fbpx

Farsça Tercüme

Farsça Antik Pers halkının konuştuğu ve geliştirdiği oldukça eski bir dildir. Dünya üzerinde yaklaşık 47 milyon insan Farsça konuşmaktadır. Farsça konuşulduğu bölgelerde coğrafi açıdan yakın konumda olan dilleri oldukça etkilemiş bir dildir. Özellike Arapça, İbranice, Türkçe gibi dilleri edebi anlamda etklemiştir.

Yurt içinde ve yurt dışında binlerce müşteriye yabancı dil hizmetleri ve tercüme hizmetleri sunan, profesyonel çözümlerle siz müşterilerinin her daim yanında ve arkasında yer alacak güvenilir ve kaliteli hizmet verecek tercüme büroları ile çalışarak Farsça tercüme konusunda aradığınız kalitenin üzerinde bir hizmet alabilirsiniz.

Ülkemizde yabancı dil hizmetleri, tercüme ve çeviri hizmetleri birçok dilde yapılmaktadır ve bunlar başta Türkçe olmak üzere, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Arapça, Çince, İspanyolca, Japonca, Korece, Mandarin, Urduca, Bengalce gibi bir çok dillerdir.

Farsça tercümeleriniz için irtibata geçin!

Farsça Yerelleştirme Hizmetleri

Farsça Yerelleştirme Hizmetleri

Farsça oldukça geniş coğrafi alanlara yayılmış bir dildir. İran, Afganistan, Tacikistan,  Özbekistan, Basra Körfezi gibi ülkelerde konuşulur. Dolayısıyla çok fazla lehçeye sahiptir.

Konuşulduğu bölgeye göre farklılık gösteren Farsça temelde 7 farklı lehçeye sahiptir. İbrani, Arap ve Kiril alfabesi şeklinde yazıya dökülür.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak Farça tercüme hizmetlerinin yanı sıra yerelleştirme hizmetleri de sunuyoruz. Dosyalarınızı kullanacağınız bölgeye göre yerel Farsça'ya en uygun şekilde çeviri işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Yerelleştirme çalışmalarında ana dili Farsça olan tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden bölgenin kültürü de göz önünde bulundurulur.

Farsça Sektör Uzmanlıkları

Farsça Tercümelerde Sektör Uzmanlıklarımız

Farsça'dan İngilzce'ye, Türkçe'den Farsça'ya hangi dillerde çeviri talep ederseniz edin dosyalarınızın çevirisinde en uygun tercümanlar ile ekip çalışması yürütmekteyiz.

Bu yüzden ister gıda ister giyim sektörü olsun kendine has terimler barındıran tüm iş kollarında deneyim kazanmış olan tercümanlar ile çalışıyoruz.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak iş hayatında karşılaşılan en büyük problemlerden birinin dil problemleri olduğunu biliyoruz. İş dünyası için gerçekleştireceğiniz tüm çeviri işlemlerinde çalıştığınız sektöre hakim tercümanlar ile ekip oluşturarak olası hataların önüne geçiyoruz.

Cazip Fiyatlara Farsça Tercüme Hizmetleri Boğaziçi Tercüme Bürosunda

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Boğaziçi tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

Farsça Tercüme 17 TLFarsça Tercüme 17 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Farsça çeviri fiyatımızdır.

Farsça Teknik Tercüme Farsça Teknik Tercüme

Farsça çevirilerde teknik terimler içeren metinler için teknik alanda uzmanlaşmış tercümanlardan faydalanmaktayız.

Farsça Tıbbi TercümeFarsça Tıbbi Tercüme

Sağlık raporları, prospektüs, hastane kayıtları gibi belgelerin çevirilerini tıbbi alanda uzmanlaşmış deneyimli tercümanlar ile gerçekleştirmekteyiz.

Farsça Hukuki TercümeFarsça Hukuki Tercüme

Tutanaklar, kaza raporları, mahkeme kayıtları gibi belgeleri içeren hukuki alana dahil çeviri gerektiren dosyalarınızın tercüme işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz.

Farsça Yeminli TercümeFarsça Yeminli Tercüme

Noter yeminli tercüman kadromuz ile resmi kurumlar tarafından talep edilen dosyaların çeviri işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

FarsçaWeb Sitesi TercümesiFarsçaWeb Sitesi Tercümesi

Web sitenizi İngilzice, Farsça, Türkçe gibi çoklu dilli bir yapıya kavuşturmak istiyorsanız bize 7/2 ulaşabilirsiniz.

Şimdi Farsça Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Tercüme İstatistiklerimiz

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST