biri olarak göze çarpmaktadır.

Çek Cumhuriyeti'nin resmi dili olan Çekçe oldukça farklı çekimlere sahip bir dildir. Boğaziçi Tercüm Bürosu olarak anadili Çekçe olan tercümanlar ile birlikte Çekçe Türkçe, Türkçe Çekçe'nin yanı sıra Çekçe İngilizce, İspanyolca Çekçe gibi yüzlerce farklı kombinasyonda profesyonel hizmet sunabilecek şekilde organize olduk.

Çekçe tercümeler için alacağınız tekliflerde en uygun fiyatları takdim etmekteyiz. Hukuki, tıbbi, finansal, teknik, edebi, akademik alanlarda uzmanlaşmış tercüman kadromuz ile yüksek doğruluk oranlı tercümeler sağlamaktayız.

Her projeye ayrı titiz yaklaşımlar sergileyerek katı denetim aşamaları uygulamaktayız. Yazılı, sözlü tercüme ve yerelleştirme hizmetlerimizin yanı sıra redakte ve deşifre hizmetlerimiz ile Çekçe dilinde yapacağınız tüm işlemlerde sizleri dil uzmanlarımızla buluşturuyoruz.

Çekçe Sözlü Tercüme Hizmetleri

Sadece yazılı değil sözlü tercüme hizmetlerinde de yanınızdayız. 7/24 ulaşılabilirlik anında sözlü tercüme isteklerinize karşılık veriyoruz. Çekçe sözlü tercümelerde ardıl, simultane, fısıltı gibi tüm anlık çeviri hizmetlerini sunmaktayız.

Çekçe Tercümede Bizi Tercih Etmeniz Gerekene 4 Neden!

Çekçe Tercüme Kalitesi

Alanında uzman tercüman kadromuz ile en üst kalitede Çekçe tercüme hizmeti sunmaktayız.

En Hızlı Çekçe Tercüme Hizmeti

Alanında deneyimli proje koordinatörlerimiz ve deneyimli Çekçe tercüman kadromuz ile zamanlamada hata yapmıyoruz.

Hesaplı Çekçe Tercüme Fiyatları

Çekçe tercüme projenizin zorluk derecesine göre Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak uygun fiyatlara kaliteli hizmetler sunmaktayız.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Günün her saati telefon, mail ve site içi canlı destek sistemimiz ile ulaşılma engelini ortadan kaldırıyoruz.

Çekçe tercüme konusunda neden Boğaziçi Tercüme Bürosu?

Çek Cumhuriyeti

Batı Slav dili olan Çekce tercümesi diğer dillere göre daha zorludur. Anadili Çekçe olan tercümanlarımız ile profesyonel Çekçe tercüme hizmetlerini sunmaktayız. Profesyonel Çekçe yazılı ve sözlü tercüman kadromuzla Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak en kaliteli çözümleri sunmaktayız. Uygun fiyatlarla alabileceğiniz tercüme hizmetini, yurtiçinde ve yurtdışında her noktadan talep edebilirisiniz. Güçlü teknolojik alt yapısı, alanında uzman kadrosu ve dünya genelindeki çözüm ortakları ile maksimum kalitede tercüme hizmeti sağlayan firma gerekli görüldüğü durumlarda çeviri gizliliği sözleşmesi ve işin zamanında teslim edileceği garantisini vererek, güven esaslı bir çalışma sağlamaktadır.

Yazılı ve Sözlü Çekçe Tercüme

Sözlü ve yazılı tercüme çözümleriyle müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlayan firma, sunduğu hizmet çeşitliliği ile de her zaman rakiplerinden bir adım önde. Sözlü tercüme alanında, ardıl ve simultane olmak üzere iki farklı şekilde hizmet alabileceğiniz firmanın, yazılı tercüme alanında sağladığı çözümler de oldukça fazladır. Akademik, acil, hukuki, medikal, teknik, tıbbi, yeminli, finansal ve web sitesi olarak alt başlıklara ayrılabilecek tercüme hizmetleri için firma Çek Dili’nde kalıcı çözümler sunmakta.

Ayrıca, Çek Dili’nde çapraz çeviri hizmeti de sağlayan firma, bu konuda da yaptığı referans çalışmalar ile kalitesini göstermektedir. Çevirisi yapılan metnin iki kez tercüme edilmesi sonucu yaşanabilecek anlam kaymaları, bu tarz çeviri hizmetlerini hassaslaştırmaktadır. Bundan dolayı özel bir uzmanlık isteyen çalışma, herhangi bir çevirmene yaptırılmamalıdır.

Dakikalar İçerisinde Çekçe Tercüme Teklifi Alın

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak elde ettiğimiz başarıyı çözüm ortaklarımıza borçluyuz.

Çekme Tercüme İstatisliklerimiz

İco

340

Farklı Müşteri
İco

541

Adet Farklı Proje
İco

340.000

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

5.200

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST