fbpx

Profesyonel İspanyolca Tercüme Hizmetleri

İspanyolca Dünya üzerinde 570 milyonda fazla insanın konuştuğu Hint Avrupa Dilleri’nin Roman konula mensup bir dildir. Dünya üzerinde bu kadar çok insanın konuşmasında coğrafi keşiflerde İspanyolların önemli bir rol oynaması etkili olmuştur.

Bu yüzden Güney Amerika’da en çok konuşulan dil olarak göze çarpmaktadır. İspanyolca, İspanya, Şili, Meksika, Arjantin, Bolivya, Peru, Uruguay başta olmak üzere 24 ülkede resmi dil konumundadır.

Anadili İspanyolca olan tercüman kadromuz ile en kaliteli sonuçları sizlere ulaştırmak için çalışmaktayız. İspanyolca Türkçe, Türkçe İspanyolca’nın yanı sıra İngizlice İspanyolca, İspanyolca Arapça, Rusça İspanyolca gibi yüzlerce farklı dil kombinasyonları için bizlerden teklif alabilirsiniz.

En uygun fiyatlar ile sunduğumuz İspanyolca tercüme hizmetlerinde kalite ve hızdan ödün vermiyoruz. 7 gün 24 saat çalışma politikası ile acil isteklerinizi karşılıyoruz. Bize istediğiniz zaman ulaşabilir teklif alabilirsiniz.

İspanyolca Tercümede Boğaziçi Tercüme Farkı

Üstün Tercüme Kalitesi

Sektör bakış açısı ve terminolojilerde uzman anadili İspanyolca olan tercümanlarımız ile en kaliteli sonuçlara ulaşıyoruz.

Hızlı Tercüme

En doğru tercümanları belirleyerek oluşturduğumuz ekipler ile söz verdiğimiz sürelerde hızlı tercümeler gerçekleştiriyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

19 TL’den başlayan fiyatlar ile sunduğumuz İspanyolca tercüme hizmetlerinde yazılı ve sözlü tüm alanda en uygun fiyatları sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Acil isteklerinize karşılık verebilmek için 7/24 çalışabilecek vardiya sistemine sahibiz. İstediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Boğaziçi Tercüme Bürosu Sektör Bakış Açısı İle Bir Adım Önde

Hukuki, tıbbi, teknik, akademik gibi tüm terminolojilerde sağladığımız hizmetlerin yanı sıra sektör uzmanlıkları üzerinden de tercümeler gerçekleştirmekteyiz. Çalıştığınız sektörde deneyimli tercümanları sizin için bir araya getiriyoruz.

Getirdiğimiz sektör bakış açısı ile komple proje yönetimi sağlıyoruz. Taşımacılık’dan dağıtım ve pazarlama aşamalarına kadar profesyonel ekipler kısa zamanda geri dönüş alabilmeniz için çalışmaktadır.

En doğru tercümanları belirleyerek yürüttüğümüz çalışmalarda kalite ve hızda fark yaratıyoruz. Müşterilerimizin başarısı için çabalıyor ve tüm isteklerine uygun ekipler oluşturuyoruz.

İspanyolca Sektör Uzmanlıkları

  • Havacılık sektörü
  • Enerji sektörü
  • Geleneksel medya tercümeleri
  • Lojistik
  • Sigorta sektörü
  • Telekomünikasyon
  • İthalat ihracat sektörü
  • Ve tüm sektörler için profesyonel yaklaşımlar sergiliyoruz.

Dakikalar İçinde Tercüme Teklifi

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

İspanyolca Sözlü Tercüme Hizmetlerinde Fark Yaratıyoruz

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak yazılı tercümelerin yanı sıra sözlü tercüme hizmetleri de sağlamaktayız. Ardıl, fısıltı, refakat, simultane ve telekonferans anlık çeviri türleri için bize 7/24 dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Deneyimli tercüman kadromuz ile yüzlerce konferans, eğitim semineri ve toplantılara katılım sağladık. Kaliteli ekipmanlarımız ile ekipman kullanılan organizasyonlarda aksaklıklar yaşanmasının önüne geçiyoruz.

İspanyolca sözlü tercümelerde en uygun fiyat politikası ile hareket etmekteyiz. Dünyanın heryerinden sözlü tercüme hizmeti almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İspanyolca Noter Yeminli Tercüme

Noter yeminli tercüme işlemleri ile belgelerinize resmiyet kazandırabilirsiniz. Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak İspanyolca tercüme yapmakta olan sertifikalı ve noter yeminli tercümanlara sahibiz.

Merkezi konumumuz sayesinde noter yeminli tercüme işlemlerinde en hızlı şekilde sonuç alabiliyoruz. Aynı zamanda İspanya’da ve Amerika kıtasında geçerli belgeleri elde etmeniz için apostil işlemleri de uygulamaktayız.

En uygun fiyatlı İspanyolca noter yeminli tercümeler için bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İspanyolca Yerelleştirme Servisi

Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa kıtalarında yaygın olarak konuşulan İspanyolca yüzlerce diyalekte sahiptir. Özellike Avrupa İspanyolcası ve Latin Amerika İspanyolca’sı arasında söz dizimsel ve kelime farklılıları oldukça fazladır.

Bu yüzden İspanyolca tercümelerde yerelleştirme hizmetleri sağlıyoruz. Profesyonel tercümelerde yüksek kaliteye ulaşabilmek ve hedef kitlenizin dilinden birebir anlaşabilmeniz için yerelleştirmeye değer veriyoruz.

Örnek verecek olursak “kalem” kelimesi İspanya’da “boli”, Meksika’da “pluma”, Kolombiya’da “esfero” ve Arjantin’de “lapicera” olarak adlandırılmaktadır.

Basit kelimeler açısından bile oldukça farklılıkların olduğu göz önüne alınırsa İspanyolca teknik, tıbbi, akademik, hukuki gibi terminolojilerde yapılacak olan tercümelerde yerelleştirmenin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır.

İspanyolca Tercüme ve Yerelleştirme İstatislikleri

İco

980

Farklı Müşteri
İco

1204

Adet Farklı Proje
İco

1.500.235

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

5.210

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST