Lehçe Tercüme Bürosu

Lehçe Tercümede Boğaziçi Tercüme Bürosu Cazip Fiyatlar ve Üstün Kalite Sunmaktadır.

Lehçe Çeviri Hizmetleri

Tercüme ve dil hizmetlerine yönelik uzman desteği sağlayan kurumsal tercüme bürosu Bogazicitercume.com.tr, uzun senelere dayanan deneyimi ile tercüme hizmeti konusunda profesyonel çözümler sunmakta. Firma, bu güne kadar tamamladığı çalışmalar ile yurtiçi ve yurtdışında birçok müşteriye tercüme desteği vermiş ve sunduğu kaliteli hizmet neticesinde aranılan bir isim haline gelmiştir. Profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin yanı sıra birçok yabancı ülkeden gelen taleplere kaliteli çözümler sunan firma, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma prensibi ile çalışmakta.

Başta İngilizce olmak üzere birçok dünya dili için sorunsuz destek alabileceğiniz kurumsal tercüme bürosu, lehçe tercüme konusunda da en güvenilir çözüm ortağınız olacak.

Neden Boğaziçi Tercüme Bürosu ile çalışmalıyım?

Firma, birçok dünya diline yönelik sunmuş olduğu tercüme hizmeti ile bu alanda senelerin verdiği bir deneyime sahip. Profesyonel ekibi, her lisan için anadil seviyesinde uzmanlık düzeyi olan kişilerden oluşmaktadır. Polonya’nın resmi dili olan Lehçe’de bu anlamda, dil hakimiyeti mükemmel olan bir uzman tarafından ele alınmalıdır. Yapısı gereği olukça karmaşık olan Lehçe, çeviri noktasında bilgi ve dikkat isteyen bir lisandır. Firma, bu anlamada alanında uzman kişilerce ele alınacak Lehçe tercüme işini, hatasız bir şekilde tamamlayabilecek bilgi ve donanıma sahiptir. Güncel teknolojik alt yapısı ve dünya genelindeki çözüm ortakları ile müşterilerine en üst seviyede bir tercüme hizmeti sunmayı garanti etmektedir.

Lehçe tercüme konusunda alınabilecek hizmetler nelerdir?

Firma, tercüme hizmeti alanındaki donanımı ile müşterilerine her noktada ihtiyacı olan desteği sağlayabilmektedir. Müşterinin talebine göre sözlü ve/veya yazılı, her türde çözüm üreten firma, bu anlamda sektördeki öncü firma olma özelliğini her daim korumakta. İhtiyaca göre ardıl ve simultane olmak üzere iki farklı şekilde sözlü tercüme desteği alabileceğiniz gibi, yazılı işlerinize yönelik de yapıcı çözümler burada. Özellikle ihtiyaç duyulan akademik, acil, hukuki, medikal, teknik, tıbbi, yeminli, finansal, web sitesi gibi alt başlıkların yanı sıra farklı alanlarda ihtiyaç duyabileceğiniz tercüme desteğide firma tarafından desteklenmekte.

Ayrıca, gerekli görülen durumlarda çeviri gizliliği sözleşmesi uygulaması ile de, profesyonel bir iş ahlakı sunan firma, müşterilerinin memnuniyetini her anlamda önemsemekte. Sunduğu tüm tercüme desteklerinde kalite, zaman ve uygun ücret üçlüsünü gözeten firma, kalıcı çözümler sunmayı hedefleyen çalışma tarzı ile de her daim aranılan bir tercüme bürosu olmaya devam ediyor.

Hemen Lehçe Çeviri Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Lehçe Tercümede Deneyimliyiz

Mail, posta ve site içi dosya gönderme sistemi ile göndermiş olduğunuz tercümeleriniz ortalama 5 dk. içerisinde fiyat ve süre olarak tekliflendirilmektedir.

Geliştirmiş olduğumuz departman sistemi yardımı ile metinleriniz yalnızca şirket içinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Tercüme edilecek olan belgeleriniz şirket prensiplerimiz gereğince yalnızca Boğaziçi Dil Ailesi bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlar tarafından tercüme edilmekte, belgeleriniz hiç bir şekilde şirket dışından 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Tercüme işlemi tamamlanmış olan belgeleriniz 10 yıl süre ile şirket sunucularımızda barındırılmakta olup, dilediğiniz zaman yedekler dosyaların tedariğini sağlayabilmekteyiz.

Lehçe Tercümede Boğaziçi Tercüme Bürosu Deneyimi

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan iletişim kanallarımız açıktır.

Tercüme İstatistiklerimiz

1.897

Farklı Müşteri

2.451

Adet Farklı Proje

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST