Gürcüce Tercüme Bürosu

Dil olarak Gürcüce Kafkasya da konuşulmakta ve ülkemizde de belirli azınlıklar tarafından konuşulmaktadır. Gürcüce Gürcistan Cumhuriyeti'nin resmi dilidir. Kendine ait Gürcücenin tarihi oldukça eskidir. İçerisinde farklı diyalektleri barındırmaktadır. 4 milyondan fazla Gürcüce konuşan bulunmaktadır. Eski sovyet devletlerinden dolayı Gürcistan Türkiyeye komşudur.

Gürcüce Çeviri Hizmetleri

gürcüce tercüme bürosu

Bilindiği gibi dilin konuşulma alanı ve yaygın ticari gelenekler ile beraber 5 milyon insan ile beraber yaygın bir faaliyet konusunun da gündemindedir. Bu dilin anlaşma ve konuşulması Gürcüce tercüme hizmetleri de önemli bir durumu teşkil etmektedir. Gürcistan ülke ilişkisi bakımından ülkemizle dost olan bir ülkedir bu nedenle herkes açısından anlaşabilme durumu ortaya çıkarmaktadır. Anlaşmanın yolu da tercüme gibi bir durumdan ortaya çıkmaktadır. Dil tercümesi çok önemlidir bunu yerine getirilebilmesi için sistemde profesyonel ekibin yer alması gerekmektedir.

Çeviri Hizmetleri
En doğru ve hızlı çeviri hizmetlerini tercüme bürolarından biri olan Boğaziçi Tercüme bürosu sağlayabilmektedir. Çevirme işlemleri ile en doğru ve kesintisiz tercüme hizmetleri alınırken gerekli işlemlerde yerine getirilecektir. Ticari ve idari ilişkiler açısından mutlaka bu çeviri hizmetlerinin doğru ve kaliteli yapılması gerekmektedir.

Yeminli Gürcüce Tercümanlar

gürcüce tercüme bürosu

Hizmette bulunan tercümanların dile hâkim olan ve her açıdan çeviri hizmetini sağlam bir şekilde yapacak olan kişilerden oluşmaktadır. Bu dilin karmaşık ve değişik bir alfabe yapısına sahip olduğu bilinmelidir. Böylelikle profesyonel ve yeminli tercümanların hizmetini eksiksiz bir şekilde alabilmek çok önemlidir. Çeviri ile alakalı kişiler işiniz ve yapılacak projeye yönelik çalışarak metin ve detaylı hizmet gerektiren çeviri kelimelerine hâkim bir şekilde çevireceklerdir.

Gürcüce Tercüme Ücreti

Gürcüce tercüme 1000 karakter sayısı üzerinden belirlenmektedir. Bize ulaştırdığınız tercüme dosyalarınız proje koordinatörlerimiz tarafından incelendikten sonra tarafınıza detaylı geri dönüş yapılır. İlk olarak projenizin karakter sayımı gerçekleştirilir. Karakter sayımının ardından projenize ait terminoloji belirlenerek fiyat belirlenir. Fiyat belirleme işleminin ardından tarafınıza detaylı geri dönüş yapılır. Onay verdiğinizde projenize özel ekip hazırlanır. Boğaziçi Tercüme Bürosu her zaman en kaliteli tercümeyi ve en uygun fiyatı sunmaktadır.

Gürcüce Yerelleştirme

Farklı lehçelere sahi olan Gürcüce dili için Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak yerelleştirme hizmetleri sunmaktayız. Yerelleştirme hizmetlerimizde anadili Gürcüce olan tercümanlarımız bölgenize göre tercüme işlemlerini yapmaktadırlar.

Katalog, kullanım klavuzları, web sitesi tercümesi, yazılımlar kısacası bütün alanlarda yerelleştirme ve tercüme işlemlerini başarışı bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

Gürcüce Tercümelerinize Dakikalar İçerisinde Teklif Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

En Kaliteli Gürcüce Tercüme Hizmetini En Uygun Fiyatları İle Sizlerle Buluşturuyoruz!

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Şirket içinde Gürcüce tercüme fiyatlarını minimize edebilmek için geliştirmiş olduğumuz formülasyon ile tercüme kalitesinden sıfır kayıpla, en uygun tercüme fiyatlar ile tercüme hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Genel Gürcüce Tercüme 38 TLGenel Gürcüce Tercüme 38 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Gürcüce tercüme fiyatımızdır.

Gürcüce Teknik Tercüme Gürcüce Teknik Tercüme

Teknik bilgi gerektiren belgelerinizin Gürcüce tercümelerinde kullanmakta olduğumuz fiyatımızdır.

Gürcüce Tıbbi TercümeGürcüce Tıbbi Tercüme

Tıbbi terminolojik bilgi içeren belgelerinizde geçerli olan Gürcüce tıbbi tercüme fiyatımızdır.

Gürcüce Hukuki TercümeGürcüce Hukuki Tercüme

Hukiki değeri olan belgeleriniz için uygulanmakta olan Gürcüce tercüme fiyatımızdır.

Gürcüce Yeminli TercümeGürcüce Yeminli Tercüme

Noter yemini veya yeminli tercüman onayı gerekli olan belgelerinizin Gürcüce tercümesi için uygulamakta olduğumuz fiyatımızdır.

Gürcüce Web Sitesi TercümesiGürcüce Web Sitesi Tercümesi

Türkçe'den Gürcüce diline tercümesi gereken internet sitelerinizin tercümelerinde uygulanmakta olan tercüme fiyatımızdır.

Gürcüce çevirileriniz için cazip fiyatlara Boğaziçi Tercüme Bürosu ile çalışın!

Söz Konusu Hizmet Gürcüce Tercüme Olunca, Bizi Tercih Etmeniz İçin 4 Neden!

Maksimum Gürcüce Tercüme Kalitesi

Alanında uzman tercüman kadromuz ile mükemmel seviyede Gürcüce tercüme hizmeti sunuyoruz.

En Hızlı Gürcüce Tercüme Hizmeti

Alanında deneyimli proje koordinatörlerimiz ve hızlı Gürcüce tercüman kadromuz ile zamanlamada hata yapmıyoruz.

Hesaplı Gürcüce Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan Gürcüce tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Günün her saati telefon, mail ve site içi canlı destek sistemimiz ile ulaşılma engelini ortadan kaldırıyoruz.

Gürcüce Tercüme Hizmetleri Konusunda Elde Ettiğimiz Başarıyı, Şüphesiz Ki Çözüm Ortaklarımıza Borçluyuz.

Gürcüce Tercüme İstatisliklerimiz

210

Farklı Müşteri

350

Adet Farklı Proje

570.000

Karakter Tercüme Hizmeti

5.210

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST