Farsça Tercüme

Farsça Antik Pers halkının konuştuğu ve geliştirdiği oldukça eski bir dildir. Dünya üzerinde yaklaşık 47 milyon insan Farsça konuşmaktadır. Farsça konuşulduğu bölgelerde coğrafi açıdan yakın konumda olan dilleri oldukça etkilemiş bir dildir. Özellike Arapça, İbranice, Türkçe gibi dilleri edebi anlamda etklemiştir.

Yurt içinde ve yurt dışında binlerce müşteriye yabancı dil hizmetleri ve tercüme hizmetleri sunan, profesyonel çözümlerle siz müşterilerinin her daim yanında ve arkasında yer alacak güvenilir ve kaliteli hizmet verecek tercüme büroları ile çalışarak Farsça tercüme konusunda aradığınız kalitenin üzerinde bir hizmet alabilirsiniz.

Ülkemizde yabancı dil hizmetleri, tercüme ve çeviri hizmetleri birçok dilde yapılmaktadır ve bunlar başta Türkçe olmak üzere, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Arapça, Çince, İspanyolca, Japonca, Korece, Mandarin, Urduca, Bengalce gibi bir çok dillerdir.

Farsça tercümeleriniz için irtibata geçin!

Profesyonel Farsça Tercüme Hizmetleri

farsça tercüme bürosu
Tercüme bürosu seçerken ; çevirisinin yapılmasını istediğiniz dile ait olarak büronun mutlaka Dünya çapında çözüm ortaklı çalıştığı elemanları olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Tahmin edeceğiniz üzere profesyonel çeviri zaman zaman hayati değerler taşıyan bir durumdur ve herhangi kulaktan dolma bilgilerle ya da bilinçsiz bir şekilde yapılamaz, yapılsa da büyük zararlara sebep olacaktır. Değil tüm Türkiye' ye tüm Dünya' ya hizmet veren alanında uzman ve branşında profesyonel tercümanlarla çalışan bir tercüme bürosuyla çalışmak siz müşterilere profesyonel bir çeviri ve bol kaliteli bir müşteri memnuniyeti ile dönüş yapacaktır.

Dahası Dünya'nın hemen her yerinde ortaklı çalıştıkları yerelleştirme uzmanları sayesinde dilediğiniz dilde yapılmasını isteyeceğiniz tercümeleriniz orijinalliğini yitirmeden yaptırabilirsiniz.

İster sözlü tercüme çözümleri almak istediğiniz konularda ister yazılı tercüme çözümleri almak istediğiniz konularda Farsça destek alabileceğiniz en güvenilir Farsça tercüme bürolarındandır.  Farsça tercüme çözümleri konusunda alacağınız sözlü tercüme ardıl tercüme ve simultane tercüme olarak ikiye ayrılmaktadır.

Yazılı tercüme çözümleri olarak alcağınız yardımlar ise  on beş ayrı sınıfta yer almaktadır. Bunlar; yeminli tercüme, noter tasdikli tercüme, apostil tercüme, konsolosluk tasdikli tercüme, ticari-resmi tercüme, tıbbi-medikal tercüme, edebi-sanatsal tercüme, hukuki tercüme, teknik tercüme, akademik tercüme, pasaport tercümesi, e-posta tercümesi, web sitesi tercümesi, altyazı tercümesi (subtitle) ve dijital tercümedir.

Yabancı dil hizmetlerinden yararlanacağınız veya çeviri - tercüme konusunda yararlanacağınız tercüme bürosunun kendisi çok yıllık olmasa dahi çalışan tercümanlarının en az on yıllık alanında profesyonel tercümanlar olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Konu çeviri ve tercümanlık olunca dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise çalışan tercümanların her birinin en az üç dil olmak üzere çok sayıda dil bilip bilmedikleridir çünkü çeviri ve tercümanlık hizmetlerinde her kelimenin birden çok anlamı ve yöresel farklılıkları olabilir aynı Türkçe' de olduğu gibi ve en az üç dil bilen bir tercümanın vereceği hizmet müşteri memnuniyeti ve iş kalitesi bakımından kıyaslandığında iki dil bilen bir tercümana göre çok daha fazla olacaktır.

Cazip Fiyatlara Farsça Tercüme Hizmetleri Boğaziçi Tercüme Bürosunda

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Boğaziçi tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

Farsça Tercüme 17 TLFarsça Tercüme 17 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Farsça çeviri fiyatımızdır.

Farsça Teknik Tercüme Farsça Teknik Tercüme

Farsça çevirilerde teknik alanda tercüme edilirken belirlenen fiyattır.

Farsça Tıbbi TercümeFarsça Tıbbi Tercüme

Medikal çeviri alanında kullanılan Farsça medikal tercüme fiyatlarımızdır.

Farsça Hukuki TercümeFarsça Hukuki Tercüme

Hukuki belgeler için Farsça Hukuki çevirilerde belirlenen fiyatlardır.

Farsça Yeminli TercümeFarsça Yeminli Tercüme

Tercüman yada noter yemin gerektiren dökümanların Farsçatercümesi için belirlenmiş fiyattır.

FarsçaWeb Sitesi TercümesiFarsçaWeb Sitesi Tercümesi

Farsça diline yada Farsça dilinden başka bir dil grubuna websitesi tercümesi Boğaziçi Tercüme tarafından yapılmaktadır.

Şimdi Farsça Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Tercüme İstatistiklerimiz

1.897

Farklı Müşteri

2.451

Adet Farklı Proje

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST