FLEMENKÇE Tercüme

Günümüzde bir çok şirketin diğer uluslarla iş yaptığımı, çalıştığını ya da anlaşma yaptığını biliyoruz. İngilizce bir dünya dili haline gelmiş ve genelde görüşmenin İngilizce yapılmasına rağmen bazı uluslarda hala ingilizce konuşulmuyor hatta bilinmiyor. Hal böyle olunca da birbiriyle çalışan iki şirket yazışmaları, iş görüşmelerini ya da anlaşmaları kendi ana dilinde yaptığı ve bu dillerin birbirine çevrilmesi gerektiği için şirketler tercüme hizmetlerine başvurmak zorunda kalıyor. Örneğin bir şirlet ana dili Flemenkçe olan bir şirketle iş yapıyorsa Flemenkçe tercüme hizmetine başvurmak zorunda kalıyor.

Flemenkçe Tercüme için Boğaziçi Tercüme Bürosu ile irtibata geçin!

Flemenkçe Çeviri Hizmetleri

Almancaya olan yakınlığıyla bilinen Flemenkçe dili Hollanda ve Flemenk bölgesi olarak bilinen Kuzey Belçika’nın ana dilidir. Flemenkçe Hint-Avrupa dil ailesinin Cermen dil grubuna mensuptur. Flemenkçe’nin aynı zamanda Flamanca ve Hollandaca gibi lehçeleri vardır. Flemenkçenin Belçikada konuşulan lehçesi Flamanca, Hollanda’da konuşulan lehcesi Hollandacadır. Flemenkçeyi şu anda dünya üzerinde 24 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Flemenkçe’nin temelleri Almanca ve İngilizce’den gelir. Özellikle de Flemenkçe’nin grameri Almanca ile çok büyük benzerlik gösterir. Almanca ile arasındaki tek büyük fark Flemenkçe’de ünlü harflerin de yan yana gelmesiyle birçok kelime oluşmasıdır. Flemenk alfabesi latin harflerinden oluşmaktadır. Flemenkçe dilinin tek zorluğu kelimelerin daha doğrusu harflerin telaffuzudur. Flemenkçe dili her ne kadar İngilizce ve Almanca’ya benzese de telaffuzu çok farklıdır. Flemenkçe’de neredeyse bütün harfler gırtlaktan söylenmektedir.

Flemenkçe Çeviri Hizmetleri

TERCÜME FİYATI

Flemenkçe tercüme fiyatı bütün tercümelerde olduğu gibi kelime sayısı baz alınarak hesaplanır. Tercüme edilecek olan evrak geldiğinde evrakın kaç kelimeden ya da kaç karakterden oluştuğu hesaplandıktan sonra tercüme fiyatı da bu kelimeler üzerinden hesaplanmaktadır.

FİYAT DEĞİŞİMİ

Flemenkçe tercüme edilecek olan evrakın hangi dile tercüme edileceğine göre fiyat değişebilir. Örneğin Türkçe bir evrakı Flemenkçe dilinde tercüme ettirmek istiyorsanız bunun fiyatı farklı yine Türkçe bir metni örneğin İspanyolca dilinde tercüme ettirmek istiyorsanız bunun fiyatı da farklı olacaktır. Tabi kelime sayısına göre de fiyatlar değişiklik gösterecektir.

TERCÜME HİZMETİ ALMAK GÜVENLİ MİDİR?

Boğaziçi tercüme, tercüme hizmetlerini en iyi şekilde sizlere sunmaya çalışıyor. Tercüme hizmetinin tabi ki güvenilir olması gerekir özellikle büyük şirketler buna çok dikkat ederler. Güvenilir olduğundan ve tercüme hizmetini en iyi şekilde verdiğinden emin olabilirsiniz.
Boğaziçi tercüme gibi alanının uzmanlarıyla çalışarak tercüme hizmeti veren bir firmadan kolayca yararlanmak mümkün.

Flemenkçe Tercümede İddialıyız

Mail, posta ve site içi dosya gönderme sistemi ile göndermiş olduğunuz tercümeleriniz ortalama 5 dk. içerisinde fiyat ve süre olarak tekliflendirilmektedir.

Geliştirmiş olduğumuz departman sistemi yardımı ile metinleriniz yalnızca şirket içinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Tercüme edilecek olan belgeleriniz şirket prensiplerimiz gereğince yalnızca Boğaziçi Dil Ailesi bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlar tarafından tercüme edilmekte, belgeleriniz hiç bir şekilde şirket dışından 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Tercüme işlemi tamamlanmış olan belgeleriniz 10 yıl süre ile şirket sunucularımızda barındırılmakta olup, dilediğiniz zaman yedekler dosyaların tedariğini sağlayabilmekteyiz.

Profesyonel Flemenkçe Çeviri Hizmetleri Boğaziçi Tercüme Bürosunda

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Boğaziçi tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

Flemenkçe Tercüme 23 TLFlemenkçe Tercüme 23 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Flemenkçe çeviri fiyatımızdır.

Flemenkçe Teknik Tercüme Flemenkçe Teknik Tercüme

Flemenkçe çevirilerinizde teknik alanda tercüme edilirken belirlenen fiyattır.

Flemenkçe Tıbbi TercümeFlemenkçe Tıbbi Tercüme

Medikal çeviri alanında kullanılan Flemenkçe medikal tercüme fiyatlarımızdır.

Flemenkçe Hukuki TercümeFlemenkçe Hukuki Tercüme

Hukuki belgeler için Flemenkçe Hukuki çevirilerde belirlenen fiyatlardır.

Flemenkçe Yeminli TercümeFlemenkçe Yeminli Tercüme

Tercüman yada noter yemin gerektiren dökümanların Flemenkçe tercümesi için belirlenmiş fiyattır.

Flemenkçe Web Sitesi TercümesiFlemenkçe Web Sitesi Tercümesi

Flemenkçe diline yada Flemenkçe dilinden başka bir dil grubuna websitesi tercümesi Boğaziçi Tercüme tarafından yapılmaktadır.

Şimdi Flemenkçe Tercüme Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Tercüme İstatistiklerimiz

1.897

Farklı Müşteri

2.451

Adet Farklı Proje

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST