fbpx

İtalyanca Tercüme

İtalyanca Hint Avrupa Dilleri'nin İtalik diller grubuna mensuptur. Yaklaşık 60 milyon insan bu dili konuşmaktadır. İtalyanca son kelimelerin son harfleri genelde sesli harfler ile bitmekte olduğundan melodik bir dildir.

İtalya, İsviçre, Hırvatistan, Slovenya'da resmi dil olan İtalyanca Ortaçağ'da Floransa'daki sanat, edebiyat, muhasebe, mimari alanındaki aydınlanmanın ışığından oldukça gelişmiş bir dildir. İtalyanca Latince'ya en yakın dil olarak adlandırılmaktadır.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak İtalyanca tecüme hizmetleri sağlıyoruz. Uzun yıllar tercümanlık yapmış olan deneyimli kadromuz ile İtalyanca Türkçe, Türkçe İtalyanca ve İngilizce İtalyanca, Almanca İtalyanca , Mandarin İtalyanca yüzlerce çapraz dilde bizlerden hizmet alabilirsiniz.

İtalya'dan bizlere ulaşmak isteyen müşterilerimiz için 7/24 çalışma politikası ile hareket etmekteyiz. Üstelik 15 TL'den başayan İtalyanca tercüme fiyatlarına sahibiz. Yazılı tercüme türlerinin yanı sıra sözlü tercüme, deşifre, proofreading dublaj ve altyazı tercümeleri gibi hizmetler de sağlamaktayız.

İtalyanca Tercümede Boğaziçi Tercüme Bürosunu Neden Seçmelisiniz?

Üstün İtalyanca Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde İtalyanca çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı İtalyanca Tercüme

İtalyanca tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip İtalyanca Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan İtalyanca tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

İtalyanca Sözlü Tercüme

İtalyanca sözlü tercüme hizmetlerinde lider kuruluş olan Boğaziçi Tercüme yüzlerce konferans, eğitim semineri, panel ve toplantılar için İtalyanca sözlü tercüme hizmetleri sağlamıştır. Özellikle simultane gibi risk ihtimali yüksek olan anlık çeviri türlerinde başarı ile hizmet vermekteyiz.

Ardıl, fısıltı, refakat, telefonferans, simultane gibi tüm tercüme türlerinde kusursuz hizmetler almak için dünyanın her yerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Noter Yeminli İtalyanca Tercüme

Noter yeminli tercümelerde uygun fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz. Merkezi konumumuz sayesinde kısa sürede noter yemini işlemlerini uygulayarak resmi geçerliliğe sahip belgelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Apostil gibi uluslararası geçerliliğe sahip onay mühürleri içinde çalışmalar yapmaktayız.

Noter yeminli tercüme hizmetlerimizden hemen yararlanmak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Noter yeminli tercüme örnekleri;

  • Vize, pasaport
  • Transkript, diploma, öğrenci belgesi
  • Evlilik cüzdanı
  • Ehliyet
  • Ve tüm belgeleriniz ve yazışmalarınız için noter yeminli tercüme işlemleri uygulayabiliyoruz.

Şimdi İtalyanca Çeviri Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Boğaziçi Tercüme Olarak Sektör Uzmanlıklarına Önem Veriyoruz

Tıbbi, akademik, hukuki, teknik, edebi gibi terminolojilerde uzmanlaşmış tercümanların yanı sıra iş hayatında gerekli olan tercümelerde profesyonel tercüme kalitesini en üst seviyeye çıkarabilmek için sektör uzmanlıklarına değer veriyoruz.

Tercümanların uzmanlık alanları üzerinden de bir test uygulayarak en zorlu projelerdeki durumlarını göz önüne alarak kaliteli ekipler oluşturuyoruz. Havacılık sektöründen sağlık sektörüne, bilişim sektöründen geleneksel medyaya kadar İtalyanca tercüme isteklerinin olabileceği tüm alanlarda uzmanlaştık.

Sektör terimlerine ve karşılaşılan problemlere hakim tercümanlar sayesinde tercüme hizmetlerinde hız ve yüksek kaliteye ulaşıyoruz.

İtalyanca Turizm Sektörü Tercümeleri

İtalya Avrupa'nın en çok turist çeken ülkelerinden biridir. Özellikle Milano, Roma, Floransa ve Venedik şehirleri her yıl milyonlarca turistin akınına uğramaktadır.

İtalyanca turizm tercümelerinde tanıtım çalışmaları, web sitesi tercümeleri, dijital pazarlama çalışamları, havayolu şirketleri tanıtımları, booking sitesi çalışmaları, vize pasaport tercümeleri ve gerekli tüm evrakların tercümeleri gibi çok çeşitli çalışmalar yapmaktayız.

Turizm tercümeleri anlık çeviri hizmetleri üzerinden de yapılmaktadır. İtalya'dan gelen misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak istediğinizde İtalyanca'da uzmanlaşmış tercümanlarımız refakat tercüme hizmetleri, rehberlik hizmetleri ile en iyi şekilde misafirlerinizi ağırlamanızı sağlayacaktır.

Boğaziçi Tercüme Bürosu Profesyonel İtalyanca Tercüme Hizmetleri Sunmaktadır

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Boğaziçi tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

İtalyanca Tercüme 15 TLİtalyanca Tercüme 15 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart İtalyanca çeviri fiyatımızdır.

İtalyanca Teknik Tercüme İtalyanca Teknik Tercüme

Teknik metinlerin çeviri işlemlerinde İtalyanca teknik çevirilerde uzmanlaşmış tercümanlar ile çalışmaktayız.

İtalyanca Tıbbi Tercümeİtalyanca Tıbbi Tercüme

Hastane raporlarında, prospektüslerde ya da tıbbi makalelerde yapılacak olan çevirilerde İtalyanca tıbbi tercümelerde uzmanlaşmış tercümanlar ile çalışmaktayız.

İtalyanca Hukuki Tercümeİtalyanca Hukuki Tercüme

Kaza tutanakları, mahkeme kayıtları, sözleşmeler gibi hukuki terminolojiye dahil olan evraklarda hukuk alanında uzmanlaşmış tercümanlar ile bir ekip oluşturuyoruz.

İtalyanca Yeminli Tercümeİtalyanca Yeminli Tercüme

Tercüman yada noter yemin gerektiren dtüm resmi evrakların çeviri işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

İtalyanca Web Sitesi Tercümesiİtalyanca Web Sitesi Tercümesi

İtalyanca olan sitenizi çoklu dilli bir yapıya ulaştırmak ya da Türkçe olan sitenizi İtalyanca diline çevirmek istediğiniz bu alanda kendini geliştirmiş dil uzmanları ile çalışıyoruz.

Tercüme İstatistiklerimiz

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST