fbpx

Akademik Tercüme Alanında Profesyoneller İle Çalışın

akademik tercümeAkademik yayınlar, tezler, araştırmalar, makaleler kendilerine özel bir üslup ile yazıya aktarılırlar. Aynı zamanda bu yazılarda oldukça fazla teknik terimin yanı sıra uzmanlaşılan alanda önemli bilgi birikimleri de mevcuttur.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak akademik alanda yapılan çalışmalar için yürüttüğümüz tercüme işlemlerinde en doğru sonuçlara ulaşabilmek ve yayınların niteliğini koruyabilmek için konu üzerine deneyimli, akademik kariyere sahip tercüman kadrosu ekip oluşturuyoruz.

Deneyimli tercüman kadromuz ile dünyanın her yerinde hizmet vermekteyiz. İngilizce Türkçe, Türkçe İngizlice tercümelerin yanı sıra İspanyolca İngizlice, Arapça Fransızca gibi yüzlerce farklı iki dil için bizlerden hizmet alabirsiniz.

Akademik tercüme talepleri ile gelen müşterilerimizin bize gönderdikleri dosyaların kariyerleri için ne kadar önemli olduklarının farkındayız.

Bu yüzden gazetelerde dergilerde aktif olarak görev almış olan editör kadromuz ile sıkı denetim aşamaları sayesinde dosyalarınızı doğruluğundan emin olduktan sonra müşterilerimize iletiyoruz.

Tercüme Dosyanızı Bizlere Hızlı İletin!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Akademik Alanda Sözlü Tercüme Hizmetleri

Yazılı tercümelerin yanı sıra sözlü tercüme hizmetlerimiz ile de fark yaratıyoruz. En deneyimli tercümanları istediğiniz diller için belirliyor ve bünyemizde bulunan kaliteli ekipmanlar ile yapacağınız organizasyonlara katılım sağlıyoruz.

Ardıl, simultane, fısıltı hatta telekonferans tercüme hizmetleri sunuyoruz. Bilimsel konularda yapacağınız sunumlara, konferanslara, panellere, eğitim seminerlerine katılım sağlayarak dil problemlerini ortadan kaldırıyoruz.

En uygun fiyatlarla sözlü tercüme hizmeti almak isterseniz bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Boğaziçi Tercüme Bürosu dünyanın her noktasında anlık çeviri hizmetleri sağlamaktadır.

 

 

Geleceğinizi Güvence Altına Alın

Tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz sektör bakış açısı ile koordine olarak konu üzerine en deneyimli tercümanları sizin için bir araya getiriyoruz. Bu sayede akademik tercümelerde en doğru sonuçlara ulaşarak geleceğinizi güvence altına alıyoruz.

Profesyonel tercümelerde her zaman bir adım daha öne çıkabilmek için müşteri memnuniyetine değer veriyoruz. Müşterilerimizin yaşadığı dil problemlerini yalnızca profesyoneller ile aşabilmeleri için sözlü tercüme hizmetleri, deşifre hizmetleri, edit işlemleri, yerelleştirme gibi alanlarda da hizmetler sunmaktayız.

Gelişmiş koordinasyonumuz ile en hızlı şekilde organize olup isteklerinize karşılık veriyoruz. Aynı zamanda uygun fiyat politikamız ile tercüme sektöründeki en rekabetçi fiyatları sunuyoruz.

Söz Konusu Hizmet Akademik Tercüme Olunca, Bizi Tercih Etmeniz İçin 4 Neden!

Kusursuz Akademik Tercüme Kalitesi

Alanında uzman tercüman kadromuz ile mükemmel akademik tercüme kalitesi ortaya koyuyoruz.

En Hızlı Akademik Tercüme Çözümleri

Alanında deneyimli proje koordinatörlerimiz ve hızlı tercüman kadromuz ile zamanlamada hata yapmıyoruz.

Daima En Uygun Fiyat

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Günün her saati telefon, mail ve site içi canlı destek sistemimiz ile ulaşılma engelini ortadan kaldırıyoruz.

Akademik Tercümelerdeki Uzmanlıklarımız

Binlerce dosyayı aslına uygun bir şekilde uygun fiyatlar ile hedef dile aktararak müşterilerimizin memnuniyetine değer veriyoruz. Akademik alanda kaynak metinler de dahil olmak üzere tüm isteklerinize karşılık verebiliyoruz.

Sizin için çalışmaya başladığımız andan itibaren bizleri istediğiniz saatte denetleyebilirsiniz. Proje koordinatörlerimiz düzenli olarak hangi aşamada olduklarını sizlere rapor edeceklerdir. Aynı zamanda örnek çalışma istediğiniz taktirde yapılan işlemlerin bir örneğini de sunmaktayız.

 • Doktora tezi
 • Yüksek lisans tezi
 • Kaynak metinler
 • Sertifika tercümeleri
 • Websitesi tercümeleri
 • Akademik ve bilimsel yayınlar
 • Akademik makaleler
 • Araştırma yazıları
 • Transkript ve diplomalar
 • Ve ihtiyaçlarınızda tercüme hizmetleri sağlıyoruz.

Boğaziçi Tercüme’de Herşey İstediğiniz Gibi

Elinizde bulunan dosyaların hangi formatta olduğu önemli değil. Altyapımızı oluştururken müşterilerimizin dosya formatlarını düşünmemelerini istedik. Bu yüzden tüm dosya formatlarında çalışacak şekilde organize olduk.

Aynı zamanda istediğiniz dosya formatında teslim gerçekleştirerek dosyalarınızı yeniden düzenlenmesine gerek kalmadan kullanıma hazır bir şekilde teslim gerçekleştiriyoruz. Bu sayede zamandan tesarruf etmenizi sağlıyoruz.

Teslimatın nasıl gerçekleşmesini istersiniz? Kargo, acil kargo, fax, mail, kurye, ya da elden istediğiniz şekilde teslimat sağlıyoruz. Üstelik Türkiye içindeki kargo ücretlerini de biz karşılıyoruz.

 

Redaksiyon İşlemleri İle Kusursuz Tezler Sunabilirsiniz

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak tercüme hizmetlerinin yanı sıra editör kadromuz akademik yayınların ve tezlerin redaksiyon işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Proofreading çatısı altında tercüme talep etmeseniz bile kusursuz çalışmalar sunabilmeniz için çalışmaktayız. Tez yazım kılavuzuna uygun bir şekilde tüm yazım hatalarını ortadan kaldırarak üniversitelere sunulacak tezler ya da akademik makalelere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Unutmayın akademik ve bilimsel alanda yapılan tüm çalışmalarda basit yazım hataları bile büyük problemler teşkil etmektedir. Bu yüzden redaksiyon işlemlerinde profesyonellerden yardım almanızda fayda vardır.

Akademik Tercüme Çözümleri Konusunda Elde Ettiğimiz Başarıyı, Şüphesiz Ki Çözüm Ortaklarımıza Borçluyuz.

Bizi Müşterilerimize Sorun

Sizlerden aldığımız olumlu yorumların en büyük kazancımız olduğunun bilincindeyiz. GÖRÜŞLERİNİZİ İLETİN!

 • Akademik tercüme hizmetleri konusunda bu derece profesyonel desteği bizlere sunacağınızı hiç düşünmemiştim. Teşekkürler.
  İ. Volkan A.
 • Yüksek lisans tezim konusunda son derece profesyonel bir hizmet sundunuz. Bu konuda teşekkürü bir borç biliyorum. İyi çalışmalar.
  Emre Ş.
 • Yemek üzerine olan tercümelerimizi çok başarılı şekilde teslim aldık. Volkan Bey'e teşekkür ederiz.
  Sibel A.

Güncel Acil Tercüme İstatistiklerimiz

İco

1.923

Farklı Müşteri
İco

2.656

Adet Farklı Proje
İco

4.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST