fbpx

Bulgarca Tercüme

Bulgaristan'nın resmi dili olan Bulgarca ünya üzerinde 12 milyondan fazla insan tarafından konuşulmaktadır. Bulgarca kiril alfabesi ile yazıya dökülür. Aynı zamanda Hint Avrupa dilleri ailesinin Slav dilleri grubuna dahildir.

Bulgarca'nın tipik özelliklerinden biri yazıya dökülen ilk Slavik dil olmasıdır. Bu da dilin ne kadar zengin olduğunun bir göstergesidir.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak Türkçe - Bulgarca, Bulgarca - Türkçe çevirilerinin yanı sıra İngilizce Bulgarca gibi onlarca dilde de çeviri işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Aynı tercüme edilecek dosyanızın terminolojisine göre en uygun ekibi oluşturarak yapılabilecek hataların da önüne geçiyoruz.

Sektör uzmanlıkları bulunan tercümanlar ile iş hayatında ister sözlü ister yazılı tüm tercüme türlerinde yüksek doğruluk oranlarını yakalıyoruz.

Uygun fiyatlı Bulgarca tercüme için biz 7/24 ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Bulgarca Tercüme Hizmetleri

Bulgarca Çeviri Hizmetlerinde Boğaziçi Tercüme Farkı

Yüksek Kaliteli Bulgarca Tercüme

Eğitim, iş, kariyer ya da sağlık alanıda herhangi bir tercümenin sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden sadece uzmanlar ile çalışıyoruz.

En Hızlı Bulgarca Tercüme Hizmeti

Deneyimli proje koordinatörlerimiz en kısa sürede tercüme taleplerinize karşılık verebilecek şekilde bir ekip oluşturur. En hızlı çevirilere bu şekilde ulaşıyoruz.

Hesaplı Bulgarca Tercüme Fiyatları

Kaynak metin ne kadar zor olursa olsun sizin için her zaman en uygun fiyatları sunabilmek başlıca amaçlarımızdan biridir.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Bize ne zaman isterseniz ulaşabilirsinzi. Çünlü günün her saati maillere, telefon aramalarına ya da kısa mesajlarınıza cevap verebilecek şekilde çalışıyoruz.

Bulgarca Yerelleştirme Hizmetleri

Bulgarca tercüme hizmetlerinin yanı sıra Bulgarca yerelleştirme hizmetleri ile de Bulgaristan'da gerçekleştireceğiniz girişimlerde bölgede konuşulan dilde birebir iletişime geçmenizi sağlıyoruz. Bulgarca yerelleştirme hizmetlerinde ana dili Bulgarca olan yerelleştirme uzmanları ile çalışıyoruz.

Bulgarca yerelleştirme çalışmaları ile pazarlama, akademik, teknik gibi tüm konularda yerel dilde birebir metinlere ulaşılma imkanı vardır.

Bulgaristan'daki Faaliyetlerinizde Her Zaman Yanınızdayız

Bulgaristan hem ithalat hem ihracat açısından ülkemiz için oldukça önemlidir. İki ülkenin birbirleri ile olan yakınlığı Bulgarca ve Türkçe tercüme taleplerini de arttırmaktadır.

Bilişim sektörü, enerji sektörü, inşaat sektörü, ithalat ve ihracat gibi birçok alanda uzmanlaşmış tercüman kadromuz ile sektör odaklı yaklaşımlar sunmaktayız. Bu sayede her zaman en doğru çevirileri sunuyoruz.

Sözlü ya da yazılı tercüme isteklerinde talepleriniz doğrultusunda harekete geçiyoruz. Metinlerin içeriğine göre en uygun tercümanlar ve editörlerden oluşan kadromuz ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Dakikalar İçinde Bulgarca Tercüme Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

En Kaliteli Bulgarca Tercüme Hizmetini En Uygun Fiyatları İle Sizlerle Buluşturuyoruz!

Genel Bulgarca Tercüme 17 TLGenel Bulgarca Tercüme 17 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Bulgarca tercüme fiyatımız 17 TL'dir.

Bulgarca Teknik Tercüme Bulgarca Teknik Tercüme

Teknik terimlerin ağırlıkta olduğu Bulgarca metinlere teknik tercümelerde uzmanlaşmaşmış tercüman kadrosu ile çeviri yapmaktayız.

Bulgarca Tıbbi TercümeBulgarca Tıbbi Tercüme

Bulgarca tıbbi tercüme hizmetleri için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Hastane raporları, prospektüs çevirileri, tibbi konularda yazılmış makaleler tıbbi tercüme alanına dahildir.

Bulgarca Hukuki TercümeBulgarca Hukuki Tercüme

Bulgaristan hukuk yapısına ve terimlerine haim tercümanlar ile mahkeme tutanakları, mahkeme sözlü çeviri hizmetleri, ve her türlü hukuki alana dahil olan metinlerin çevirilerini gerçekleştiriyoruz.

Bulgarca Yeminli TercümeBulgarca Yeminli Tercüme

Noter yeminli ya da yeminli tercüme hizmeleri ile resmi kurumlarda kullanacağınız tüm dosyaların, raporların çeviri işlemlerini uygun fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz.

Bulgarca Web Sitesi TercümesiBulgarca Web Sitesi Tercümesi

Bulgarca'dan Türkçe'ye ya da İngilizce'den Bulgarca'ya istediğiniz tüm dillerde websitenizin tercüme ve yerelleştirme işlemlerini alt metinler, resim açıklamaları da daihl olmak üzere çeviri işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Güncel Bulgarca Tercüme İstatistiklerimiz

İco

510

Farklı Müşteri
İco

680

Adet Farklı Proje
İco

980.000

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

5.000

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST