İsveççe Tercüme

İsveççe Tercüme Konusunda Kaliteli Çözümler

Hem yurt içinde hem de yurt dışında binlerce müşterisine yabancı dil hizmetleri ve tercüme hizmeleri sunan, profesyonellik çerçevesinde oluşturduğu çözümlerle müşterilerinin her daim memnuniyetini ön planda tutan Boğaziçi Tercüme Bürosu 1998 yılından bu yana müşterilerine hizmet vermektedir. Başta Türkçe olmak üzere İngilizce, Almanca, Fransızca, İsveççe, İtalyanca, İspanyolca, Arapça, Çince, Japonca, Yunanca ve Korece dillerinin tercümesi ve çevirisi konusunda sözlü ve yazılı çözümler sunmaktadır. İstanbul Şişli semtinde bulunan ofisini merkez ofis olarak kullanmakta olan ve çıkmış olduğu tercümanlık ve yabancı dil hizmeti yolunda hızla ilerleyen Boğaziçi Tercüme Bürosu 281 tam zamanlı çalışan tercümanı, 118 yarı zamanlı çalışan tercümanı, 39 proje koordinatörü, 18 yerelleştirme uzmanı, 11 redakte uzmanı ve 45 editörü ile tüm Dünya' ya yabancı dil hizmetleri ve tercüme hizmetleri sunmaktadır.

İsveçce Çeviri Hizmetleri

Dünya'nın hemen her yerinde çözüm ortaklı çalıştıkları yerelleştirme uzmanları sayesinde istediğini dilde yapılmasını istediğiniz tercüme ve çevirileriniz orjinalliğini yitirmeden yapılmış olacaktır. Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde oldukça uzun bir yol katetmiş olan Boğaziçi Tercüme Bürosu, İsveççe tercüme konusunda da alanında oldukça iddialı bir şekilde hızlı adımlar atmaktadır. Gerek yazılı tercüme çözümleri almak istediğiniz konularda gerekse yazılı tercüme çözümleri almak istediğiniz konularda İsveççe destek alabileceğiniz en güvenilir İsveççe tercüme yapabilecek tercüme büroları arasında ilk sıralarda yer almaktadır Boğaziçi Tercüme Bürosu. İsveççe tercüme konusunda alabileceğiniz yardımlar da diğer diller gibi sözlü ve yazılı tercüme çözümleri olarak iki ana dala ayrılır ve bu dallarda kendi aralarında sınıflanmaktadır. İsveççe tercüme çözümleri konusunda alacağınız sözlü tercüme; ardıl tercüme ve simultane tercüme olarak ikiye ayrılmaktadır.

Yazılı tercüme çözümleri olarak alacağınız yardımlar ise on beş ayrı sınıfta yer almaktadır. Bunlar; yeminli tercüme, noter tasdikli tercüme, apostil tercüme, konsolosluk tasdikli tercüme, ticari-resmi tercüme, tıbbi-medikal tercüme, edebi-sanatsal tercüme, hukuki tercüme, teknik tercüme, akademik tercüme, pasaport tercümesi, e-posta tercümesi, web sitesi tercümesi, altyazı tercümesi (subtitle) ve dijital tercümedir. İsveççe tercüme için elbette birçok tercüme bürosundan yardım alabilirsiniz fakat size neden Boğaziçi Tercüme Bürosu ile çalışmalısınız biraz da onlardan bahsedelim. Boğaziçi Tercüme Bürosunda çalışan her bir tercümanın en az on yıllık profesyonel çalışma deneyimi olması ve bu tercümanların her birinin en az üç dile hakim olması size sunacağımız ilk sebep olmakla birlikte Boğaziçi Tercüme Bürosunun müşterileri ile kurdukları iletişimi kolaylaştırmak, çeviri ve tercümelerini teslim konusunun zamanlaması ve kalitesi için kullandıkları güçlü teknolojik alt yapısının olmasıdır. Dahası elbetteki tahmin edeceğiniz üzere, tercüme edilen dilin yalınlığı, doğru anlaşılırlığı ve orjinalliğini kaybetmemesi için doğru ve tam anlamında çeviri yapabilmek çok önemlidir. Boğaziçi Tercüme Bürosu bu konuda hiç bir pürüz yaşamamak adına Dünya'nın hemen her yerinde bulunan ve ofisle beraber çalışan çözüm ortakları bulundurmaktadırlar. Dolayısıyla siz müşterilere gözü kapalı teslim edebileceğiniz çeviri, tercüme ve yabancı dil hizmetleri için özverinin ötesinde bir performans sergilemektedir.

Şimdi İsveçce Çeviri Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Boğaziçi Tercüme Bürosu Profesyonel İsveçce Çeviri Hizmetleri

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Boğaziçi tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

İsveçce Tercüme 30 TLİsveçce Tercüme 30 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart İsveçce çeviri fiyatımızdır.

İsveçce Teknik Tercüme İsveçce Teknik Tercüme

İsveçce çevirilerinizde teknik alanda tercüme edilirken belirlenen fiyattır.

İsveçce Tıbbi Tercümeİsveçce Tıbbi Tercüme

Medikal çeviri alanında kullanılan İsveçce medikal tercüme fiyatlarımızdır.

İsveçce Hukuki Tercümeİsveçce Hukuki Tercüme

Hukuki belgeler için İsveçce Hukuki çevirilerde belirlenen fiyatlardır.

İsveçce Yeminli Tercümeİsveçce Yeminli Tercüme

Tercüman yada noter yemin gerektiren dökümanların İsveçce tercümesi için belirlenmiş fiyattır.

İsveçce Web Sitesi Tercümesiİsveçce Web Sitesi Tercümesi

İsveçce diline yada İsveç dilinden başka bir dil grubuna websitesi tercümesi Boğaziçi Tercüme tarafından yapılmaktadır.

İsveçce Tercümede İddialıyız

Mail, posta ve site içi dosya gönderme sistemi ile göndermiş olduğunuz İsveçce tercümeleriniz ortalama 5 dk. içerisinde fiyat ve süre olarak tekliflendirilmektedir.

Geliştirmiş olduğumuz departman sistemi yardımı ile metinleriniz yalnızca şirket içinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Tercüme edilecek olan belgeleriniz şirket prensiplerimiz gereğince yalnızca Boğaziçi Dil Ailesi bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan İsveçce tercümanlar tarafından tercüme edilmekte, belgeleriniz hiç bir şekilde şirket dışından 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

İsveçce tercüme işlemi tamamlanmış olan belgeleriniz 10 yıl süre ile şirket sunucularımızda barındırılmakta olup, dilediğiniz zaman yedekler dosyaların tedariğini sağlayabilmekteyiz.

İsveçce Çevirilerde Boğaziçi Tercüme Farkı

Üstün İsveçce Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde İsveçce çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı İsveçce Tercüme

İsveçce tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip İsveçce Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan İsveçce tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan iletişim kanallarımız açıktır.

Tercüme İstatistiklerimiz

1.897

Farklı Müşteri

2.451

Adet Farklı Proje

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST