SİMULTANE TERCÜME

SİMULTANE NE DEMEKTİR?

Simultane kelimesi Latince kökenli olup aynı anda, eş zamanlı anlamına gelmektedir. Simultane çeviri aynı anda dilinize yapılan çevirilerdir. En çok dikkat edilmesi gereken, oldukça hassas bir çeviri çeşididir. Urduca tercüme yapıldığı zaman aynı anda dinleyenlere Türkçe dilinde ulaşmasını sağlamaktadır. Tercümanların özel odalarda profesyonel teçhizatlar ile konferans, sempozyum gibi çok dilli oturumlarda aynı anda çeviri yaparak dinleyicilere kolaylık sağlamaktadır. Bunun için çeviriye iyice hâkim olmak, dikkatli olmak ve hassas olmak tercümanın en önemli özelliklerinden biridir. Çünkü aynı anda, hatasız çeviri yapmak hiç de kolay bir iş değildir.

Boğaziçi Tercüme Bürosu deneyimli tercümanlarıyla profesyonel simultane tercüme hizmetleri sunar.

Hızlıca Simultane Tercüme Teklifi Alın

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

SİMULTANE ÇEVİRİDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSSUSLAR

Simultane tercüme aynı anda yapılan çeviri anlamına geldiği için bir çok oturumda hatta aslında hepsinde hiçbir yanlış olmadan yapılmalıdır. Özellikle siyasi toplantılarda tek bir kelimenin dahi o anda yanlış çevrilmesi küresel sıkıntılara yol açabilmektedir. Bunun önüne geçmek için işinde gerçekten profesyonel, deneyimli simultane çeviri yapan tercümanlara ihtiyacınız olacaktır. İşte biz de tam olarak sizlere bunu sunuyoruz. Hataya yer vermeden, yanlış anlamaların önüne geçebilmek için çalışan uzman kadromuzla gerekli hassasiyeti göstererek sizlere hizmet vermekteyiz.

bogazicitercume.com.tr olarak ilk kurulduğumuz zamanlarda küçük bir kadroyla başlayan serüvenimiz, bünyemize katılan yeni, deneyimli, işine odaklanan çevirmenlerimizle bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

Konusunda uzman, profesyonel, deneyimli tercüman kadromuz ile siz müşterilerimize hatasız bir şekilde hizmet vermek bizim görevimizdir. Çeviriyi aynı anda dinleyicilere sunacak olan tercümanlarımız hassas davranarak yanlış anlamalara ihtimal vermemektedir. Tercüme Bürosu olarak hizmet verdiğimiz tercüme alanında en iyisi olma yolunda siz müşterilerimiz sayesinde emin adımlarla ilerlemekteyiz.

SİMULTANE ÇEVİRİ NERELERDE KULLANILIR?

Simultane tercüme, siyasi toplantılarda, spor ile ilgili uluslar arası müsabakalarda, sempozyumlarda, konferanslarda, basın toplantılarında, açılış toplantılarında, tıp ile ilgili toplantılarda, defilelerde, televizyon radyo gibi yayın kuruluşlarının açıklamalarında kullanılmaktadır. Bu yüzden tercüme konusunda oldukça hassas ve titiz çevirmenlerin olması her türlü olumsuzluğun önüne geçecektir.

Bizler sizlere en iyisini sunuyoruz. Bizler sizlere alanında uzman, deneyimli, bu işte profesyonelleşmiş kadromuzu hizmetinize sunmaktan onur duyuyoruz. İstediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ve büromuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Simultane Tercümede Boğaziçi Tercüme Bürosunu Tercih Etmeniz Gerekene 4 Neden!

Deneyimli Tercümanlar

Alanında uzman tercüman kadromuz ile en üst kalitede ardıl tercüme hizmeti sunmaktayız.

Kalitlei Simultane Tercüme Hizmeti

Alanında deneyimli proje koordinatörlerimiz ve deneyimli simultane tercüman kadromuz ile zamanlamada hata yapmıyoruz.

Uygun Simultane Tercüme Fiyatları

Simultane tercüme projenizin zorluk derecesine göre Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak uygun fiyatlara kaliteli hizmetler sunmaktayız.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Günün her saati telefon, mail ve site içi canlı destek sistemimiz ile ulaşılma engelini ortadan kaldırıyoruz.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak başarılarımızı iş ortaklarımıza borçluyuz.

Güncel İngilizce Tercüme İstatistiklerimiz

1.897

Farklı Müşteri

2.451

Adet Farklı Proje

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST