İtalyanca Tercüme

Kaliteli İtalyanca Tercüme Hizmetleri

Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında binlerce müşterisine tercüme ve yabancı dil hizmetleri sunan ve profesyonel çözümlerle müşterilerinin her daim yanında olan Boğaziçi Tercüme Bürosu 1998 yılından bu yana siz müşterilerine hizmet vermektedir. Başta Türkçe olmak üzere, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Arapça, Çince, İspanyolca, Japonca, Korece ve Yunanca çeviri konusunda sözlü ve yazılı tercüme çözümleri sunmaktadır. İstanbul Şişli semtindeki ofis merkezli olarak yolunda hızla ilerleyen Boğaziçi Tercüme Bürosu tam zamanlı çalışan 281 tercümanı, yarı zamanlı çalışan 118 tercümanı, 39 proje koordinatörü, 18 yerelleştirme uzmanı, 11 redakte uzmanı ve 45 editörü ile tüm Dünya' ya tercüme ve yabancı dil hizmetleri sunmaktadır. Dahası Dünya'nın hemen her yerinde ortaklı çalıştıkları yerelleştirme uzmanları sayesinde dilediğiniz dilde yapılmasını istiyeceğiniz tercümeleriniz orijinalliğini yitirmeden yaptırabilirsiniz. Kısa zamanda alanında çok uzun bir yol katetmiş olan Boğaziçi Tercüme Bürosu, İtalyanca tercüme konusunda da alanında ilk sıralarda yer almaktadır.

İtalyanca Çeviri Hizmetleri

İster yazılı tercüme çözümleri almak istediğiniz konularda ister yazılı tercüme çözümleri almak istediğiniz konularda İtalyanca destek alabileceğiniz en güvenilir İtalyanca tercüme bürolarındandır.  İtalyanca tercüme için yardım alabileceğiniz birçok tercüme bürosu bulunmakta iken, Boğaziçi tercüme bürosundan yardım almanızı gerektiren en önemli sebeplerden biri ise her bir Boğaziçi tercüme bürosu tercümanının en az on yıllık çalışma profesyonel çalışma deneyimi olması ve bu tercümanların her birinin en az üç dile hakim olma özelliklerinin bulunması başta gelmektedir. Ayrıca müşterileri ile iletişimi kolaylaştıran ve tercümeleri teslim konusunda kullandıkları güçlü alt yapısının olması hizmet kalitesini oldukça yükseltmektedir. Tercüme edilen dilin yalınlığı, anlaşılırlığı ve orjinalliğini kaybetmemesi için Dünya'nın hemen her yerinde tercüme için beraber çalıştıkları çözüm ortakları da cabasıdır. İtalyanca tercüme konusunda alabileceğiniz yardımlar da diğer diller gibi sözlü ve yazılı tercüme çözümleri olarak iki ana dala ayrılsa da bu dallarda kendi aralarında sınıflanmaktadır.

İtalyanca tercüme çözümleri konusunda alacağınız sözlü tercüme ardıl tercüme ve simultane tercüme olarak ikiye ayrılmaktadır. Yazılı tercüme çözümleri olarak alcağınız yardımlar ise  on beş ayrı sınıfta yer almaktadır. Bunlar; yeminli tercüme, noter tasdikli tercüme, apostil tercüme, konsolosluk tasdikli tercüme, ticari-resmi tercüme, tıbbi-medikal tercüme, edebi-sanatsal tercüme, hukuki tercüme, teknik tercüme, akademik tercüme, pasaport tercümesi, e-posta tercümesi, web sitesi tercümesi, altyazı tercümesi (subtitle) ve dijital tercümedir. Tahmin edeceğiniz üzere profesyonel çeviri zaman zaman hayati değerler taşıyan bir durumdur ve herhangi kulaktan dolma bilgilerle ya da bilinçsiz bir şekilde yapılamaz,yapılsa da büyük zararlara sebebi olacaktır. Değil tüm Türkiye' ye tüm Dünya'ya hizmet veren alanında uzman ve branşında profesyonel tercümanlarla çalışan bir şirket olan Boğaziçi tercüme bürosuyla çalışmak siz müşterilere profesyonel bir çeviri ve bol kaliteli bir müşteri memnuniyeti ile dönüş yapacaktır.

Şimdi İtalyanca Çeviri Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Boğaziçi Tercüme Bürosu Profesyonel İtalyanca Tercüme Hizmetleri Sunmaktadır

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Boğaziçi tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

İtalyanca Tercüme 15 TLİtalyanca Tercüme 15 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart İtalyanca çeviri fiyatımızdır.

İtalyanca Teknik Tercüme İtalyanca Teknik Tercüme

İtalyanca çevirilerinizde teknik alanda tercüme edilirken belirlenen fiyattır.

İtalyanca Tıbbi Tercümeİtalyanca Tıbbi Tercüme

Medikal çeviri alanında kullanılan İtalyanca medikal tercüme fiyatlarımızdır.

İtalyanca Hukuki Tercümeİtalyanca Hukuki Tercüme

Hukuki belgeler için İtalyanca Hukuki çevirilerde belirlenen fiyatlardır.

İtalyanca Yeminli Tercümeİtalyanca Yeminli Tercüme

Tercüman yada noter yemin gerektiren dökümanların tercümesi için belirlenmiş fiyattır.

İtalyanca Web Sitesi Tercümesiİtalyanca Web Sitesi Tercümesi

İtalyanca diline yada İtalyanca dilinden başka bir dil grubuna websitesi tercümesi Boğaziçi Tercüme tarafından yapılmaktadır.

İtalyanca Tercümede İddialıyız

Mail, posta ve site içi dosya gönderme sistemi ile göndermiş olduğunuz tercümeleriniz ortalama 5 dk. içerisinde fiyat ve süre olarak tekliflendirilmektedir.

Geliştirmiş olduğumuz departman sistemi yardımı ile metinleriniz yalnızca şirket içinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Tercüme edilecek olan belgeleriniz şirket prensiplerimiz gereğince yalnızca Boğaziçi Dil Ailesi bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlar tarafından tercüme edilmekte, belgeleriniz hiç bir şekilde şirket dışından 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Tercüme işlemi tamamlanmış olan belgeleriniz 10 yıl süre ile şirket sunucularımızda barındırılmakta olup, dilediğiniz zaman yedekler dosyaların tedariğini sağlayabilmekteyiz.

Boğaziçi Tercüme Bürosundan Cazip Fiyatlara Kaliteli İtalyanca Tercüme Hizmeti Alın!

İtalyanca Tercümede Boğaziçi Tercüme Bürosunu Neden Seçmelisiniz?

Üstün İtalyanca Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde İtalyanca çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı İtalyanca Tercüme

İtalyanca tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip İtalyanca Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan İtalyanca tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

Tercüme İstatistiklerimiz

1.897

Farklı Müşteri

2.451

Adet Farklı Proje

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST