fbpx

Korece Tercüme

Korece 70 milyondan fazla Koreli'nin konuştuğu bir dildir. İzole bir dil olarak adlandırılmaktadır. Yani hangi dil ailesinden geldiği konusunda kesin bulgular mevcut değildir. Buna karşın Çince karakterlerin kullanımı oldukça yaygındır.

Günlük hayatta 1500'den fazla Çince karakter kullanılmaktadır. Korece Japonca gibi birçok dili etkilemiştir. Oldukça eski ve köklü bir dildir. Kuzey kore ve Güney Kore'de resmi dil statüsündedir.

Bazı diller için çeviri yaptırmanız oldukça uzmanlık ister. Kore ile olan her türlü ilişkiniz için ihtiyaç duyacağınız Korece Tercüme hizmetleri konusunda uzun yıllardır hizmet etmekte olan bir tercüme bürosu olarak, taleplerinize en kısa sürede ve garantili hizmet vermekteyiz.

Maksimum Korece Tercüme Kalitesi

Anadili Korece olan tercümanlar sayesinde yüksek doğruluk oranlı Korece çeviri sunuyoruz.

En Hızlı Korece Tercüme Hizmeti

Alanında deneyimli proje koordinatörlerimiz ve hızlı Korece tercüman kadromuz ile zamanlamada hata yapmıyoruz.

Hesaplı Korece Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan Korece tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Günün her saati telefon, mail ve site içi canlı destek sistemimiz ile ulaşılma engelini ortadan kaldırıyoruz.

Korece Tercüme Hizmeti

korece tercüme bürosu

Kore dili için gerek Korece belgelerin çevrilmesi gerekse Korece yazışmalarınız için hizmet veren tercüme büromuz Korece Tercüme için hangi alanda olursa olsun taleplerinizi özenle değerlendirmekte ve alanında uzman tercümanlarımızca en doğru şekilde tercüme hizmeti sağlanmaktadır. Ticari yazışma ve çevirileriniz, ithalat veya ihracat evraklarınız ya da anlaşmalarınız çok kısa sürede Ticari Tercüme tecrübesine sahip tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

İstenirse hizmet için noter tasdiki de yaptırılmaktadır. Bunun dışında teknik çeviriler, tıp alanındaki çeviriler, hukuki belgelerin tercümeleri, akademik çeviriler, edebi çeviriler konusunda uzman ekibimiz ile yanınızdayız. çevirilerinizin türü ve uzunluğuna göre uygun maliyetler ile verdiğimiz hizmetimiz için evraklarınızı bize ulaştırmanız yeterli. Web ortamında veya elden teslim edeceğiniz evraklarınızı süratle çevirip isterseniz web üzerinden isterseniz basılı olarak size ulaştırmaktayız. Korece Tercüme en az diğer diller kadar hatta onlardan daha fazla uzmanlık isteyen bir konudur. Firmamız verdiği pek çok dildeki tercüme hizmetlerini oldukça profesyonelce yapmakta ve yaptığı tercümeler konusunda garanti vermektedir. Tercüme bürosu hizmetlerimiz için bize ulaşmanız yeterli.

Yeminli Korece Tercümanlar

Firmamız Korece dilinde simültane tercüme de yapmaktadır. Bu konudaki organizasyonlarınız için bize ulaştığınızda, hangi konu ile alakalı bir tercüme yapılacaksa, o konuda uzman ve simültane tercüme tecrübesine sahip bir tercümanımız görevlendirilir. Tercüme bürosu hizmetlerimiz ve diğer tüm hizmetlerimiz için fiyatlarımız için bizi arayınız.

Korece Tercümelerinize Dakikalar İçerisinde Teklif Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Korece çevirileriniz için uygun fiyatlara Boğaziçi Tercüme Bürosu ile çalışın!

Boğaziçi Tercüme Bürosu bünyesinde deneyimli tercümanlarca Korece Tercümeler Cazip Fiyatlara Sunulmaktadır!

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Şirket içinde Korece tercüme fiyatlarını minimize edebilmek için geliştirmiş olduğumuz formülasyon ile tercüme kalitesinden sıfır kayıpla, en uygun tercüme fiyatlar ile tercüme hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Genel Korece Tercüme 68 TLGenel Korece Tercüme 68 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Korece tercüme fiyatımızdır.

Korece Teknik Tercüme Korece Teknik Tercüme

Teknik bilgi gerektiren belgelerinizin bu alanda uzmanlaşmış anadili Korece olan tercümanlar ile çalışmaktayız.

Korece Tıbbi TercümeKorece Tıbbi Tercüme

Tıbbi terminolojik bilgi içeren belgelerinizde tıp alanında deneyimli çevirmen kadrosu ile çalışmaktayız.

Korece Hukuki TercümeKorece Hukuki Tercüme

Hukuki terminoloji dilinde yazılmış tüm dosyalarda kaliteli çeviriler sunabilmek için hukuk alanında deneyimli tercümanlara sahibiz.

Korece Yeminli TercümeKorece Yeminli Tercüme

Noter yemini veya yeminli tercüman onayı gerekli olan belgelerinizin Korece tercümesi için uygulamakta olduğumuz fiyatımızdır.

Korece Web Sitesi TercümesiKorece Web Sitesi Tercümesi

Türkçe'den Korece diline tercümesi gereken internet sitenizin tercümelerini gerçekleştiriyoruz.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak başarılarımızı çözüm ortaklarımıza borçluyuz.

Güncel Tercüme İstatistiklerimiz

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST