Danca Tercüme

Avrupa birliği ülkelerinden olan Danimarka küçük nüfusuyla beraber geleneksel ve modern Avrupanın bir portresini temsil etmektedir.  Danimarkanın resmi dili Dancadır.  İskandinavca olarak da bilinen Danca Kuzey Cermen dil ailesi grubuna aittir.

Dünya üzerinde Dancayı 6 milyona yakın insan konuşmaktadır. Danca tercüme ve yerelleştirme ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Danca Tercüme Çözümleri

danca tercüme bürosu

Danca Tercüme işlemleri gerekli görülen şekillerde yapılmaktadır. Gerekli tercümeler tıp alanı olmak üzere ekonomik açıdan ve hukuki genel tercümeler açısından hizmetler verilmektedir. Tercüme bürosu olarak bu hizmetlerin kaliteli ve uzman ekiplerle verilmesi özellikle herhangi bir hatanın yaşanmaması ve gerekli işlemlerin yapılması için önemlidir. Sistemde bir takım ilişkiler içinde bu işlerin yapıldığı kolayca takip edilebilecektir.

Danca Tercüme Ücretleri

Çeviri hizmetlerinin belirli bir maliyeti olmasıyla beraber hizmet almak isteyenlerin çok ciddi bir külfete girmeyeceği açıktır. İşlerin görülmesi amacıyla uygun, kaliteli ve hızlı şekillerde yapılacak olan çeviri işlemleri uygun fiyatlarla sağlanacaktır. Bu durumla alakalı olarak ek bir masraf türünün ortaya çıkmayacağı bilinenin aksine metin üzerinden fiyatlandırma yapılacağı açıktır. Böylelikle gerekli ücretler belirlenmiş sabit metin fiyatları üzerinden sağlanacaktır.

Boğaziç Tercüme Bürosu olarak oluşturduğumuz düşük maliyet ve üstün kalite sistemimiz ile sizlere en uygun fiyatları sunabilmekteyiz. Uluslararası alanda sunduğumuz yazılı ve sözlü Danca tercümeleriniz için bizleri

Danca Diline Çeviri Hakkında

Danca dili zorluk bakımından batı Avrupa dillerine göre daha zorlu olabilmektedir. Sınırlı sayıda nitelikli tercüman Danca dilinde yer almaktadır. Danca tercümede Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak anadili Danca olan tercümanlarla çalışmaktayız. Danca dilinde yazılı, sözlü ve yeminli olarak hizmet verebilmekteyiz.

Sanatsal, ticari, kültürel, tıbbi, hukuki, teknoloji, bilim ve diğer bütün alanında Danca tercümeler yapılmaktadır. Finansal tercümenin ağırlıkta olduğu Danca tercümeye son yıllarda artan yoğun bir talep bulunmaktadır. Bu talep karşısında kendimizi yapılandırarak en iyi hizmeti sunar konumda bulunmaktayız.

Resmi ve yemin gerektiren Danca çeviriler için apostil, noter yeminli ve tercüman yeminli Danca tercüme hizmetleri sunmaktayız. Yeminli tercümelerinizi 7 gün 24 saat boyunca teslim edebilmekteyiz. Noter ve apostilli tercümeleriniz için olabilecek en kısa sürede profesyonel çözümler üretmekteyiz.

1 Dk İçinde Danca Tercüme Teklifi Alın

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Danca Tercüme Hizmetleri

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Boğaziçi tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

Danca Tercüme 30 TLDanca Tercüme 30 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Danca çeviri fiyatımızdır.

DancaTeknik Tercüme DancaTeknik Tercüme

Danca çevirilerinizde teknik alanda tercüme edilirken belirlenen fiyattır.

Danca Tıbbi TercümeDanca Tıbbi Tercüme

Medikal çeviri alanında kullanılan medikal tercüme fiyatlarımızdır.

Danca Hukuki TercümeDanca Hukuki Tercüme

Danca Hukuki tercümelerinizde belirlenmiş olan fiyattır.

Danca Yeminli TercümeDanca Yeminli Tercüme

Danca tercümelerinizde yeminli tercüman yada noter onayı gerektiğinde belirlenmiş olan fiyattır.

Danca Web Sitesi TercümesiDanca Web Sitesi Tercümesi

Danca diline yada Danca dilinden başka dil gruplarına yapılan tercümelerde belirlenmiş fiyattır.

Danca Tercümede Deneyimliyiz!

Mail, posta ve site içi dosya gönderme sistemi ile göndermiş olduğunuz tercümeleriniz ortalama 5 dk. içerisinde fiyat ve süre olarak tekliflendirilmektedir.

Geliştirmiş olduğumuz departman sistemi yardımı ile Danca metinleriniz yalnızca şirket içinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Tercüme edilecek olan belgeleriniz şirket prensiplerimiz gereğince yalnızca Boğaziçi tercüme bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlar tarafından tercüme edilmekte, belgeleriniz hiç bir şekilde şirket dışından 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Tercüme işlemi tamamlanmış olan belgeleriniz 10 yıl süre ile şirket sunucularımızda barındırılmakta olup, dilediğiniz zaman yedekler dosyaların tedariğini sağlayabilmekteyiz.

Boğaziçi Tercüme Danca Tercümede Lider

Üstün Tercüme Kalitesi

Danca çevirilerinizi kaliteden ödün vermeden deneyimli tercümanlarımızla çözüme kavuşturmaktayız.

Hızlı Danca Tercüme

Danca tercümede Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak hız ve kaliteden onay vermemekteyiz.

Uygun Danca Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan iletişim kanallarımız açıktır.

Danca Tercüme İstatistiklerimiz

280

Farklı Müşteri

390

Adet Farklı Proje

500.000

Karakter Tercüme Hizmeti

5210

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST