fbpx

Hintçe Tercüme

Hintçe Dünya üzerinde en çok konuşulan 3. dildir. alabalık Hindistan nüfusu bu durumun oluşmasında etkili rol oynmaktadır. Bunun yanı sıra Hindistanda 22 farklı dil yaygın olarak konuşulur. 260 milyon insanın konuştuğu Hintçe Urduca ile oldukça benzer bir dildir.

Hindistan'da her bölgeye göre konuşulan dilde değişmektedir. Örneğin Punjabi, Telugu, Tamil gibi dillerin kullanımı oldukça yaygın bu açıdan Hindistan sınırları için bir çeviri hizmeti almadan önce hangi bölgede bir çalışma yapacağınızı belirlemeniz gerekmektedir.

Hintçe tercüme hizmetlerimiz Hindistan'da konuşulan tüm diller ve lehçeler için geçerlidir. Web sitesi tercüme hizmetlerinin yanı sıra yazılım tercümeleri, uygulama tercümeleri veya ehliyet, hastane raporu, transkript tercümeleri gibi hizmetlerimizden de uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak Hindistan dillerinde uzman ve anadili Hintçe olan tercümanlar ile çalışmaktayız. Hintçe Türkçe, Türkçe Hintçe'nin yanı sıra İngilizce, İspanyolca, Japonca, Çince, Rusça gibi yüzlerce çaptraz dilde de hizmetler sunuyoruz.

Hintçe Tercüme için Boğaziçi Tercüme ile İrtibata Geçin!

Hintçe Noter Yeminli Tercüme Hizmetleri

Hintçe Noter Yeminli Tercüme Hizmetleri

Hintçe tercüme işlemlerinde resmi evraklar için talep edilen noter yemini işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yeminli tercüman kadromuzun yanı sıra merkezi konumumuz ile anlaşmalı noterlerde en kısa süre içerisinde onay prosedürlerini gerçekleştirmekteyiz.

Aynı zamanda apostil gibi uluslararası geçerliliğe sahip onay işlemlerini de firmamızdan talep edebilirsiniz. Apostil hakkında buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Noter Yeminli Tercüme
 • Kimlik tercümeleri
 • Vize, pasaport tercümeleri
 • Oturum izinleri
 • İkametgah tercümeleri
 • Evlilik cüzdanı tercümeleri
 • Lisans başvurusu tercümeleri
 • Kimlik tercümeleri
 • Vize, pasaport tercümeleri
 • Oturum izinleri
 • İkametgah tercümeleri
 • Evlilik cüzdanı tercümeleri
 • Lisans başvurusu tercümeleri

Sektör Uzmanlıklarımız

Hindistan son yıllarda teknoloji alanında önemli adımlar atmayı başarmış bir ülkedir. Bu yüzden çoğu teknoloji firmasının donanım ve yazılım alanlarında Hindistan ile ortaklıkları söz konusudur. Ülkemizden de çeşitli yazılım kursları için Hindistan'a giden birçok öğrenci mevcuttur.

Yazılım alanında çeviri işlemlerinin yanı sıra, websitesi tercüme, dijital pazarlama tercümeleri gibi hizmetler sunmaktayız.

Hindistanda'ki geniş iş kollarına karşılık verebilecek şekilde bir tercüman kadrosu oluşturmuş olduğumuz için içinde sektörel teknik terimler geçen birçok yazılı belgenin çeviri işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Sektörel Yaklaşımlar Dahilinde Sunduğumuz Hizmetler

Hintçe Sektör Uzmanlıkları

Hintçe Yerelleştirme Hizmetleri

Hintçe oldukça geniş bir alanda konuşulan dildir. Dünya üzerinde 260 milyondan fazla konuşanı tahmnin edilmektedir. Hint Avrupa dil ailesinin Hint-İran dilleri koluna mensup olan Hintçe Bollywood ile daha fazla insana ulaşmıştır. Hintçe latin alfabeleri ile yazılabildiği gibi Devanagari alfabesi ile yazılmaktadır. Boğaziçi Tercüme Bürosu profesyonel Hintçe yerelleştirme hizmeti vermektedir.

Hintçe Sözlü Tercüme Hizmetleri

Sözlü tercüme hizmetlerimiz ardıl, simultane, refakat, fısıltı ve telekonferans şeklinde gerçekleşebilmektedir. Dünyanın neresinde olursanız olun kısa bir süre içinde organize olarak anlık çeviri hizmetleri sağlıyoruz.

Konferanslar, eğitim seminerleri, iş toplantıları için simultane tercüme hizmetleri sağlıyoruz. Kaliteli ekipmanlarımız katılım sağladığımız organizasyonlarda dil problemlerini ortadan kaldırıyoruz.

Acil Hintçe Tercüme

Günün herhangi bir saatinde en kısa süre içerisinde çeviri talebinde bulunabilirsiniz. Acil tercüme taleplerinde hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştiriyor ve nasıl teslim almak isterseniz o şekilde tamamlanmış dosyalarınızı sizlere iletiyoruz.

Acil tercüme hizmetleri için buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

5 Dk İçinde Hintçe Tercüme Teklifi Alın

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Hintçe Tercüme İstatislikleri

İco

150

Farklı Müşteri
İco

250

Adet Farklı Proje
İco

250.000

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

5.150

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST