Hintçe Tercüme

Tercüme konularında sizlere yardımcı olabilmek için her daim hazırız! Günümüzde git gide büyüyen sektörler ve yurtdışına açılma konuları oldukça artmış durumdadır. Bu da tercüman bürolarına olan ilgiyi fazlalaştırmıştır. Size verebileceğimiz hizmetler oldukça geniş bir yelpaze içermektedir. Bu yelpazenin içinde Hintçe tercümede bulunmaktadır. Hizmetlerimiz oldukça kalitelidir ve tercih edilme nedenlerimizin en başında gelmektedirler. Hakkımızda daha çok bilgi edinebilmeniz hakkımızda sayfamızdan bizler hakkında detaylı bilgi alabilir yada iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Hintçe Çeviri Çözümleri

hintçe tercüme bürosu

NELER YAPMAKTAYIZ?

Boğaziçi tercüme bürosu olarak sizlere her türlü tercümanlık ve çeviri konularında hizmet edebilmekteyiz. Hizmetlerimizi saymak gerekir ise; Simultane tercüme, ardıl tercüme, yazılı tercüme, web site çevirisi, deşifre/ redaksiyon ve mizanpaj, şirketinize tercüman temini, simultane ses sistemleri ve teknik ekip, grafik tasarım ve baskı, gizlilik ve arşivden oluşmaktadır. Sizin de gördüğünüz gibi hizmetlerimiz oldukça geniş ve tercüme açısından en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerdir.

HİNÇTE TERCÜMANLARIMIZ

Boğaziçi tercüme bürosu olarak Hintçe tercümanlarımıza büyük bir önem vermekteyiz. Tercümanlarımızın hepsi noter yeminli ve deneyimli tercümanlardır. Tercümanlarımıza gizlilik konusunda sonsuz güvenebilirsiniz çünkü tercümanlarımız ile firmamız arasında gizlilik sözleşmesi bulunmaktadır. Tercümanlarımız işinde oldukça başarılı olmakla birlikte çok disiplinli ve ciddi çalışmaktadırlar. Sizin göndermiş olduğunuz dokümana tamamen sadık kalıp en ince ayrıntısına kadar doğru ve kelimelerin tam karşılığı olan anlamlarıyla yazmaktadırlar.

Hintçe Tercümede Deneyimliyiz

hintçe tercüme bürosu
DİL KONUSUNDA ENDİŞELENMEYİN

Hemen hemen her dilde çeviri yapabilmemiz mümkündür. Sizin sadece dokümanınızı bize iletip hangi dilde çeviri istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Hintçe tercüme yapabilmemiz de tercih edilme nedenlerimizden biridir. Aklınızda kesinlikle bizimle ilgili soru işaret kalmasın. İsterseniz sitemizi daha iyi inceleyerek hakkımız da detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Misyonumuz, vizyonumuz, kriterlerimiz ve yaptığımız işler sitemizde çok kolay şekilde görülmektedir.

İşimize olan inancımız ve deneyimli kadromuzla hizmetinizde olmaktan büyük bir mutluluk duyarız. Bizimle iletişime geçmek için telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Yazılı iletişime geçmek isterseniz e mail adresimize mail atabilmeniz mümkündür. Size geri dönüş yapabilmemiz için sitemizde bulunan detaylı müşteri iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli olacaktır. Eğer hala bir tercüme bürosu aramakta iseniz bizce artık doğru adrestesiniz. Sizin fikirleriniz bizim için oldukça önemlidir. Sizi mağdur edecek ve sizi yarı yolda bırakacak her türlü davranıştan kaçınmaktayız. Bizi tercih ederseniz sizinle çalışmaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Sitemize göz atmayı unutmayınız.

HİNTÇE YERELLEŞTİRME

Hintçe oldukça geniş bir alanda konuşulan dildir. Dünya üzerinde 260 milyondan fazla konuşanı tahmnin edilmektedir. Hint Avrupa dil ailesinin Hint-İran dilleri koluna mensup olan Hintçe bollywood ile daha fazla insana ulaşmıştır. Hintçe latin alfabeleri ile yazılabildiği gibi Devanagari alfabesi ile yazılmaktadır. Boğaziçi Tercüme Bürosu profesyonel Hintçe yerelleştirme hizmeti vermektedir.

5 Dk İçinde Hintçe Tercüme Teklifi Alın

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Hintçe Tercüme için Boğaziçi Tercüme ile İrtibata Geçin!

Hintçe Tercüme İstatislikleri

150

Farklı Müşteri

250

Adet Farklı Proje

250.000

Karakter Tercüme Hizmeti

5.150

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST