fbpx

Profesyonel Gürcüce Tercüme Hizmetleri

Gürcistan'nın resmi dili olan Gürcüce Kafkas Dil Ailesi'nin alt kollarındandır. Dünya üzerinde yaklaşık 4 milyon insan tarafından konuşulur. Aynı zamanda Gücü alfabesi ile yazılır.

Gürcüce birbirinden uzak olmayan bölgelerde bile farklı bir lehçelerde konuşulur. İmereti, Guria, Acara, İmerhev onlarca lehçeden birkaçıdır.

Boğaziçi Tercüme Bürosu Gürcüce Türkçe, Türkçe Gürcüce hizmetlerinin yanı sıra İngilizce Gürcüce gibi onlarca dilden Gürcüce'ye profesyonel çeviri sunmaktadır.

Gürcüce dil hizmetlerinde resmi evraklar için noter yeminli tercüme hizmetleri de talep edebilirsiniz. Tercümesi tamamlanmış dosyalarınızı ister mail, ister kargo, ister fax ister kuryeler ile sizlere göndermekteyiz.

Profesyonel Gürcüce Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

Söz Konusu Hizmet Gürcüce Tercüme Olunca, Bizi Tercih Etmeniz İçin 4 Neden!

Maksimum Gürcüce Tercüme Kalitesi

Alanında uzman tercüman kadromuz ile mükemmel seviyede Gürcüce tercüme hizmeti sunuyoruz.

En Hızlı Gürcüce Tercüme Hizmeti

Alanında deneyimli proje koordinatörlerimiz ve hızlı Gürcüce tercüman kadromuz ile zamanlamada hata yapmıyoruz.

Hesaplı Gürcüce Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan Gürcüce tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Günün her saati telefon, mail ve site içi canlı destek sistemimiz ile ulaşılma engelini ortadan kaldırıyoruz.

Yeminli Gürcüce Tercümanlar

gürcüce tercüme bürosu

Hizmette bulunan tercümanların dile hâkim olan ve her açıdan çeviri hizmetini sağlam bir şekilde yapacak olan kişilerden oluşmaktadır. Bu dilin karmaşık ve değişik bir alfabe yapısına sahip olduğu bilinmelidir. Böylelikle profesyonel ve yeminli tercümanların hizmetini eksiksiz bir şekilde alabilmek çok önemlidir. Çeviri ile alakalı kişiler işiniz ve yapılacak projeye yönelik çalışarak metin ve detaylı hizmet gerektiren çeviri kelimelerine hâkim bir şekilde çevireceklerdir.

Gürcüce Tercüme Ücreti

Gürcüce tercüme 1000 karakter sayısı üzerinden belirlenmektedir. Bize ulaştırdığınız tercüme dosyalarınız proje koordinatörlerimiz tarafından incelendikten sonra tarafınıza detaylı geri dönüş yapılır. İlk olarak projenizin karakter sayımı gerçekleştirilir. Karakter sayımının ardından projenize ait terminoloji belirlenerek fiyat belirlenir. Fiyat belirleme işleminin ardından tarafınıza detaylı geri dönüş yapılır. Onay verdiğinizde projenize özel ekip hazırlanır. Boğaziçi Tercüme Bürosu her zaman en kaliteli tercümeyi ve en uygun fiyatı sunmaktadır.

Gürcüce Yerelleştirme

Farklı lehçelere sahi olan Gürcüce dili için Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak yerelleştirme hizmetleri sunmaktayız. Yerelleştirme hizmetlerimizde anadili Gürcüce olan tercümanlarımız bölgenize göre tercüme işlemlerini yapmaktadırlar.

Katalog, kullanım klavuzları, web sitesi tercümesi, yazılımlar kısacası bütün alanlarda yerelleştirme ve tercüme işlemlerini başarışı bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

Gürcüce Tercümelerinize Dakikalar İçerisinde Teklif Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

En Kaliteli Gürcüce Tercüme Hizmetini En Uygun Fiyatları İle Sizlerle Buluşturuyoruz!

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Şirket içinde Gürcüce tercüme fiyatlarını minimize edebilmek için geliştirmiş olduğumuz formülasyon ile tercüme kalitesinden sıfır kayıpla, en uygun tercüme fiyatlar ile tercüme hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Genel Gürcüce Tercüme 38 TLGenel Gürcüce Tercüme 38 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Gürcüce tercüme fiyatımızdır.

Gürcüce Teknik Tercüme Gürcüce Teknik Tercüme

Gürcüce teknik terimler içeren dosyalarda teknik tercümelerde uzmanlaşmış tercümanlar ile çalışmaktayız.

Gürcüce Tıbbi TercümeGürcüce Tıbbi Tercüme

Tıbbi terminoloji içeren dosyslar için bu alanda uzmanlaşmış tercüman kadrosu ile çalışarak kaliteyi üst seviyede tutuyoruz.

Gürcüce Hukuki TercümeGürcüce Hukuki Tercüme

Kaza tutanakları, boşanma belgeleri, mahkeme sonuçları gibi hukuki terminoloji içeren belgelerde, hukuki konularda deneyimli tercümanlardan yardım almaktayız.

Gürcüce Yeminli TercümeGürcüce Yeminli Tercüme

Resmi kurumlara teslim edilecek tüm belgelerde Gürcüce noter yeminli tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Gürcüce Web Sitesi TercümesiGürcüce Web Sitesi Tercümesi

Web sitenizi Gürcüce veya İngilizce, Almanca gibi dillere çevirmek isterseniz.web sitesi tecümelerinde uzmanlaşmış kadromuzdan teklif talep edebilirsiniz.

Gürcüce çevirileriniz için cazip fiyatlara Boğaziçi Tercüme Bürosu ile çalışın!

Gürcüce Tercüme İstatisliklerimiz

İco

210

Farklı Müşteri
İco

350

Adet Farklı Proje
İco

570.000

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

5.210

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST