Portekizce Tercüme Bürosu

Portekizcede Profesyonel Çözümler

Günümüzde her şirket ya da büyük iş kurumları yabancı markalar ile iş yapmaktadır. Her ülkenin farklı dili olmasına karşın İngilizce dünya dili haline gelmiştir ve çoğu şirket konuşmalarını, anlaşmalarını, belgelerini İngilizce dilinde yapar. Ancak İngilizce dünya dili haline gelmiş olsa da hala bazı ülkelerde İngilizce dili konuşulmamakta hatta bilinmemekte. İngilizce konuşulmayan bir ülke ile iş yapan şirketlerin ise anlaşabilmek için tercüme hizmetlerine gereksinim duyduğunu biliyoruz. Örneğin Portekizce konuşulan bir ülke ile iş yapacak olan bir Türk şirketin Portekizce tercüme hizmetine ihtiyacı olabiliyor. Şirkete Portekizce konuşulan ülkeden bir temsilci geldiğinde iletişim kurabilmek için tercüman gerekiyor ya da internet üzerinden yapılan konuşmalarda önce o belgelerin şirketlerin ana diline çevrilmesi gerekiyor.

Boğaziçi Tercümeden Portekizce Çeviri Hizmetleri

PORTEKİZCE

Portekizce 2 yüz milyon insanın ana dili konumundadır. Portekizce; Angola, Brezilya, Yeşil Burun Adaları, Doğu Timor, Gine-Bissau, Ekvator Ginesi,Mozambik ve Portekiz’de ana dil olarak konuşulmaktadır. Portekizce dünya üzerinde en yaygın altıncı dildir. Güney Amerika’da 190 milyon, Latin Amerika’da ise nüfusun yaklaşık %34ü tarafından Portekizce konuşulmaktadır. Portekizce Hint-Avrupa dil ailesinin İtalo-Keltik alt grubunun Roman dilleri koluna bağlıdır. İspanyolca ile çok benzer bir dil olmasına rağmen Portekizce İspanyolca’dan daha melodik ve daha yumuşaktır. Sözcüklerin %70i benzese de İspanyolca’da kullanılmayan ve burundan gelen seslere Portekizce’de çok rastlanır. Portekizce’nin benzer olduğu diğer diller Fransızca, İtalyanca ve Rumence’dir. Brezilya ve Portekiz’de konuşulan şiveler ve telaffuzlarda farklılıklar olsa bile iki ülkedeki insan bir araya geldiğinde birbirini rahatlıkla anlayabilir.

TERCÜME

Tercüme hizmetini en az iki dili ana dili kadar iyi bilenler yapabilir. Tercüme yapacak kişi tercüme edilecek metni okur ve çevirmesi gereken dile çevirir. Örneğin Türk iseniz ve Portekizce biliyorsanız Portekizce tercüme rahatlıkla yapabilirsiniz. Tabi bu çevirmeniz gereken yazılarım, anlaşmaların belirli bir süresi oluyor bu yüzden zaten çeviri yapacağınız metnin dilini ve hangi dile çevirecekseniz o dile çok iyi hakim olmanız gerekiyor.

PORTEKİZCE FİYAT FİYATI

Tercüme edilecek olan belge ilk olarak şirkete iletiliyor daha sonra bilgisayarlarda belgenin ne kadar sayıda kelimesi olduğu hesaplanarak tercümanlık büroları fiyatı ona göre belirleniyor. Tercüme hizmeti alan firma ya da şirket eğer bir para miktarı vaat ediyorsa ancak bu miktarı dolduramıyorsa fiyatlandırma bunun üzerinden hesaplanıyor.

FİYAT DEĞİŞİMİ

Fiyat belgenin kelime saysına göre belirlense bile hangi dilde tercüme yaptığınıza bağlı olarak da değişim gösterebiliyor. Örneğin bir belgeyi Türkçe dilinden Portekizce diline tercüme edecekseniz x lira, Türkçe dilinden Farsça diline çevirecekseniz y lira olarak fiyat değişebiliyor. Tabi ki tercüme edilecek olan belgenin adli, hukuki, tıbbi, teknik, ticari ya da akademik olması Portekizce tercüme fiyatını etkileyebiliyor. Tabi çeviri hizmeti alan kişinin perakende mi yoksa bireysel müşteri mi olduğuna bağlı olarak da yine fiyat değişebiliyor.

TERCÜME BÜROLARI

Çeşitli tercümanlık büroları değişik zorluklardaki teknik ve hukuki neredeyse bütün konulardaki metinleri çevirebiliyor. Tüm çeviri işlerinde olduğu gibi ilk olarak çevrilecek metin inceleniyor daha sonra fiyat belirlenmesi yapılıyor ve çevirisi gerçekleştiriliyor. Siz de tercüme hizmeti almak için bu tercüme bürolarına başvurabilirsiniz.

Online Portekizce Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Portekizce Tercümede Boğaziçi Çeviri Bürosu Fırsatları

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Boğaziçi tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

Portekizce Tercüme 30 TLPortekizce Tercüme 30 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Portekizce çeviri fiyatımızdır.

Portekizce Teknik Tercüme Portekizce Teknik Tercüme

Portekizce çevirilerinizde teknik alanda tercüme edilirken belirlenen fiyattır.

Portekizce Tıbbi TercümePortekizce Tıbbi Tercüme

Medikal çeviri alanında kullanılan Portekizce medikal tercüme fiyatlarımızdır.

Portekizce erice Hukuki TercümePortekizce erice Hukuki Tercüme

Hukuki belgeler için Portekizce Hukuki çevirilerde belirlenen fiyatlardır.

Portekizce Yeminli TercümePortekizce Yeminli Tercüme

Tercüman yada noter yemin gerektiren dökümanların Portekizce tercümesi için belirlenmiş fiyattır.

Portekizce Web Sitesi TercümesiPortekizce Web Sitesi Tercümesi

Portekizce diline yada Portekizce dilinden başka bir dil grubuna websitesi tercümesi Boğaziçi Tercüme tarafından yapılmaktadır.

Portekizce Tercümede Sektörde Lideriz!

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan iletişim kanallarımız açıktır.

Tercüme İstatistiklerimiz

1.897

Farklı Müşteri

2.451

Adet Farklı Proje

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST