Ardıl Tercüme

KELİMELERİNİZE TERCÜMAN OLMAK İÇİN BURADAYIZ!

Size tam anlamıyla yardımcı ve tercüman olmaktan memnuniyet duyarız. Hemen hemen her dili tercüme ettiğimizin bilgisini vermek isteriz. Sizlere her dilde elimizden geldiğince yardımcı olacağımızı bilmesiniz! İşinde uzman bir tercüme bürosu olduğumuzu söylemek isteriz!

TERCÜME BÜROSU ARAYIŞI

Artık ihracat olayında fazlasıyla ilerlemekte olduğumuz bir dönemdeyiz. İhracat demek yabancı dil demek. Bu yüzden bir tercüme bürosu arayışı süre gelmektedir. İşte bizim devreye girdiğimiz an bu andır. İsterseniz size gelen mailleri çevirebiliriz. Ya da okunması gereken yabancı dilde bir anlaşma var ise sizin için hemen çeviri yapabilmemiz mümkün! Bu konuda uzman olduğumuzu tekrar hatırlatmak isteriz. Siz sadece yapacağınız anlaşmalara bakın. Ve yurtdışına açılmaktan hiç korkmayın!

TERCÜMANA NASIL GÜVENECEĞİM?

Aklınızda hiçbir soru işaretinin kalmaması için size yine yardımcı olacağız. Çevirilerimiz noter onaylı yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Yani bu konuda içiniz oldukça rahat olabilir. Sizi yarı yolda bırakacak ya da sizi mağdur edecek her türlü konudan uzak durmaktayız. İşimizi en profesyonel şekilde yapmaya alışık olan bir firmayız. Siz sadece yapılması gereken işlerinizi bize emanet edin ve gerisini hiç düşünmeyin. Size en iyi şekilde hizmet etmek için varız!

Ayrıca Ardıl tercüme konularında da üstümüze yok! İstediğiniz her an yer, mekân ve zaman fark etmeksizin tercümanlarımız sizinle olacaklardır! Siz yeter ki mekânı ve hangi dilde ardıl tercümana ihtiyacınız olduğunu bize bildirin. Randevu tarihi ve yeri belirlendikten sonra tercümanımız tam donanımlı bir şekilde yanınızda hazır olacaktır.

Hemen Ardıl Tercüme Teklifi Alın

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

HER DİLDE ARDIL TERCÜME

Size her dilde yardımcı olabilmemiz mümkündür. Bu yüzden istediğiniz dilde olan çevirilerinizi bizimle rahatlıkla paylaşabilirsiniz. İhracatın bu denli önemli olduğu zamanlarda Ardıl tercüme olmazsa olmaz! Toplantılarınızda, iş gezilerinizde ya da sadece seyahat etmek istediğinizde bile tercümanlarımız size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaklardır! Bu konuda aksanı gayet oturmuş ve yabancı dili akıcı konuşan tercümanlarımız mevcuttur. Tarafımıza ulaşıp bizimle çalışmak istediğinizi belirttikten sonra sizinle devamlı iletişim halinde olacağımızı belirtmek isteriz. Aklınıza takılan ya da sormak istediğiniz ne varsa sizinle özel olarak ilgilenecek olan kadromuz daima hizmetinizdedir.

Sizinle ayrıntılı olarak ilgilenebilmesi için her daim iletişim kurabileceğiniz bir kişi yönlendirilecektir. İşi en ince ayrıntısına kadar bileceği için size her konuda muntazam bir şekilde yardımcı olacaktır. Hızlı sonuç almak isteyen herkesin başvurduğu adres biziz. Doğru bir tercüman ya da doğru bir çeviri arıyorsanız işte buradayız! Bize isterseniz telefon ile isterseniz mail yolu ile ulaşabilmeniz mümkün. Ayrıca internet sitemizden bizimle ilgili her türlü bilgiye daha detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sizin onayınızı aldıktan sonra sizinle çalışmak bizim için bir onurdur! Çünkü biz her daim kelimelerinize tercüman olmak için yanınızda olacağız!

ARDIL TERCÜMEDE FARKLIYIZ

Mail, posta ve site içi dosya gönderme sistemi ile göndermiş olduğunuz Arapça tercümeleriniz ortalama 5 dk. içerisinde fiyat ve süre olarak tekliflendirilmektedir.

Geliştirmiş olduğumuz departman sistemi yardımı ile ardıl tercüme projeleriniz yalnızca şirket içinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Tercüme edilecek olan belgeleriniz şirket prensiplerimiz gereğince yalnızca Boğaziçi Tercüme Bürosu Ailesi bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlar tarafından tercüme edilmekte, belgeleriniz hiç bir şekilde şirket dışından 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Tercüme işlemi tamamlanmış olan belgeleriniz 10 yıl süre ile şirket sunucularımızda barındırılmakta olup, dilediğiniz zaman yedekler dosyaların tedariğini sağlayabilmekteyiz.

Ardıl Tercüme Hizmeti için Boğaziçi Tercüme Bürosu ile Çalışın!

Ardıl Tercümede Bizi Tercih Etmeniz Gerekene 4 Neden!

Maksimum Ardıl Tercüme Kalitesi

Alanında uzman tercüman kadromuz ile en üst kalitede ardıl tercüme hizmeti sunmaktayız.

En Hızlı Ardıl Tercüme Hizmeti

Alanında deneyimli proje koordinatörlerimiz ve deneyimli ardıl tercüman kadromuz ile zamanlamada hata yapmıyoruz.

Hesaplı Ardıl Tercüme Fiyatları

Ardıl tercüme projenizin zorluk derecesine göre Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak uygun fiyatlara kaliteli hizmetler sunmaktayız.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Günün her saati telefon, mail ve site içi canlı destek sistemimiz ile ulaşılma engelini ortadan kaldırıyoruz.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak elde ettiğimiz başarıyı çözüm ortaklarımıza borçluyuz.

Güncel İngilizce Tercüme İstatistiklerimiz

1.897

Farklı Müşteri

2.451

Adet Farklı Proje

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST