Boğaziçi Sözlü Tercüme Departmanı

Sözlü Tercüme Konusunda Türkiye'nin En İyileri İle Çalışın!

Sözlü Tercüme Bürosu

Alanında Uzman Deneyimli Sözlü Tercüman Kadromuz Sözlü Tercüme Konusunda Hizmetinizde!

Sözlü tercüme hizmetleri konusunda uzun yıllardan bugüne edindiğimiz deneyim ile hizmetlerimize devam ediyoruz.

Simultane Tercüme Çözümlerimiz

Simultane tercüme hizmetleri konusunda uzun yıllardan bugüne birçok alanda gerçekleştirmiş olduğumuz etkinlik ile fark yaratmaya devam ediyoruz. Bu alanda en az 15 yıl deneyimi bulunan profesyonel simultane tercüman kadromuz ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Ardıl Tercüme Çözümlerimiz

Ardıl tercüme konusunda 2005 yılından bugüne gerçekleştirmiş olduğumuz binlerce etkinlik ile alanında Türkiye'nin lider firması olarak hizmetlerine devam eden Boğaziçi Tercüme ve Çeviri hizmetleri bu alanda profesyonel çözümler ortaya koymayua devam ediyor.

Yabancı Konuk Karşılama Çözümlerimiz

Birçok şirket için büyük bir sorun haline gelen yabancı konukların karşılanması ve refakat hizmeti konusunda uzun yıllardan bugüne edinmiş olduğumuz deneyim ile profesyonel çözümleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Sözlü Tercüme Hizmetleri Konusunda Profesyonellere Emanet Olun!

sözlü tercüme

Sözlü tercüme hizmetleri konusunda gerek yurt içi, gerekse de yurt dışı birçok etkinlikte görev almış alanında uzman sözlü tercüman kadromuz ile fark yaratmaya devam ediyoruz. Sözlü tercüme alanında sunmakta olduğumuz zamanında, en kaliteli ve en düşük maliyetli çözümlerimiz ile bu alanda Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer almaya devam etmekteyiz. Türkiye'nin önde gelen firmalarının sözlü tercüme hizmetlerinin yanı sıra, Dünya genelinde 1000'i aşkın uluslararası şirketinde sözlü tercüme yükünü üstlenen Boğaziçi Dil Hizmetleri bu alanda Türkiye'nin aydınlık yüzü olmaya devam ediyor. Etkinliklerinde dil hizmetleri konusunda sorun yaşamak istemeyenlerin ilk tercihi olan Boğaziçi Dil Hizmetleri ekibi ile tanışmadan, etkinlik planınızı yapmayın!

Sözlü Tercüme Alanında Farklıyız!

Bağaziçi Tercüme ve Çeviri Hizmetleri ailesi olarak bu alanda sorunsuz hizmet sunan alanında en az 20 yıl deneyimli tercüman kadromuz ile sözlü tercüme hizmeti sunmaktayız.

Etkinlik saatinize göre yapılacak olan mükemmel planlamalar ile bu alanda hiç bir problem ile karşılaşmadan belirttiğiniz yer ve saatte sözlü tercüme hizmetini alabilirsiniz.

Sözlü Tercüme Hizmeti Konusunda Maliyetlerinizi Optimize Edin!

Şirket prensiplerimiz gereği sunmakta olduğumuz sözlü tercüme hizmetleri konusunda daima en uygun fiyat ve maksimum kalitede hizmet sunuyoruz.

Dünya'nın Tüm Dillerinde Profesyonel ve Uygun Fiyatlı Sözlü Tercüme Hizmeti Alın!

Türkçe Sözlü Tercüme Hizmeti

Sözlü Türkçe tercüme hizmetleri konusunda Dünya'nın tüm dillerinden Türkçe diline sözlü tercüme hizmetlerini bir araya getiren Boğaziçi tercüme ve dil hizmetleri ailesi ile tanışmadan Türkçe sözlü tercüme hizmeti almayın.

İngilizce Sözlü Tercüme Hizmeti

İngilizce sözlü tercüme hizmetleri konusunda sunmakta olduğumuz çözümler ile Türkiye'nin en kaliteli sözlü tercüme hizmetlerini sizlerle buluşturmaya devam etmekteyiz. Başlıca önceliğimizin kalite olduğu İngilizce sözlü tercüme hizmetlimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizlere hemen ulaşın.

Almanca Sözlü Tercüme Hizmeti

Almanca sözlü tercüme hizmetleri konusunda 2005 yılından bugüne binlerce kuruma profesyonel çözümler ile destek olmayı başarmış olan firmamız bu alanda sunmakta olduğu başarılı hizmetleri ile sektörde adından sıklıkla söz ettirmeye devam etmektedir.

Rusça Sözlü Tercüme Hizmeti

Rusça sözlü tercüme hizmetleri konusunda geliştirmiş olduğumuz özel çözümler ile en uygun Rusça sözlü tercüme çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu alanda şirket içinde tam zamanlı olarak istihdam edilmekte olan sözlü tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Sözlü tercüme, Türkiye ve Dünya genelinde uygulanmakta olan tercüme hizmetleri konusunda sunulmakta olan çözümlerin bir ayağıdır. Genel anlamda bakıldığında sözlü tercüme hizmetleri simultane, ardıl ve refakat hizmetleri olarak üç ana grupta incelenmektedir. 2005 yılından bugüne kadar edinmiş olduğumuz deneyimler ışığında sözlü tercüme hizmetleri konusunda Türkiye'nin en profesyonel sözlü tercüme hizmetlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Alanında uzman 20'nin üzerinde sözlü tercüman kadromuzu bünyesinde barındıran firmamız, sözlü tercüme çözümleri konusunda kesinlikle serbest tercümanlar ile çalışmamakta olup, bu alanda şirket içinde tam zamanlı olarak çalışan tercüman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Talep etmiş olduğunuz gün ve saat için başarılı bir şekilde sözlü tercüman ataması gerçekleştirebilen deneyimli ekibimiz bu alanda tüm sözlü tercüme işlemlerininiz başarı ile gerçekleştirmeye hazır.

Türkiye'nin Sözlü Tercüme Bürosu

Sözlü tercüme çözümleri sunmaya başladığımız 2005 yılından bugüne birçok alanda sayısız referansa sahip olarak hizmetlerine devam eden Boğaziçi Sözlü Tercüme Bürosu bu alanda yeniliklerin öncüsü olmasının yanı sıra, tüm tercüme türleri için özel olarak oluşturmuş olduğu Departman sistemi ile sözlü tercüme konusunda uzman tercüme bürosu olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Bu alanda sunulmakta olan çözümlerimizi Türkiye'nin her bölgesine sunmakta olduğumuz sözlü tercüme çözümleri ile pekiştiren firmamız bu alanda Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak olmak üzere Tüm Türkiye'ye hizmet sunmaya devam etmektedir.

En Rekabetçi Sözlü Tercüme Fiyatları

Türkiye'nin en seçkin tercüman kadrosunu bünyesinde barındıran Boğaziçi Tercüme ve Çeviri Hizmetleri Ltd. Şti ailesi olarak Türkiye'nin en uygun sözlü tercüme fiyatlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

ÜST