Şirketimiz Hakkında

Boğaziçi Tercüme Hizmetleri ailesini daha yakından tanıyın. 

Kurulmuş olduğumuz 1998 yılından bugüne tercüme ve dil hizmetleri alanında profesyonel çözümler ile gerek yurt içi, gerekse de yurt dışı binlerce müşterimize sorunsuz tercüme hizmetleri sunmaya devam eden firmamız, gelinmiş olan noktada Dünya’nın birçok merkezinde başta İngilizce olmak üzere, Almanca, Fransızca, Rusça gibi birçok dilde tercüme hizmetleri konusunda Türkiye’nin aydınlık yüzü olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İstanbul Şişli merkezli ofisimizde tam zamanlı olarak istihdam edilmekte olan 281 tam zamanlı, 118 yarı zamanlı tercüman, 39 proje koordinatörü, 18 yerelleştirme uzmanı, 11 redakte uzmanı, 45 editörümüz ile bu alanda Türkiye’nin yükselen gücü olarak fark yaratmaya devam etmekteyiz.

 

Tercüme Hizmetleri Konusunda Neden Boğaziçi 

  • Şirket içinde tüm tercümanların tam zamanlı olarak istihdam edilmesi.
  • Alanında en az 10 yıllık deneyimli ve en az üç dilde yetkinliğe sahip proje koordinatörlerimiz aracılığı ile Dünya genelinde faaliyet gösterebilme imkanı.
  • Dünya’nın tüm ülkelerinde bulunan çözüm ortaklarımız aracılığı ile maksimum kalitede yerelleştirme sağlanmış tercüme hizmeti imkanı.
  • İletişimi ve ulaşımı kolaylaştıran güçlü teknolojik alt yapı.

Dil hizmetleri konusunda aldığımız yol uzun olsa da henüz yolun başında olduğumuzun farkındayız.

A. Şirin- CEO
ÜST