fbpx

Noter Yeminli Tercüme Bürosu

Noter Yeminli Tercüme Nedir?

Noter yeminli tercüme yeminli tercümanlar tarafından gerçekleştirilmiş tercümelerin noterde tasdikine denmektedir. Resmi kurumlar ile ilgili hemen hemen tüm belgelerde ve dokümanlarda noter yeminli tercüme talep edilmektedir.

Yeminli tercümeler talep edildiği taktirde yapılmaktadır. Bu yüzen çevirileri teslim edeceğiniz kişiler ya da birimlere yaptıracağınız çeviri işleminde tasdik işlemlerinin gerekli olup olmadığını sormanızda yarar vardır.

Genellikle noter yemini istenen dosya türleri:

  • İkametgah tercümeleri
  • Mahkeme tutanakları tercümesi
  • Çeşitli başvuru tercümeleri
  • Transkript ve Diploma tercümeleri
  • Sağlık raporu tercümeleri
  • Ehliyet tercümeleri
  • Vize pasaport tercümeleri
  • Her türden sözleşme
Akademik Proofreading Hizmetlerimiz

Boğaziçi Tercüme Bürosu Yeminli Tercümede Açık Ara Önde!

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman ve editör kadromuz ile doğruluk oranı oldukça yüksek çeviri işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Hızlı Tercüme

Noter yeminli tercüme hizmetlerinde geniş kadorumuz ile her zaman en kaliteli sonuçlara hızlı bir biçimde ulaşıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan iletişim kanallarımız açıktır.

Tüm Çoklu Dilli Projelerinizi Yeminli Tercümanlar Aracılığıyla Hayata Geçirin

Uluslararası pazarlara açılmak farklı dillerde konuşan farklı kültürlerdeki insanlar ile iş birliği içerisinde olmak, işinizi büyütmek istiyorsanız Boğaziçi Tercüme Bürosu yeminli tercümanları sektör uzmanlıklarına göre sizlere yardımcı olmaktadır.

Hangi dil ve terminolojide çeviri ihtiyaçlarınız varsa bizlere sadece belirtmeniz yeterlidir. 25 yılı aşkın deneyimimiz ile binlerce firmanın yurt dışı ilişkilerindeki güvenilen tercihi olduk.

Tüm Terminolojilerde Yeminli Tercüme Hizmeti

Boğaziçi Tercüme Bürosu dosyalarınızın terminolojisi ne olursa olsun kaliteli çevirileri sunmak için çalışmaktadır. Bu yüzden alanında uzman tercüman kadrosu ile çalışmaktadır.

Teknik, tıbbi, akademik gibi tüm terminolojilerde onlarca dilde çeviri hizmeti sunuyoruz. Üstelik elden, mail yoluyla, fax ile  ya da kargo ile dosyalarınızı teslim alabilirsiniz.

Şimdi Yeminli Tercüme Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Pasaport Tercüme Noter Onayı

Acil Noter Yeminli Tercüme

Boğaziçi Tercüme Bürosu anlaşmalı noterler aracılığıyla dosyalarınızı kısa sürede noter tasdiki yaptırır. Bu sayede zamandan da kazanmış olursunuz. Kaliteli çevirilerin yanı sıra hızlı tasdik ve teslim işlemleri sunmaktayız.

Oldukça geniş yeminli tercüman kadromuz size her zaman beklediğiniz kalitedeki çevirileri sunar. Aynı zamanda tüm sektörlerde ve tercüme türlerinde yeminli çeviri sunmaktayız.

Boğaziçi Tercüme Bürosu 7/24 isteklerinize karşılık verebilecek biçimde çalışmaktadır. Günün hangi saatinde bize ulaşırsanız ulaşın mutlaka teklif alabilirsiniz. Noter yeminli tercüme hakkında tüm merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz.

Tasdiki gereken evraklarınızı da en hızlı şekilde işleme alarak onaylatma prosedürlerini uyguluyoruz.

Yeminli Tercümede İddialıyız

Mail, posta ve site içi dosya gönderme sistemi ile göndermiş olduğunuz tercümeleriniz ortalama 5 dk. içerisinde fiyat ve süre olarak tekliflendirilmektedir.

Geliştirmiş olduğumuz departman sistemi yardımı ile metinleriniz yalnızca şirket içinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Tercüme edilecek olan belgeleriniz şirket prensiplerimiz gereğince yalnızca Boğaziçi Dil Ailesi bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlar tarafından tercüme edilmekte, belgeleriniz hiç bir şekilde şirket dışından 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Tercüme işlemi tamamlanmış olan belgeleriniz 10 yıl süre ile şirket sunucularımızda barındırılmakta olup, dilediğiniz zaman yedekler dosyaların tedariğini sağlayabilmekteyiz.

Tercüme İstatistiklerimiz

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST