ESTONCA TERCÜME HİZMETLERİ

TERCÜME HİZMETLERİMİZ

Estonca tercüme hizmetini hangi kategoride almak isterseniz isteyin, profesyonel ekibimiz sizlere kusursuz ve hatasız olarak hizmet verecektir. Firmamızın tercüme hizmetleri arasında;
  • Sözlü tercüme hizmetleri,
  • Yazılı tercüme hizmetleri,
  • Diğer tercüme hizmetleri bulunmaktadır.

SÖZLÜ TERCÜME HİZMETLERİ
Sözlü tercüme hizmetlerimiz arasında; ardıl tercüme ve simultane tercüme hizmetlerimiz yer almaktadır. Tercümanlık hizmetinde en zor dallardan birisi de simültane çeviridir. Konuşmanın kısa sürede anlaşılıp, anında doğru bir şekilde tercüme edilmesi oldukça zor olduğu gibi, mutlaka profesyonel tercümanlar tarafından yapılması gereklidir. Firmamızdan, konusunda deneyimli ve profesyonel kadromuzdan simultane hizmet alabilmeniz de mümkündür. Ayrıca simultane tercüme de gerekli ekipmanlar da, çok önemli rol oynamaktadır. Bu ekipmanlara sahip olmayan bir tercüme bürosunun bu işin altından başarı ile kalkması mümkün değildir. Tercüme büromuz, bu konuda da gerekli tüm alt yapı ve teknik ekipmana sahip olduğu için bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu tüm simültane tercüme işlerini başarı ile gerçekleştirmiştir.

Estonca Tercüme Hizmetleri

Yeminli tercüme, noter tasdikli tercüme, ticari- resmi tercüme, edebi- medikal tercüme, hukuki tercüme, akademik tercüme gibi pek çok yazılı tercüme hizmetimiz bulunmaktadır. Tercüme Büroları için de hızlı ve güvenilir hizmet konusunda iddialı olan firmamızdan Estonca- Türkçe, Türkçe- Estonca çevirilerde hizmet alabileceğiniz gibi Estonca' dan diğer dillere de çapraz tercüme hizmeti alabilirsiniz. Uzmanlık gerektiren tüm yazılı tercüme işlemlerinde sıfır hata ile çalışmak için uzman tercümanlar tarafından tercüme edilmekle kalmayıp, editörlerimiz tarafından da kontrol edilmektedir.
DİĞER TERCÜME HİZMETLERİMİZ
Yazılı ve sözlü tercüme hizmetlerimizin yanında, yerelleştirme, redaksiyon, yabancı dil danışmanlığı gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.
Tercüman büroları içinden firmamızı tercih ederek hizmet alan pek çok güçlü referansımız bulunmaktadır. En ekonomik fiyatlarla, kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen büromuz, her dal da sizlerin de hizmetinizde olmaktan mutluluk duyacaktır.

Estonca Tercümede İddialıyız

Mail, posta ve site içi dosya gönderme sistemi ile göndermiş olduğunuz tercümeleriniz ortalama 5 dk. içerisinde fiyat ve süre olarak tekliflendirilmektedir.

Geliştirmiş olduğumuz departman sistemi yardımı ile metinleriniz yalnızca şirket içinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Tercüme edilecek olan belgeleriniz şirket prensiplerimiz gereğince yalnızca Boğaziçi Dil Ailesi bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan uzman tercümanlar tarafından tercüme edilmekte, belgeleriniz hiç bir şekilde şirket dışından 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Tercüme işlemi tamamlanmış olan belgeleriniz 10 yıl süre ile şirket sunucularımızda barındırılmakta olup, dilediğiniz zaman yedekler dosyaların tedariğini sağlayabilmekteyiz.

Estonca Tercüme Hizmetlerinde Öndeyiz

''Maliyet Eğrisi Sistemi'' Daima Yanınızda!

tercüme bürosu

Boğaziçi tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

Estonca Tercüme 75 TLEstonca Tercüme 75 TL

Genel metinlerin çevirilerinde uyguladığımız standart Estonca tercüme fiyatımızdır.

Estonca Teknik Tercüme Estonca Teknik Tercüme

Estonca çevirilerinizde teknik alanda tercüme edilirken belirlenen fiyattır.

Estonca Tıbbi TercümeEstonca Tıbbi Tercüme

Medikal çeviri alanında kullanılan Estonca medikal tercüme fiyatlarımızdır.

Estonca Hukuki TercümeEstonca Hukuki Tercüme

Hukuki belgeler için Estonca Hukuki çevirilerde belirlenen fiyatlardır.

Estonca Yeminli TercümeEstonca Yeminli Tercüme

Tercüman yada noter yemin gerektiren dökümanların Estonca tercümesi için belirlenmiş fiyattır.

Estonca Web Sitesi TercümesiEstonca Web Sitesi Tercümesi

Estonca diline yada Estonca dilinden başka bir dil grubuna websitesi tercümesi Boğaziçi Tercüme tarafından yapılmaktadır.

Estonca Tercüme Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Estonca Tercümede Boğaziçi Tercüme Bürosunu Neden Seçmelisiniz?

Estonca Tercüme Kaliteli

Boğaziçi Tercüme bünyesindeki tercümanlar ile üstün kaliteli hizmet sunmaktadır.

Hızlı Estonca Tercüme

Estonca tercümelerinde teccübeli ekibimiz ile hızdan ödün vermiyoruz.

Uygun Tercüme Fiyatları

Estonca tercümelerin içeriğine göre en uygun fiyatı Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak hizmetinize sunmaktayız.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

Tercüme İstatistiklerimiz

1.897

Farklı Müşteri

2.451

Adet Farklı Proje

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST