Farsça Tercüme

Yurt içinde ve yurt dışında binlerce müşteriye yabancı dil hizmetleri ve tercüme hizmetleri sunan, profesyonel çözümlerle siz müşterilerinin her daim yanında ve arkasında yer alacak güvenilir ve kaliteli hizmet verecek tercüme büroları ile çalışarak Farsça tercüme konusunda aradığınız kalitenin üzerinde bir hizmet alabilirsiniz. Ülkemizde yabancı dil hizmetleri, tercüme ve çeviri hizmetleri birçok dilde yapılmaktadır ve bunlar başta Türkçe olmak üzere, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Arapça, Çince, İspanyolca, Japonca, Korece, Mandarin, Urduca, Bengalce gibi bir çok dillerdir.

Farsça tercümeleriniz için irtibata geçin!

Profesyonel Farsça Tercüme Hizmetleri

Tercüme bürosu seçerken ; çevirisinin yapılmasını istediğiniz dile ait olarak büronun mutlaka Dünya çapında çözüm ortaklı çalıştığı elemanları olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Tahmin edeceğiniz üzere profesyonel çeviri zaman zaman hayati değerler taşıyan bir durumdur ve herhangi kulaktan dolma bilgilerle ya da bilinçsiz bir şekilde yapılamaz, yapılsa da büyük zararlara sebep olacaktır. Değil tüm Türkiye' ye tüm Dünya' ya hizmet veren alanında uzman ve branşında profesyonel tercümanlarla çalışan bir tercüme bürosuyla çalışmak siz müşterilere profesyonel bir çeviri ve bol kaliteli bir müşteri memnuniyeti ile dönüş yapacaktır. Dahası Dünya'nın hemen her yerinde ortaklı çalıştıkları yerelleştirme uzmanları sayesinde dilediğiniz dilde yapılmasını isteyeceğiniz tercümeleriniz orijinalliğini yitirmeden yaptırabilirsiniz.

İster sözlü tercüme çözümleri almak istediğiniz konularda ister yazılı tercüme çözümleri almak istediğiniz konularda Farsça destek alabileceğiniz en güvenilir Farsça tercüme bürolarındandır.  Farsça tercüme çözümleri konusunda alacağınız sözlü tercüme ardıl tercüme ve simultane tercüme olarak ikiye ayrılmaktadır. Yazılı tercüme çözümleri olarak alcağınız yardımlar ise  on beş ayrı sınıfta yer almaktadır. Bunlar; yeminli tercüme, noter tasdikli tercüme, apostil tercüme, konsolosluk tasdikli tercüme, ticari-resmi tercüme, tıbbi-medikal tercüme, edebi-sanatsal tercüme, hukuki tercüme, teknik tercüme, akademik tercüme, pasaport tercümesi, e-posta tercümesi, web sitesi tercümesi, altyazı tercümesi (subtitle) ve dijital tercümedir. Yabancı dil hizmetlerinden yararlanacağınız veya çeviri - tercüme konusunda yararlanacağınız tercüme bürosunun kendisi çok yıllık olmasa dahi çalışan tercümanlarının en az on yıllık alanında profesyonel tercümanlar olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Konu çeviri ve tercümanlık olunca dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise çalışan tercümanların her birinin en az üç dil olmak üzere çok sayıda dil bilip bilmedikleridir çünkü çeviri ve tercümanlık hizmetlerinde her kelimenin birden çok anlamı ve yöresel farklılıkları olabilir aynı Türkçe' de olduğu gibi ve en az üç dil bilen bir tercümanın vereceği hizmet müşteri memnuniyeti ve iş kalitesi bakımından kıyaslandığında iki dil bilen bir tercümana göre çok daha fazla olacaktır.

Farsça Çeviri Hizmetleri

Kısa zamanda alanında çok uzun bir yol katetmiş olan Boğaziçi Tercüme Bürosu, İtalyanca tercüme konusunda da alanında ilk sıralarda yer almaktadır. İtalyanca tercüme için yardım alabileceğiniz birçok tercüme bürosu bulunmakta iken, Boğaziçi tercüme bürosundan yardım almanızı gerektiren en önemli sebeplerden biri ise her bir Boğaziçi tercüme bürosu tercümanının en az on yıllık çalışma profesyonel çalışma deneyimi olması ve bu tercümanların her birinin en az üç dile hakim olma özelliklerinin bulunması başta gelmektedir. Ayrıca müşterileri ile iletişimi kolaylaştıran ve tercümeleri teslim konusunda kullandıkları güçlü alt yapısının olması hizmet kalitesini oldukça yükseltmektedir. Tercüme edilen dilin yalınlığı, anlaşılırlığı ve orjinalliğini kaybetmemesi için Dünya'nın hemen her yerinde tercüme için beraber çalıştıkları çözüm ortakları da cabasıdır. İtalyanca tercüme konusunda alabileceğiniz yardımlar da diğer diller gibi sözlü ve yazılı tercüme çözümleri olarak iki ana dala ayrılsa da bu dallarda kendi aralarında sınıflanmaktadır. İtalyanca tercüme çözümleri konusunda alacağınız sözlü tercüme ardıl tercüme ve simultane tercüme olarak ikiye ayrılmaktadır. Yazılı tercüme çözümleri olarak alcağınız yardımlar ise  on beş ayrı sınıfta yer almaktadır. Bunlar; yeminli tercüme, noter tasdikli tercüme, apostil tercüme, konsolosluk tasdikli tercüme, ticari-resmi tercüme, tıbbi-medikal tercüme, edebi-sanatsal tercüme, hukuki tercüme, teknik tercüme, akademik tercüme, pasaport tercümesi, e-posta tercümesi, web sitesi tercümesi, altyazı tercümesi (subtitle) ve dijital tercümedir.

Farsça Tercümede İddialıyız

Mail, posta ve site içi dosya gönderme sistemi ile göndermiş olduğunuz Farsça tercümeleriniz ortalama 5 dk. içerisinde fiyat ve süre olarak tekliflendirilmektedir.

Geliştirmiş olduğumuz departman sistemi yardımı ile Farsça metinleriniz yalnızca şirket içinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Tercüme edilecek olan belgeleriniz şirket prensiplerimiz gereğince yalnızca Boğaziçi tercüme bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlar tarafından tercüme edilmekte, belgeleriniz hiç bir şekilde şirket dışından 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Tercüme işlemi tamamlanmış olan belgeleriniz 10 yıl süre ile şirket sunucularımızda barındırılmakta olup, dilediğiniz zaman yedekler dosyaların tedariğini sağlayabilmekteyiz.

Cazip Fiyatlara Farsça Tercüme Hizmetleri Boğaziçi Tercüme Bürosunda

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Boğaziçi tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

Farsça Tercüme 17 TLFarsça Tercüme 17 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Farsça çeviri fiyatımızdır.

Farsça Teknik Tercüme Farsça Teknik Tercüme

Farsça çevirilerde teknik alanda tercüme edilirken belirlenen fiyattır.

Farsça Tıbbi TercümeFarsça Tıbbi Tercüme

Medikal çeviri alanında kullanılan Farsça medikal tercüme fiyatlarımızdır.

Farsça Hukuki TercümeFarsça Hukuki Tercüme

Hukuki belgeler için Farsça Hukuki çevirilerde belirlenen fiyatlardır.

Farsça Yeminli TercümeFarsça Yeminli Tercüme

Tercüman yada noter yemin gerektiren dökümanların Farsçatercümesi için belirlenmiş fiyattır.

FarsçaWeb Sitesi TercümesiFarsçaWeb Sitesi Tercümesi

Farsça diline yada Farsça dilinden başka bir dil grubuna websitesi tercümesi Boğaziçi Tercüme tarafından yapılmaktadır.

Şimdi Farsça Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Tercüme İstatistiklerimiz

1.897

Farklı Müşteri

2.451

Adet Farklı Proje

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST