Yeminli Tercüme Bürosu

Boğaziçi Tercüme Bürosunu bütün yeminli çevirilerinizde güvenle tercih edebilirsiniz.

Cazip Fiyatlara Kaliteli Yeminli Tercüme Çözümleri

TERCÜMENİZ EMİN ELLERDE!

Günümüzde tercüme konusu artık sık sık gündeme gelmektedir. Bunun nedeni yurtdışı ile olan bağlantılar, ihracat ve yurtdışı seyahatlerinin fazlalaşmasıdır. Yabancı dil bilmeyenlerin en büyük sıkıntısı yurtdışı ile alakalı bir konu olduğunda bu duruma karşı soğuk bakmalarıdır. Ama artık bu konulara sıcak bakmanızı gerektirecek bizim gibi tercüme hizmetleri veren firmalar bulunmaktadır. Biz işimizde senelerdir çalıştığımız firmalar ve tecrübelerimiz sayesinde en ön sırada yer almaktayız. Sizlerin her zaman en iyisini istediğinizi ve hak ettiğinizi bilmekteyiz bu yüzden en iyilerden biri ile yani bizimle çalışmanız sizi çok memnun edecektir. Tercüme ile ilgili her türlü konuda bilgimiz bulunmaktadır. Sizi asla yarı yolda bırakmayacağımızın altını çizmek isteriz. Sayenizde daima ilerlemekteyiz.

TERCÜMELER

Tercümeler yazılı ve sözlü olarak iki gruba ayrılmaktadır. Sözlü olanlar ardıl tercüme ve simultane tercümedir. Yazılı olanlar ise akademik, tıbbi, finansal ve yeminli tercüme olarak gruplara ayrılabilmektedir. Tercümanlarımız işinde uzman ve tam donanımlı tercümanlardır. İşlerinizi büyük bir sorumluluk ve ciddiyetle yapacaklardır. İşlerimizde elde ettiğimiz başarılar sayesinde gittikçe büyümekte ve en çok tercih edilen firma olma yolunda ilerlemekteyiz. İlerlememiz donanımlı çalışanlarımız, tecrübelerimiz, çalıştığımız firmalar ve sorumluluklarımız sayesinde artmaktadır. Sizin ilginiz ve bize verdiğiniz önemli sorumluluklar kendimizi işimize daha çok vermemize neden olmaktadır. Sizin bize olan güveniniz ve olumlu düşünceleriniz sayesinde oldukça dürüst ve ciddi bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Güven konusunda ün yapmış bir firma olduğumuzu söylemek isteriz.

YEMİNLİ TERCÜME

Tercüme konusunda en çok dikkat gerektiren konu yeminli tercüme olmaktadır. Yeminli tercümenin yeminli tercüman tarafından yazılması gerekmektedir. Yeminli tercüman hukuk kanunlarına uygun olarak yemin etmiş tercümandır. Tercüme çok dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Bu tercümede çeviren kişi yorum katmadan metni olduğu gibi çevirmekle görevlidir. Her yazı yeminli tercüme gerektirmemektedir. Çeviri yapıldıktan sonra kontrol edilmeli onaylanmalı ve daha sonra teslim edilmelidir. Tercümanlarımız her alanda olduğu gibi yeminli tercüme konusunda da oldukça uzmanlardır. Bu konu hakkında en ufak bir şüpheniz olmasın. İşimizde oldukça titiz ve dikkatli olmaktayız. Sizi zor duruma düşürecek her konudan uzak durmaktayız. Çevirinizin ne durumda olduğu ile ilgili bize ulaşıp detaylı bilgi alabilmeniz mümkün olmaktadır.

İSTEDİĞİNİZ DİLDE TERCÜME

Senelerdir bu işi yapmamıza rağmen yeni şeyler öğrenmekten ve kendimizi geliştirmekten hiçbir zaman vazgeçmemekteyiz. Size hemen hemen her dilde tercüme yapmak bizim en büyük görevimizdir. Tercüme konusunda bize tamamen güvenmeniz gerekmektedir. Yeminli tercüme konusunda da size her dilde yardımcı olabilmemiz mümkündür. İşimize olan bağlılığımız ve sorumluluk bilincimiz sayesinde işleriniz tam vaktinde ve eksiksiz bir şekilde sizlere teslim edilmektedir. Çeviri yapılmasını istediğiniz her türlü dokümanı bizimle paylaşabilmeniz mümkündür. Sizlere elimizden geldiğince yardım edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Aklınıza takılan bir konu var ise sitemizi daha detaylı inceleyerek hakkımızda bilgi edinebilirsiniz. Bizimle telefondan devamlı iletişime geçebilmeniz mümkündür. Size hizmet etmek bizi çok mutlu edecektir. İş konusunda sormak istediklerinizi bize iletirseniz çok seviniriz. Bizimle çalışmak isterseniz size yardımcı olmak ve işlerinizi zamanında halledebilmek için burada olacağız. Sizinle çalışmak bizi memnun edecektir.

Şimdi Yeminli Tercüme Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Yeminli Tercümede İddialıyız

Mail, posta ve site içi dosya gönderme sistemi ile göndermiş olduğunuz tercümeleriniz ortalama 5 dk. içerisinde fiyat ve süre olarak tekliflendirilmektedir.

Geliştirmiş olduğumuz departman sistemi yardımı ile metinleriniz yalnızca şirket içinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Tercüme edilecek olan belgeleriniz şirket prensiplerimiz gereğince yalnızca Boğaziçi Dil Ailesi bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlar tarafından tercüme edilmekte, belgeleriniz hiç bir şekilde şirket dışından 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Tercüme işlemi tamamlanmış olan belgeleriniz 10 yıl süre ile şirket sunucularımızda barındırılmakta olup, dilediğiniz zaman yedekler dosyaların tedariğini sağlayabilmekteyiz.

Boğaziçi Tercüme Bürosu Yeminli Tercümede Açık Ara Önde!

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan iletişim kanallarımız açıktır.

Tercüme İstatistiklerimiz

1.897

Farklı Müşteri

2.451

Adet Farklı Proje

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST