Akademik Tercüme Bürosu

Akademik Tercüme Hizmetlerinde Sizlerden Aldığımız Güven İle Hizmetinizdeyiz!

Akademik Tercüme Hizmetleri Konusunda Profesyonel Çözümlerimiz İle Hizmetinizdeyiz!

Akademik Tercüme Hizmetleri Konusunda Profesyoneller ile Tanışın!

Gereken yurt içi, gerekse de yurtdışında ki binlerce referansımız ile akademik tercüme sektörünün vazgeçilmez ismi, dün olduğu gibi bugünde Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak gözler önüne gelmektedir.Akademik tercüme bürosu olarak sunmakta olduğumuz çözümler genellikle, Doktora Akademik tercüme başlıca tez, diploma, öğrenci belgeleri gibi belgelerin tercüme işlemlerine verilen genel ad olarak gözler önüne gelmektedir. Bu alanda sunulmakta olmakla akademik tercüme çözümleri genel itibari ile yoğun ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır. Akademik tercüme hizmetleri konusunda sunulmakta olan çözümlere genel itibari ile göz attığımızda bu alanda sunulmakta olan tercüme çözümlerinin, uzmanlık ve teknik bilgiye dikkat edilmeden sunulmakta olduğunu açıkça söyleyebilmemiz mümkündür.

Bu alanda sunulmakta olan tercüme çözümleri ile ilgili olarak genel itibari ile sunulmakta olan tercüme çözümlerinden farklı olarak, özellikle tez, yüksek lisans tezi, doktora tezi gibi birçok konuda sunulmakta olan çözümlerimiz konusunda, getirmiş olduğumuz departman sisteminin avantajlarından yararlanmaktayız. Bu alanda Türkiye’nin saygın üniversitelerinde yer alan akademisyen ve öğrenci referanslarımız ile geleceğe ışık tutan firmamız, sunmakta olduğu birçok akademik tercüme çözümü ile bu alanda Türkiye’nin aydınlık yüzü olmaya devam ediyor.Sunmakta olduğumuz çözümler ile başta akademisyenler ve öğrencilerimiz tarafından Türkiye’nin en çok tercih edilen akademik tercüme bürosu ünvanını elinde bulunduran firmamız bu alanda Türkiye’nin en güvenilen tercüme bürosu olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Tercüme Dosyanızı Bizlere Hızlı İletin!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Size Özel Akademik Tercüme Hizmeti İle Hizmetinizdeyiz!

Türkiye’nin saygın üniversitelerinde yer alan akademisyen ve öğrenci referanslarımız ile geleceğe ışık tutan firmamız, sunmakta olduğu birçok akademik tercüme çözümü ile bu alanda Türkiye’nin aydınlık yüzü olmaya devam ediyor.Sunmakta olduğumuz çözümler ile başta akademisyenler ve öğrencilerimiz tarafından Türkiye’nin en çok tercih edilen akademik tercüme bürosu ünvanını elinde bulunduran firmamız bu alanda Türkiye’nin en güvenilen tercüme bürosu olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Gereken yurt içi, gerekse de yurtdışında ki binlerce referansımız ile akademik tercüme sektörünün vazgeçilmez ismi, dün olduğu gibi bugünde Boğaziçi Tercüme Bürosu - Dil Hizmetleri olarak gözler önüne gelmektedir.

Akademik tercüme bürosu olarak sunmakta olduğumuz çözümler genellikle, Doktora Tezi Tercümesi, Yüksek Lisans Tezi Tercümesi, Lisans Bitirme Tezi Tercümesi, Bilimsel Makale Tercümesi, Bitirme Projesi Tercümesi, Diploma Tercümesi, Yüksek Lisans Diploma Tercümesi, Transkript Tercümesi, Lise Karnesi Tercümesi, Geçici Mezuniyet Belgesi Tercümesi, Teşekkür – Takdir Belgesi Tercümesi, Öğrenci Belgesi Tercümesi, ÖSS Sonuç Belgesi Tercümesi, Sınav Başarı Belgesi Tercümesi, Not Dökümü Tercümesi, İlköğretim Diploması Tercümesi, Dönem Ödevi Tercümesi, Lisansüstü Başvuru Belgeleri Tercümesi, Kurs Belgeleri [Sertifika] Tercümesi, Sınav Sonuç Belgesi Tercümesi, Ders Kitabı Tercümesi, Karne Tercümesi, Denklik Belgesi Tercümesi, Lise Diploması Tercümesi, Öğrenci Kimlik Kartı Tercümesi, Ön Lisans Diploması Tercümesi olup bu alanda gerek yurt içi, gerekse de yurtdışı alanda sorunsuz hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Sunmakta olduğumuz tüm hizmetlerde olduğu gibi akademik tercüme hizmetleri alanında da en uygun çözümleri sizlere sunmak için gece gündüz çalışan ekibimiz ile 9 TL’den başlayan fiyatlar ile akademik tercüme işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde halletmeye devam etmekteyiz.Akademik tercüme fiyatları konusunda zaman zaman sunmakta olduğumuz indirimler ve indirim kuponları ile tez dönemlerinde öğrencilerimizin ve akademisyenlerimizin en büyük destekcisi olmayı vizyon edinmiş olan şirketimiz bu alanda sunmakta olduğu köklü çözümler ile de adından sıklıkla söz ettirmeye devam etmektedir.Boğaziçi Tercüme ekibi olarak sizin için en uygun akademik tercüme hizmetini sunabilmek için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan Akademik tercüme hizmetlerinden dilediğiniz paketi 7 gün 24 saat satın alabilir, dilerseniz online iletişim numaralarımızdan ve mail yolu ile de bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Akademik Çeviri Hizmetlerinde Farklıyız!

Alanında uzman proje koordinatör kadromuz ile günün her saatinde 5 dk içerinde proje teklif dosyamızı sizlere iletiyoruz.

Şirket içerisinde oluşturmuş olduğumuz departman sistemi yardımı ile Akademik tercüme işlemlerinizi mükemmel kalitede tamamlanıyoruz. Bu alanda sunmakta olduğumuz hizmet kalitemize standartlarımıza göz atarak ulaşabilirsiniz.

Tercüme edilecek olan belgeleriniz şirket prensiplerimiz gereğince yalnızca Boğaziçi Dil Ailesi bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan acil tercümanlar tarafından tercüme edilmekte, belgeleriniz hiç bir şekilde şirket dışından 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Akademik tercüme işlemi tamamlanmış olan belgeleriniz 10 yıl süre ile şirket sunucularımızda barındırılmakta olup, dilediğiniz zaman yedekler dosyaların tedariğini sağlayabilmekteyiz.

Söz Konusu Hizmet Akademik Tercüme Olunca, Bizi Tercih Etmeniz İçin 4 Neden!

Kusursuz Akademik Tercüme Kalitesi

Alanında uzman tercüman kadromuz ile mükemmel akademik tercüme kalitesi ortaya koyuyoruz.

En Hızlı Akademik Tercüme Çözümleri

Alanında deneyimli proje koordinatörlerimiz ve hızlı tercüman kadromuz ile zamanlamada hata yapmıyoruz.

Daima En Uygun Fiyat

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Günün her saati telefon, mail ve site içi canlı destek sistemimiz ile ulaşılma engelini ortadan kaldırıyoruz.

Akademik Tercüme Çözümleri Konusunda Elde Ettiğimiz Başarıyı, Şüphesiz Ki Çözüm Ortaklarımıza Borçluyuz.

Bizi Müşterilerimize Sorun

Sizlerden aldığımız olumlu yorumların en büyük kazancımız olduğunun bilincindeyiz. GÖRÜŞLERİNİZİ İLETİN!

  • Akademik tercüme hizmetleri konusunda bu derece profesyonel desteği bizlere sunacağınızı hiç düşünmemiştim. Teşekkürler.
    Volkan A.
  • Yüksek lisans tezim konusunda son derece profesyonel bir hizmet sundunuz. Bu konuda teşekkürü bir borç biliyorum. İyi çalışmalar.
    Emre Ş.

Güncel Acil Tercüme İstatistiklerimiz

1.923

Farklı Müşteri

2.656

Adet Farklı Proje

4.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST