fbpx

İbranice Tercüme

İbranice Afro-Asiyastik dillerin kuzeybatı sami dil grubunun Ken’an koluna bağlıdır. İbranice dili günümüzde 7 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır.

İbranice dili İsrail’in resmi dili olmasına rağmen İsrail dışında yaşayan Yahudilerin de bu dili konuştuğu bilinmektedir. İbranice dili; Amerika, Avustralya, Kanada, Almanya, Filistin ve Panama gibi ülkelerde de konuşulmaktadır.22 harften oluşmaktadır. Alfabesiyle İbranice dili tıpkı Arapça gibi sağdan sola doğru yazılmaktadır.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak en kaliteli İbranice tercümeleri sunmaktayız. Bize gönderdiğiniz tüm dosyaların sizin için ne kadar önemli olduğunun farkında olmak ile kalmadan sizlere sunduğumuz hizmet ile markamızı benimsettiriyoruz. Bu yüzdendir ki kalite ve hızdan ödün vermeyip , söz verdiğimiz sürede teslim gerçekleştirerek beklentinizin üstünü karşılamaktayız.

Sektör uzmanlıkları bulunan tercüman kadromuz İsrail'de yapacağınız çalışmalar için sizlere tüm sektörlerde rehber olacaktır. Havacılıktan telekomünikasyona, sağlıktan turizme tüm sektörlerde uzman tercümanlara sahibiz.

Kaliteli İbranice Tercüme

Ana dili İbranice olan tercümanlar ve deneyimli editör kadromuz sayesinde mümkün olan en kaliteli çevirileri sunuyoruz.

Hızlı İbranice Tercüme

Söz verdiğimiz süre içerisinde belgelerinizi teslim edebilmek için proje koordinatörlerimiz sürekli ekip arkadaşlarını denetlemektedir.

Cazip ibranice Tercüme Fiyatları

Kaynak metin ne kadar zor olursa olsun her zaman en cazip fiyatları sunmak için çaba sarf etmekteyiz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

İbranice metinlerinizin çeviri süreçlerini denetlemek ve süreç hakkında bilgi almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yazılı ve Sözlü Tercüme Hizmetleri

İsrailden gelen misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak istediğinizde bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda iş hayatında karşılaştığınız dil problemleri için de en kaliteli İbranice tercümeleri sunmak için hareket etmekteyiz.

Sözlü tercümeler için oluşturduğumuz deneyimli tercüman kadrosu ile iş toplantıları, sempozyumlar, video konferans bağlantılarına katılım sağlıyoruz. Simultane tercüme gerektiren organizasyonlarda kaliteli ekipmanlar ile katılım sağlayarak olası teknik aksaklıkların önüne geçmekteyiz.

İbranice Noter Yeminli Tercüme Hizmetleri

Resmi evraklarınızın gerekli olan yeminli tercüme işlemleri için zaman kaybetmeyecek şekilde harekete geçiyoruz. Yeminli tercümanlarımız ile en hızlı şekilde çeviri işlemlerini gerçekleştirirken merkezi konumumuz sayesinde anlaşmalı noterlerde işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Ana Dili İbranice Olan Tercümanlar

Yüksek kaliteli çevirileri sunabilmek için tercümanların iki dile de hakim olmasını istemekteyiz. Bu yüzden İbranice çeviri taleplerinde öncelikle ana dili İbranice olan tercümanlardan kurulu bir ekip oluşturmaktayız.

Bu sayede çeviri işlemlerinin yanı sıra yerelleştirme gibi kültür adaptasyonunun sağlanabildiği projelere de karşılık verebilmekteyiz.

Yüksek doğruluk oranlı çevirilere ulaşabilmek için editör denetimine önem veriyoruz. Aynı zamanda tercümenin yanı sıra bizlerden redakte hizmetleri de talep edebilirsiniz.

Hemen İbranice Tercüme Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

İbranice Tercümede Deneyimliyiz!

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Boğaziçi tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

İbranice Tercüme 53 TLİbranice Tercüme 53 TL

Boğaziçi çeviri bürosu olarak genel çevirilerde uygulanan standart ibranice tercüme fiyatıdır.

İbranice Teknik Tercüme İbranice Teknik Tercüme

İbranice teknik metinlerin çevirilerinde teknik uzmanlaşmış tercümanlar ile çalışmaktayız.

İbranice Tıbbi Tercümeİbranice Tıbbi Tercüme

Prospektürler, hastane kayıtları, raporlar, makaleler gibi tıbbi alana dahil olan projeleri tıp alanında uzmanlaşmış tercümanlar aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.

İbranice Hukuki Tercümeİbranice Hukuki Tercüme

Mahkeme kayıtları, kaza tutanakları, evlenme boşanma belgeleri hukuki alana dahil uzmanlık isteyen belgelerin çevirilerini gerçekleştiriyoruz.

İbranice Yeminli Tercümeİbranice Yeminli Tercüme

Noter yeminli tercüman ekiplerimiz ile İbranice alanında resmi belgelerinizin geçerliliğini sağlıyoruz.

İbranice Web Sitesi Tercümesiİbranice Web Sitesi Tercümesi

SEO uyumlu websitesi tercümeleri ile sitenizin çevirisini gerçekleştiriken, arama motorlarında da referans kazanmasını sağlıyoruz.

Tercüme İstatistiklerimiz

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST