fbpx

Finansal Tercüme Hizmetleri

Finansal konularda yapılan tercümeler diğer tercüme türlerinden ayrı tutulur. Çünkü finans kendine has teknik terimlere sahip bir uğraştır ve birçok terim çeviri yapıldığı dile göre farklılık gösterir.

Bu yüzden Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak finans terimleri içeren tüm dosyalarınıza finans alanında uzman tercümanlardan oluşan tercüman ekibi görevlendiriyoruz.

Tercüme edilmesi gerekilen bazı dosyalar sadece virgül hatlarından dolayı bile yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Finansal tercümeler de de burum söz konusudur. Değerlerin yanlış yazılması ya da teknik terimlerin yanlış çevrilmesi büyük problemler yaratmaktadır.

Bu dikkat gerektiren uğraşı görev bilincinin farkında olan finansal konularda deneyimli tercümanlara devretmek istiyorsanız bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Finans Tercüme Hizmetleri

Üst Düzey Finansal Tercüme Kalitesi

Alanında deneyimli tercüman kadromuz ile kaliteli finansal tercüme hizmeti sunmaktayız.

En Hızlı Finansal Tercüme Hizmeti

Alanında uzman proje koordinatörlerimiz ve deneyimli finansal tercüman kadromuz ile zamanlamada hata yapmıyoruz.

Cazip Finansal Tercüme Fiyatları

Finansal tercüme projenizin zorluk derecesine göre Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak cazip fiyatlara kaliteli hizmetler sunmaktayız.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Günün her saati telefon, mail ve site içi canlı destek sistemimiz ile ulaşılma engelini ortadan kaldırıyoruz.

Uluslararası İş Hayatında Sadece Profesyonellere Güvenin

Özellikle uluslararası ticareti faaliyetlerde karşımıza çıkan finansal evrakların tercüme işlemlerinde hataya yer yoktur. Alanında lider olan firmalar ile uzun yıllardır finansal metinlerin tercümelerini gerçekleştiriyoruz.

Çeşitli sözleşmeler, senetler, banka işlemleri, analizler, muhasebe kayıtları, raporlar, yazışmalar gibi onlarca evrakın tercüme işlemini kusursuz biçimde gerçekleştiriyoruz.

Acil Finansal Tercüme Hizmetleri

Gece gelen ani bir maile cevap vermeniz gerektiğinde her zaman size yanıt verebilecek tercüme bürosu bulmanız mümkün olmayabilir. Fakat Boğaziçi Tercüme Bürosu 7/24 müşterilerinin isteklerine cevap verecek şekilde vardiyalı çalışmaktadır.

Tercümesi talep edilen dosyaları en hızlı şekilde en hızlı şekilde organize olarak çeviri işlemlerini gerçekleştirdikten sona editör denetimini sağladıktan sonra sizlere ulaştırıyoruz.

Noter Yeminli Finansal Tercüme Hizmetleri

Şirketler ve kişiler için büyük önem arz eden finansal kayıtlar ya da sözleşmeler yeminli tercümanlar tarafından gerçekleştirilip noter yemin işlemleri yapılmaktadır.

Aynı zamanda uluslararası geçerlilik için gerekli olan apostil onayı gerçekleştirmek için de harekete geçiyoruz. Apostil ya da noter yeminli tercüme finansal tercüme hizmetleri için bize istediğiniz zaman ulaşabilir teklif talep edebilirsiniz.

Şimdi Finansal Tercüme Teklifi Alın

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Finansal Tercüme Hizmeti için Boğaziçi Tercüme Bürosu ile Çalışın!

Finansal Tercümelerde Gizlilik İlkeleri

Her Dilde Tercüme

Finansal tercümelerde vermiş olduğunuz dosyalar gizli olsun ya da olmasın asla 3. kişiler ile paylaşılmaz. Boğaziçi Tercüme Bürosu şirketlerin ya da şahısların gizlilik haklarını ihlaline neden olabilecek tüm olumsuzluklar için önlem almaktadır.

Gelişmiş güvenlik yazılımları ve esitem güvenliğini denetleyen donanımlı personelimiz bize gönderdiğiniz tüm belgelerin gizliliği için çalışmaktadır.

Tercüme için gönderdiğiniz dosyalar telp edildiği taktirde teslim işlemleri sona erdikten sonra imha edilmektedir. Finansal kayıtlar ve sözleşmelerin yer aldığı finans tercümelerinde gizlilikğin sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

FİNANSAL TERCÜMEDE FARKLIYIZ

Mail, posta ve site içi dosya gönderme sistemi ile göndermiş olduğunuz finansal tercümeleriniz ortalama 5 dk. içerisinde fiyat ve süre olarak tekliflendirilmektedir.

Geliştirmiş olduğumuz departman sistemi yardımı ile finansal tercüme projeleriniz yalnızca şirket içinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Tercüme edilecek olan belgeleriniz şirket prensiplerimiz gereğince yalnızca Boğaziçi Tercüme Bürosu Ailesi bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlar tarafından tercüme edilmekte, belgeleriniz hiç bir şekilde şirket dışından 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Tercüme işlemi tamamlanmış olan belgeleriniz 10 yıl süre ile şirket sunucularımızda barındırılmakta olup, dilediğiniz zaman yedekler dosyaların tedariğini sağlayabilmekteyiz.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak elde ettiğimiz başarıyı çözüm ortaklarımıza borçluyuz.
ÜST