fbpx

Rusça Tercüme

Sırpça, Bulgarca, Lehçe ve Çekçe ile aynı proto-Slav dilinden türeyen Rusça, Doğu Slav Dilleri grubunun bir üyesidir.Birleşmiş Milletler (BM)’in resmi dillerinden biri olan Rusça, dünyada en çok konuşulan diller arasında 7. sırada yer alır.

Rusya'nın  yanı sıra Ukrayna, Kazakistan ve Belarus'ta oldukça yaygın olarak konuşulmaktadır. Kiril alfabesi ile yazılan Rusça bazen de Latin alfabesi ile yazıya aktarılmaktadır.

Türkçe ve Rusça arasında birtakım benzerlikler vardır; ancak farklılıkları daha büyüktür. Rusça bir kelimenin, hemen hemen 10 farklı çekimi olabilir. Yani, bir kelime kullanıldığı yere göre farklı çekimlere uğrayabilir. Bunun yanı sıra, dildeki belki de en önemli ve konuşanı en zorlayan faktör “vurgu”dur. Bir kelime, kullanılış amacına göre vurgusunu ya baştan ya da sondan alır.

Dilin somut ifadeler açısından fazlasıyla zengin olması, cümleleri sıralarken anlatımı kuvvetlendirmek için aynı kelimelerin tekrar edilmesi de hem Rusça öğrenimini, hem de Türkçe-Rusça tercümeleri zorlaştıran nedenlerdir.

Hepimizin bildiği üzere Türkiye, dünden bugüne bilimsel ve ticari alanlarda Rusya ile bir etkileşim halinde olmuştur. Günümüzde daha da büyük boyutlara ulaşan bu etkileşim, firmaların ve kurumların Rusça tercüme hizmetine duydukları ihtiyacı arttırmıştır.

Artık hemen hemen tüm tercüme firması ve bürosu, diğer dünya dillerinin yanında müşterilerine Rusça tercüme hizmeti de sunmaktadır. 2005 yılından bu yana kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Boğaziçi Tercüme Dil Hizmetleri Ltd. Şti. alanında uzman tercüman ekibiyle, müşterilerinin en doğru Türkçe-Rusça ve Rusça-Türkçe tercümeleri elde etmesini sağlamaktadır.

Söz Konusu Hizmet Rusça Tercüme Olunca, Bizi Tercih Etmeniz İçin 4 Neden!

Maksimum Rusça Tercüme Kalitesi

Alanında uzman tercüman kadromuz ile mükemmel seviyede Rusça tercüme hizmeti sunuyoruz.

En Hızlı Rusça Tercüme Hizmeti

Alanında deneyimli proje koordinatörlerimiz ve hızlı Rusça tercüman kadromuz ile zamanlamada hata yapmıyoruz.

Hesaplı Rusça Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan Rusça tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Günün her saati telefon, mail ve site içi canlı destek sistemimiz ile ulaşılma engelini ortadan kaldırıyoruz.

Rusça Çeviri Hizmetinde Öncü Rusça Tercüme Bürosu

Rusça Tercüme Bürosu

Faaliyete başladığımız günden bu yana, sizlere kalitenin en yüksek olduğu Türkçe-Rusça ve Rusça-Türkçe tercüme hizmeti vermek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Alanında deneyimli tercüman ekibimiz ile çıktığımız bu yolda, Rusça çevirilerin zorluklarını birlikte atlatmakta ve siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktan büyük gurur duymaktayız. Bugüne kadar birçok başarılı işe imza atan firmamız; ardıl, simultane gibi sözlü ve teknik, ticari, hukuki, edebi gibi yazılı tercümelerde Rusça çeviri hizmeti sunmaktadır. Firmamız, tüm bu alanlarda Rusça çeviri hizmeti sağlarken, bir yandan da müşterilerine onları zora sokmayacak fiyatlar ile Rusça tercüme bürosu olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Güvenilir Rusça Tercüme Hizmeti Rekabetçi Fiyatlara!

Yüksek kalite standartları ve güvenilir hizmet politikasıyla hareket eden Boğaziçi Tercüme, müşterilerine, sektörde rekabetçi Rusça tercüme fiyatları sunmaktadır. Çalışmalar için yapılan fiyatlandırmalar, müşterilerimizin tercüme sonunda fiyat konusunda hayal kırıklığına uğramamaları adına olabildiğince şeffaftır. Boğaziçi Tercüme Dil Hizmetleri, profesyonel tercüman ekibi ile size en uygun fiyata, en kaliteli ve güvenilir Türkçe-Rusça ve Rusça-Türkçe çeviri hizmetini en uygun Rusça tercüme fiyatları ile sunmak için hazırdır.

Rusça Yerelleştirme Hizmetleri

Rusça geniş bir coğrafyada konuşulan dildir. Hint-Avrupa dil ailesinin Slav grubuna ait olan Rusça 161 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Konuşulduğu farklı coğrafyalarda farklılıklar göstermektedir. Örneğin Moskovada konuşulan Rusça ile Minks'de konuşulan Rusça arasında belirgin aksan farklılıkları oluşmaktadır. Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak profesyonel yerelleştirme hizmetleri vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dakikalar İçinde Rusça Tercüme Teklifi Alın

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Rusça Sözlü Tercüme Hizmetleri

Ardıl, fısıltı, refakat, simultane tercüme gibi tüm tercüme türlerinde hizmet vermekteyiz. Üstelik uygun fiyatlar ile dünyanın her yerinde anlık çeviri hizmetleri sunuyoruz. Kaliteli ekipmanlar ile katılım sağlayarak organizasyonların kususursuz geçmesini sağlıyoruz.

Boğaziçi Tercüme Bürosu Sektör Uzmanlıklarına Önem Veriyor

Gelişmiş Rusya ekonomisine karşılık verebilmek için tüm sektörlerde uzmanlaşmış tercüman kadrosuna sahibiz. Profesyonel tercümelerde en yüksek kaliteye ve hıza ulaşabilmek için sektör uzmanlıkları bulunan tercümanlar ile çalışmaktayız.

Enerji sektöründen, sağlık, finans, medya, pazarlama, lojistik, bilişim sektörü, inşaat gibi yüzlerce alanda deneyimi bulunan tercümanlar teknik terimler ve dil üzerine donanımlıdırlar. Bu sayede en kaliteli sonuçları kısa süreler içinde sizlere ulaştırabiliyoruz.

En Kaliteli Rusça Tercüme Hizmetini En Uygun Fiyatları İle Sizlerle Buluşturuyoruz!

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Şirket içinde Rusça tercüme fiyatlarını minimize edebilmek için geliştirmiş olduğumuz formulasyon ile tercüme kalitesinden sıfır kayıpla, en uygun tercüme fiyatlar ile tercüme hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Genel Rusça Tercüme 16 TLGenel Rusça Tercüme 16 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Rusça tercüme fiyatımızdır.

Rusça Teknik TercümeRusça Teknik Tercüme

Teknik bilgi gerektiren belgelerinizin Rusça tercümelerinde kullanmakta olduğumuz fiyatımızdır.

Rusça Tıbbi TercümeRusça Tıbbi Tercüme

Tıbbi terminolojik bilgi içeren belgelerinizde geçerli olan Rusça tıbbi tercüme fiyatımızdır.

Rusça Hukuki TercümeRusça Hukuki Tercüme

Hukuki değeri olan belgeleriniz için uygulanmakta olan Rusça tercüme fiyatımızdır.

Rusça Yeminli TercümeRusça Yeminli Tercüme

Noter yemini veya yeminli tercüman onayı gerekli olan belgelerinizin Rusça tercümesi için uygulamakta olduğumuz fiyatımızdır.

Rusça Web Sitesi TercümesiRusça Web Sitesi Tercümesi

Türkçe'den Rusça'ya tercümesi gereken internet sitelerinizin tercümelerinde uygulanmakta olan tercüme fiyatımızdır.

Rusça Tercüme Hizmetleri Konusunda Elde Ettiğimiz Başarıyı, Şüphesiz Ki Çözüm Ortaklarımıza Borçluyuz.

Bizi Müşterilerimize Sorun

Sizlerden aldığımız olumlu yorumların en büyük kazancımız olduğunun bilincindeyiz.

  • Rusça tercüme hizmetleri konusunda gecenin geç saatlerinde sunmuş olduğunuz çözümler ile fark yarattınız. Teşekkürler.
    Selin E.
  • Makina kurulum klavuzumuzun Rusça diline tercüme işlemi sırasında göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür ederiz.
    Gökhan Ünsal

Rusça Tercüme İstatistiklerimiz

İco

840

Farklı Müşteri
İco

980

Adet Farklı Proje
İco

1.000.532

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

5.320

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST