fbpx

Hukuki Tercüme Bürosu

Hukuk Büroları ve Avukatlar İçin Sunmakta Olduğumuz 7/24 Hukuki Tercüme Hizmetimiz İle Yanınızdayız!

Günün hangi saati olursa olsun hızlı, kaliteli ve ekonomik hukuki tercüme hizmeti sunan ekibimiz hizmetinizde.

Profesyonel Hukuki Tercüme Hizmetleri

Hukuki metinler üslup açısından oldukça farklı ve terimsel açıdan oldukça zengin içeriklere sahip metinlerdir. Bu alanlarda yapılan çalışmalar kişilerin ve firmaların hak ve özgürlüklerini doğrudan etkilemekte olduğundan sıfır hata ile gerçekleştirilmelidir.

Uluslararası ve ülkemiz hukuk kurallarına hakim, hukuki eğitim almış ve çoğu avukat tercümanlardan oluşan kadromuz ile profesyonel hukuki tercüme hizmetleri sağlıyoruz.

Dünyanın herhangi bir yerinde karşılaştığınız hukuki problemlerde ya da yerine getirmek zorunda olduğunuz yükümlülükler için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Hukuki tercümelerde kurulduğumuz günden bugüne binlerce dava dosyası, tutanak, ifade, beyan, döküman, evrak tercümeleri gerçekleştirdik.

Hukuki terminolojiye oldukça hakim olan tercümanlardan yardım almak için bize canlı destek hattımızdan, mail, telefon yoluyla hatta Whatsapp üzerinden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Dakikalar İçinde Hukuki Tercüme Teklifi Alın

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Noter Yeminli Tercüme

Hukuki alanda gelen tercüme talepleri genel itibari ile resmi kurumlara sunulduğundan kabul eden mecralarda geçerli sayılabilmesi için noter yeminli ve kaşeli bir biçimde olması gerekmektedir.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak noter yeminli tercüme hizmetleri sağlıyoruz. Merkezi konumumuz sayesinde noter işlemlerinde en hızlı şekilde harekete geçebilmekteyiz. Aynı zamanda uluslararsı geçerlilik için gerekli olan apostil işlemleri de uygulayabilmekteyiz.

Tamamı sertifikalı ve noter yeminli tercümanlarımız ile tüm dünyada geçerli hukuki metinlere sahip olabilirsiniz.

Noter yeminli tercüme işlemlerinde tüm dünyada hizmet vermekteyiz. İstediğiniz zaman bize ulaşabilir teklif isteyebilirsiniz.

Hukuki Tercüme Hizmeti Konusunda Bizi Tercih Etmeniz İçin 4 Neden!

Mükemmel Hukuki Tercüme Kalitesi

Hukuki tercüme hizmeti konusunda sunmakta olduğumuz çözümler ile daima en kaliteli tercüme hizmetini sunuyoruz.

En Daima Hızlı Hukuki Tercüme Çözümleri

Hukuki tercüme hizmeti konusunda kaliteden taviz vermeyen çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

En Uygun Fiyatlı Hukuki Tercüme

Daima en kaliteli Hukuki tercüme hizmetini en uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Günün her saati telefon, mail ve site içi canlı destek sistemimiz ile ulaşılma engelini ortadan kaldırıyoruz.

Hukuki Tercüme Alanında Sözlü Tercüme Hizmetlerimiz

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak üstün kaliteli yazılı tercümlerin yanı sıra deneyimli tercümanlardan oluşturduğumuz kadomuz ile sözlü tercüme hizmetleri de sunmaktayız.

Göçmenlik mahkemeleri için refakat tercüme hizmetleri sağlıyoruz. Dünyanın neresinde olursanız olun sözlü tercüme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. En doğru şekilde temsil edilebilmeniz için çaba gösteriyoruz.

Mahkemelerin yanı sıra hukuki konularda düzenlemek istediğiniz uluslararsı organizasyonlar için de bize ulaşabilirsiniz. Sözlü tercümelerdeki deneyimlerimiz sayesinde hukuki terminolojiye hakim tercümanları anlık çeviriler için bir araya getirdik.

Hukuki Tercümelere Profesyonel Bakış Açısı

Hukuki tercümelerde kaliteye değer veriyoruz. Sizin için oluşturduğumuz ekiplerde bulunan tercümanlar oldukça deneyimli ve hizmet verdikleri dillerde anadil seviyesinde olduklarından hızlı ve en doğru sonuçlara ulaşabilme kabiliyetine sahiptirler.

Boğaziçi Tercüme Bürosu hukuki tercüme taleplerinde hıza ve ulaşabilirliğe önem verir. Çünkü devam eden davalarda sunulması gerekilen belgeler geç teslim edildiğinde herhangi bir hükme sahip değildirler.

Uluslararası müşterilerimize anında cevap verebilmek ve dünyanın en uzak noktalarında bile yaşadığınız hukuki problemleri ortadan kaldırabilmek için 7gün 24 saat çalışabilecek vardiya sistemine sahibiz. Bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Hukuki Yerelleştirme

Boğaziçi Tercüme Bürosu yerel diller dahil bütün dünya dillerinde yerelleştirme ve tercüme hizmetleri vermektedir.

Hukuki tercümelerinizde anlaşılabilirlik problemlerini ortadan kaldırmak ve net olarak çevirinizi sunabilmek için yerelleştirme hizmeti almalısınız.

Bütün dünya dillerinde ve alanlarında yerelleştirme yapabilmekteyiz. Tokya, Paris, Cape Town, Mumbai, New York, Sidney ve bir çok noktada çözüm ortaklarımız yer almaktadır. Projelerinizi başarılı bir şekilde en uygun fiyatlara en üstün kalitede sizlere teslimini sağlamaktayız.

Hukuki Tercüme Alanında Elde Ettiğimiz Başarıyı, Şüphesiz Ki Çözüm Ortaklarımıza Borçluyuz.

Bizi Müşterilerimize Sorun

Sizlerden aldığımız olumlu yorumların en büyük kazancımız olduğunun bilincindeyiz.

  • Mahkeme kararımın Fransızca diline tercüme edilmesi konusunda sunduğunuz profesyonel çözümler için teşekkürler.
    Ali Özakıncı
  • Hukuk büromuz olarak sizleri hukuki tercüme konusunda göstermekte olduğunuz hassasiyet dolayısı ile kutlarız.
    Gebze Hukuk Bürosu
ÜST