FİNANSAL TERCÜME HİZMETLERİ

KELİMELERİNİZE TERCÜMAN OLMAK İÇİN BURADAYIZ!

Tercüme hizmetlerine olan ihtiyaç son yıllarda oldukça fazla artmıştır. Dışa açılan ekonomi ve artan girişimci sayısı ve bunun yanında oluşan dış pazarlardaki çeşitlilik hemen her dilde finansal tercümelere duyulan ihtiyacı ve bu tercüme alanının öneminin git gide artmasını sağlamıştır. Finansal Tercüme oldukça uzmanlık isteyen ve tercüme yapıldığı alanda kesinlikle bilgi birikimine ihtiyaç duyulan bir tercüme dalıdır.

Finansal Tercümenin Önemi

Finansal konular artık gündelik hayatımızın neredeyse en önemli parçası ve bu konular gün geçtikçe de artan bir çeşitlilik göstermekte ve bu çeşitliliğin en önemli nedenlerinden birini de yurt dışı ilişkilerinin özellikle teknolojik altyapıların hemen her yerde akıl almaz bir hızla gelişmesi oluşturmaktadır. Bu sayede artan yurt dışı ilişki ağı ve ülke sayısı beraberinde çok yönlü ve çeşitli tercüme hizmetleri ihtiyacını getirmektedir. İhtiyaç duyulan konuların başında da Finansal Tercüme hizmetleri gelmektedir. Boğaziçi tercüme bürosu profesyonel çözümler sunmaktadır.

Finansal tercümenin oldukça geniş bir kapsamı vardır. Ancak finansal yani mali değerleri ilgilendiren her türlü bilgi, belge, sözleşme ve makale gibi akademik değer taşıyan konular diyerek kapsamını özetleyebiliriz. Finansal tercüme hizmetlerini bu kadar özel ve önemli kılan konu yapılacak herhangi bir hata veya yanlış ifade kullanımının geri dönülmezi oldukça zor maddi zararlara ve prestij kaybına yol açacak olmasıdır. Bu nedenle mutlaka bu alanda uzman kişi veya kurumlar tarafından yapılması gerekir.

Bir tercüme bürosunun bu tarz tercümeleri yapabilmesi için, kadrosunda muhakkak farklı finansal konularda uzman ve tercüme yeteneğine sahip kişiler ile çalışması gerekmektedir. Özellikle alışagelmiş yaygınlığın dışındaki dillerde yapılacak finansal tercümeler, oldukça profesyonel yatkınlık ister. Bu nedenle uzman olmayan kurumlarla çalışılması veya konunun tüm ayrıntıları incelenmeden tercümenin sonlandırılması büyük sorunlara yol açmaktadır. Boğaziçi Tercümanlık bürosu olarak çalışan kurumları özellikle finansal tercüme için seçerken oldukça iyi analiz etmelisiniz.

Şimdi Finansal Tercüme Teklifi Alın

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Tercüme Hizmetlerimiz

Boğaziçi tercüme bürosu her konuda tercüme hizmetlerini farklı diller için sunmaktadır. Hizmetlerimizi yürüten kadromuz gerek konu ana başlıkları gerekse tercüme yapacakları dilde gerekli yetkinliğe, eğitime ve belgeye sahip kişilerden teşekkül ettirilmiştir. Bu nedenle yaptırmak istediğiniz her türlü tercüme işi için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Teknolojinin verdiği tüm imkanları kullanarak, size tercüme edilmiş belgelerin ulaştırılması veya sizden alınması ve ödeme hususları için büyük kolaylıklar sağlamaktayız. Tercüme bürosu arayışlarınızda uzun süreli çözümler üretmek ve bu hizmetleri sizlere uygun maliyetler ile sunmak üzere hizmet vermekteyiz.

FİNANSAL TERCÜMEDE FARKLIYIZ

Mail, posta ve site içi dosya gönderme sistemi ile göndermiş olduğunuz finansal tercümeleriniz ortalama 5 dk. içerisinde fiyat ve süre olarak tekliflendirilmektedir.

Geliştirmiş olduğumuz departman sistemi yardımı ile finansal tercüme projeleriniz yalnızca şirket içinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Tercüme edilecek olan belgeleriniz şirket prensiplerimiz gereğince yalnızca Boğaziçi Tercüme Bürosu Ailesi bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlar tarafından tercüme edilmekte, belgeleriniz hiç bir şekilde şirket dışından 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Tercüme işlemi tamamlanmış olan belgeleriniz 10 yıl süre ile şirket sunucularımızda barındırılmakta olup, dilediğiniz zaman yedekler dosyaların tedariğini sağlayabilmekteyiz.

Finansal Tercümede Bizi Tercih Etmeniz Gerekene 4 Neden!

Üst Düzey Finansal Tercüme Kalitesi

Alanında deneyimli tercüman kadromuz ile kaliteli finansal tercüme hizmeti sunmaktayız.

En Hızlı Finansal Tercüme Hizmeti

Alanında uzman proje koordinatörlerimiz ve deneyimli finansal tercüman kadromuz ile zamanlamada hata yapmıyoruz.

Cazip Finansal Tercüme Fiyatları

Finansal tercüme projenizin zorluk derecesine göre Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak cazip fiyatlara kaliteli hizmetler sunmaktayız.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Günün her saati telefon, mail ve site içi canlı destek sistemimiz ile ulaşılma engelini ortadan kaldırıyoruz.

Finansal Tercüme Hizmeti için Boğaziçi Tercüme Bürosu ile Çalışın!

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak elde ettiğimiz başarıyı çözüm ortaklarımıza borçluyuz.

Güncel İngilizce Tercüme İstatistiklerimiz

1.897

Farklı Müşteri

2.451

Adet Farklı Proje

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST