fbpx

Portekizce Tercüme Bürosu

Portekizce coğrafi keşifler ışığında Amerika Kıta'sına yayılmış bir dildir. Günümüzde yaygın olarak Latin Amerika'da konuşulmaktadır.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak anadili Portekizce olan tercümanlar ile hizmet vermekteyiz. Portekizde, Breazilya'da ya da dünyanın her hangi bir yerinde geçerli belgelere ulaşmanız için noter yeminli tercüme ve apostil onayı işlemleri yürütmekteyiz.

Sektör uzmanlıkları bulunan tercümanlar ile en yüksek doğruluk oranına sahip sonuçları müşterilerimize  ulaştırıyoruz. Tıbbi, akademik, hukuki, teknik, edebi gibi yüzlerce terminoloji için uygun fiyatlı kampanyalarımızdan yararlanmak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Portekizce Yerelleştirme Neden Önemlidir?

Portekizce başta Brezilya ve Portekiz olmak üzere 9 farklı ülkede resmi dil olarak kabul görmüştür. Dolayısıyla her ülkede konuşulan dil kültürel öğelerin etkisi ile değişime uğramıştır.

Afrika Kıta'sından Güney Amerika ve Avrupa'ya kadar oldukça geniş bir coğrafyada konuşulan Portekizce için yerelleştirme hizmetleri ile dili en etkili şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Tercümeleri kullanacağınız bölgelerde konuşulan dilde uzmanlaşmış tercümanlarımız kültür farklılıklarını ortadan kaldırmak için çalışmaktadır.

Portekizce Tercümede Sektörde Lideriz!

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan iletişim kanallarımız açıktır.

Boğaziçi Tercümeden Portekizce Çeviri Hizmetleri

portekizce tercüme bürosu

PORTEKİZCE

Portekizce 200 milyon insanın ana dili konumundadır. Portekizce; Angola, Brezilya, Yeşil Burun Adaları, Doğu Timor, Gine-Bissau, Ekvator Ginesi,Mozambik ve Portekiz’de ana dil olarak konuşulmaktadır. Portekizce dünya üzerinde en yaygın altıncı dildir. Güney Amerika’da 190 milyon, Latin Amerika’da ise nüfusun yaklaşık %34ü tarafından Portekizce konuşulmaktadır. Portekizce Hint-Avrupa dil ailesinin İtalo-Keltik alt grubunun Roman dilleri koluna bağlıdır. İspanyolca ile çok benzer bir dil olmasına rağmen Portekizce İspanyolca’dan daha melodik ve daha yumuşaktır. Sözcüklerin %70i benzese de İspanyolca’da kullanılmayan ve burundan gelen seslere Portekizce’de çok rastlanır.

Portekizce’nin benzer olduğu diğer diller Fransızca, İtalyanca ve Rumence’dir. Brezilya ve Portekiz’de konuşulan şiveler ve telaffuzlarda farklılıklar olsa bile iki ülkedeki insan bir araya geldiğinde birbirini rahatlıkla anlayabilir.

Portekizce Sözlü Tercüme

Portekizce Türkçe, Türkçe Portekizce, İngilizce Portekizce, Portekizce İngilizce gibi sözlü tercüme hizmetleri sunuyoruz. Ardıl, simultane, refakat, fısıltı gibi tüm anlık çeviri hizmetlerinde uygun fiyatlı yaklaşımlar sergiliyoruz.

Online Portekizce Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Portekizce Tercümede Boğaziçi Çeviri Bürosu Fırsatları

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Boğaziçi tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

Portekizce Tercüme 30 TLPortekizce Tercüme 30 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Portekizce çeviri fiyatımızdır.

Portekizce Teknik Tercüme Portekizce Teknik Tercüme

Teknik konuların yer aldığı metinlerin çeviri işlemlerinde Portekizce teknik tercümelerde deneyimli tercüman kadrosu ile çalışmaktayız.

Portekizce Tıbbi TercümePortekizce Tıbbi Tercüme

Hastane raporları, ilaç prospektüsü, tıbbi araştırmalar gibi tıp alanına dahil olan tüm dosyaların çeviri işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Portekizce Hukuki TercümePortekizce Hukuki Tercüme

Hukuki terminolojide olan ve Portekizce'ye çevrilmesi gerekilen belgelerin çeviri işlemlerinde hukuk alanında deneyimli tercüman kadromuz ile çalışıyoruz.

Portekizce Yeminli TercümePortekizce Yeminli Tercüme

Noter yeminli tercüme bürosu olan Boğaziçi Tercüme Bürosu Portekizce çeviri hizmetlerinde n uygun fiyatlı yeminli tercüme fırsatlarını sunuyor

Portekizce Web Sitesi TercümesiPortekizce Web Sitesi Tercümesi

Kurumsal web sitenizi uluslararası bir yapıya kavuşturmak istiyorsanız deneyimli Portekizce tercüman kadromuzdan yararlanabilirsiniz.

Tercüme İstatistiklerimiz

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST