fbpx

İngilizce Tercüme Bürosu

Profesyonel İngilizce Tercüme Hizmetleri

Çince’den sonra en çok konuşulan ikinci dil olan İngilizce dünyada en fazla bölgeye yayılmış dil olarak ön plana çıkmaktadır. Neredeyse tüm kıtalarda konuşulmakta ve 54 ülkede resmi dil statüsünde bulunmaktadır.

Özellikle Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallığın etkisi ile artan bir popülariteye sahip olan İngilizce yüzlerce ülkenin eğitim sisteminde de müfredatlarda yer almaktadır.

İngilizce bilişim sektöründe oldukça önemli bir dildir. İnternette yer alan bilgilerin çok büyük bir kısmı bu dilde yazılmıştır. Aynı zamanda ticaret ve finans alanı da dahil olmak üzere tüm sektörlerde en yaygın kullanılan dildir.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak en uygun fiyatlar ile kaliteli İngilizce tercüme hizmetleri sağlıyoruz. 9 TL’den başlayan fiyatlarımızın yanı sıra oturmuş organizasyonumuz sayesinde en hızlı sonuçları müşterilerimize iletiyoruz. Sadece yazılı değil sözlü tercümeler ile de yurt dışından gelen misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanızın önünü açıyoruz.

Söz Konusu Hizmet İngilizce Tercüme Olunca, Bizi Tercih Etmeniz İçin 4 Neden!

Üstün Kalite

Anadili İngilizce olan deneyimli tercümanlarımız ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli sonuçları ulaştırıyoruz.

Yüksek Hız

Proje koordinatörlerimizin oluşturduğu ekiplerde konu üzerine uzman tercümanlar bulunduğu için en yüksek hıza ulaşabiliyoruz.

Uygun Fiyat Garantisi

İngilizce tercümelerde 9 TL’den başlayan fiyatlar sunuyoruz. Tüm terminolojiler ve dillerde en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

7/24 Açığız

Boğaziçi Tercüme Bürosu uluslararası müşterilerinin isteklerine ve acil tercüme ihtiyaçlarına karşılık vermek için 7/24 çalışır.

İngilizce Noter  Yeminli Tercüme Hizmetleri

Noter yeminli tercüme hizmetlerinde en hızlı sonuçları ulaştırabilecek şekilde organize olduk. Noter yeminli tercümanlarımız dünyanın her yerinde geçerli belgelere sahip olmanız için çalışmaktadır.

Aynı zamanda Apostil işlemleri de yürütmekteyiz. Bu sayede çevirilerin geçerliliğini yüzde yüz sağlıyoruz ve onay prosedürleri ile zaman kaybetmenizin önüne geçiyoruz.

İngilizce Türkçe, Türkçe İngilizce’nin yanı sıra İngilizce İspanyolca, Japonca İngilizce, Fransızca İngilizce gibi yüzlerce farkı iki dilde noter yeminli tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

Noter Yeminli Tercüme Örnekleri

  • Hastane raporları
  • Tutanaklar
  • Öğrenci belgeleri, transkriptler, diplomalar
  • Kimlikler, vizeler, pasaportlar
  • Ehliyetler
  • Sertifikalar
  • Ve tüm tercüme işlemlerinizde noter yemini ve apostil işlemleri uygulayabiliyoruz.

Dakikalar İçinde Tercüme Teklifi

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

En Rekabetçi İngilizce Tercüme Fiyatlarımız İle En Kaliteliyi Daima En Uygun Fiyata Sunuyoruz.

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Şirket içinde İngilizce tercüme fiyatlarını minimize edebilmek için geliştirmiş olduğumuz formulasyon ile tercüme kalitesinden sıfır kayıpla, en uygun tercüme fiyatlar ile tercüme hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Genel İngilizce Tercüme 9 TLGenel İngilizce Tercüme 9 TL

Metin yapısı standart olan İngilizce belgelerinizin çevirilerinde uygulanmakta olan fiyatımızdır.

İngilizce Teknik Tercüme İngilizce Teknik Tercüme

Makina kılavuzları, teknik şartnameler gibi belgelerinizin çevirilerinde uygulanmakta olan standart tercüme fiyatlarımızdır.

İngilizce Tıbbi Tercümeİngilizce Tıbbi Tercüme

Tıbbi gereklilik bilgileri içeren metinlerinizin İngilizce çevirilerinde geçerli olan İngilizce tercüme fiyatımızdır.

İngilizce Hukuki Tercümeİngilizce Hukuki Tercüme

Mahkeme kararları gibi hukuki terim ve bilgiler içeren belgeleriniz İngilizce tercümelerinde uygulamakta olduğumuz fiyattır.

İngilizce Yeminli Tercümeİngilizce Yeminli Tercüme

Tercüman yemini gerektiren belgelerinizin İngilizce tercüme işlemi için geçerli olan güncel tercüme fiyatımızdır.

İngilizce Web Sitesi Tercümesiİngilizce Web Sitesi Tercümesi

Günümüzde büyük bir gereklilik haline gelen İngilizce web sitesi tercümesi için uygulanmakta olan tercüme fiyatımızdır.

İngilizce Sözlü Tercüme Hizmetleri

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak sözlü tercüme alanında deneyimlerimizi sahaya aktarıyoruz. Sempozyumlar, iş toplantıları, konferanslar, eğitim seminerlerine en deneyimli tercümanlarımız ile katılarak dil problemlerini ortadan kaldırıyoruz.

Anlık çevirilerde tercümanların iki dil arasındaki bilgisinin yanı sıra konuşulan konu üzerindeki bilgi birikimi oldukça değerlidir. Bu yüzden sözlü tercümelerde hangi konular üzerine bir organizasyon düzenlendiğiyle de ilgileniyoruz.

Ardıl, simutlane, fısıltı, refakat ya da telekonferans sözlü tercüme hizmetlerimizden yararlanmak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

İngilizce Tercümelerde Sektör Uzmanlıkları Bizim İçin Değerlidir

Tercüme isteklerine uygun bir ekip oluşturabilmek için sektör uzmanlıklarına değer veriyoruz. Tercüman seçimlerimizde sadece ikidilde de anadil seviyesine ulaşılması yeterli değildir.

Gelişen ekonomik değerler çerçevesinde tercüme hizmetleri daha fazla sektör uzmanlıkları ve yorumlama kabiliyeti üzerinden ön plana çıkmaya başladı. Her zaman en kaliteli ve hızlı çevirileri sunabilmek için çaba gösteriyoruz.

Uluslararası yüzlerce firma farklı pazarlarda yaptıkları çalışmalarda Boğaziçi Tercüme Bürosu’na güvenmektedir.

Dünya Bilgisayar

İngilizce Tercümelerde Neden Yerelleştirmeyi Ön Plana Çıkarıyoruz?

Yerelleştirme basit bir tanımla bölgesel çeviri işlemleri olarak adlandırılabilir. Hedef dil İngilizce olduğunda müşterilerimizin hangi bölgede çevirileri kullanacaklarını soruyoruz. Çünkü İngilizce dünya geneline yayılmış bir dildir.

Bu tür geniş kitlelerce konuşulan dillerde dil yapısı, dil kuralları, söz dizimleri ve kelime anlamları oldukça değişebilmektedir. Yerelleştirme çalışmalarımız kapsamında değişkenlik gösteren tüm öğeleri göz önüne alarak işe koyuluyoruz.

Örneğin Amarikan İngilizcesi istendiğinizde anadili Amerikan İngilicesi olan tercümanlar ile çalışarak en doğru sonuçlara ulaşıyoruz. Bir pazarlama faaliyetinde bulunduğunuzu var sayarsak yanlış kelime ile bir çalışma yürüttüğünüzde başınıza gelebilecek olanları bir düşünün.

Marka konumlandırma ve hedef kitle üzerine doğrudan iletişim sağlayabilmek için İngilizce yerelleştirme çalışmalarına son derece özen gösteriyoruz.

İngilizce Tercüme Çözümleri Konusunda Elde Ettiğimiz Başarıyı, Şüphesiz Ki Çözüm Ortaklarımıza Borçluyuz.
ÜST