Çekçe Tercüme Bürosu

ÇEKÇE ÇEVİRİDE KALİTELİ ÇÖZÜMLER

Tercüme ve dil hizmetleri alanında profesyonel çözümler sunan Boğaziçi Tercüme Bürosu, 18 yıllık deneyimi ile tercüme hizmeti konusunda çözüm ortağınız olmaya devam ediyor. Yurtiçinde ve yurt dışında birçok müşteriye hizmet sunan firma, sorunsuz tamamladığı çalışmalar ile çeviri hizmeti konusunda aranılan bir tercüme bürosu. Alanında uzman kişilerden oluşan kadrosu ile başta Türkiye olmak üzere yurtdışından gelen birçok talebe kalıcı çözümler sunan firma, müşterilerini kusursuz bir hizmet ile buluşturmakta. İnsanlar için dilin önemini bilen firma, içinde birçok dilin olduğu çalışma alanıyla, tercümanınız olmak için çalışıyor.

Başta İngilizce olmak üzere birçok dünya diline yönelik hizmet veren Boğaziçi Tercüme Bürosu, Çek Dili’ne yönelik sunduğu hizmetlerle de müşterilerinin taleplerini en kaliteli şekilde çözümlemekte.

Çekçe tercüme konusunda neden Boğaziçi Tercüme Bürosu?

Oldukça karmaşık bir Batı Slav dili olan Çekçe, tercümesi zor bir dildir. Anadil düzeyinde bir bilgi gerektiren Çekçe tercüme hizmeti, Boğaziçi Tercüme Bürosu tarafından hatasız sağlanmaktadır. Uygun fiyatlarla alabileceğiniz tercüme hizmetini, yurtiçinde ve yurtdışında her noktadan talep edebilirisiniz. Güçlü teknolojik alt yapısı, alanında uzman kadrosu ve dünya genelindeki çözüm ortakları ile maksimum kalitede tercüme hizmeti sağlayan firma gerekli görüldüğü durumlarda çeviri gizliliği sözleşmesi ve işin zamanında teslim edileceği garantisini vererek, güven esaslı bir çalışma sağlamaktadır.

Dakikalar İçerisinde Çekçe Tercüme Teklifi Alın

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Alınabilecek Çekçe tercüme hizmetleri nelerdir?

Sözlü ve yazılı tercüme çözümleriyle müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlayan firma, sunduğu hizmet çeşitliliği ile de her zaman rakiplerinden bir adım önde. Sözlü tercüme alanında, ardıl ve simultane olmak üzere iki farklı şekilde hizmet alabileceğiniz firmanın, yazılı tercüme alanında sağladığı çözümler de oldukça fazladır. Akademik, acil, hukuki, medikal, teknik, tıbbi, yeminli, finansal ve web sitesi olarak alt başlıklara ayrılabilecek tercüme hizmetleri için firma Çek Dili’nde kalıcı çözümler sunmakta.

Ayrıca, Çek Dili’nde çapraz çeviri hizmeti de sağlayan firma, bu konuda da yaptığı referans çalışmalar ile kalitesini göstermektedir. Çevirisi yapılan metnin iki kez tercüme edilmesi sonucu yaşanabilecek anlam kaymaları, bu tarz çeviri hizmetlerini hassaslaştırmaktadır. Bundan dolayı özel bir uzmanlık isteyen çalışma, herhangi bir çevirmene yaptırılmamalıdır.

ÇEKÇE TERCÜMEDE FARKLIYIZ

Mail, posta ve site içi dosya gönderme sistemi ile göndermiş olduğunuz Çekçe tercümeleriniz ortalama 5 dk. içerisinde fiyat ve süre olarak tekliflendirilmektedir.

Geliştirmiş olduğumuz departman sistemi yardımı ile Çekçe tercüme projeleriniz yalnızca şirket içinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Tercüme edilecek olan belgeleriniz şirket prensiplerimiz gereğince yalnızca Boğaziçi Tercüme Bürosu Ailesi bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlar tarafından tercüme edilmekte, belgeleriniz hiç bir şekilde şirket dışından 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Tercüme işlemi tamamlanmış olan belgeleriniz 10 yıl süre ile şirket sunucularımızda barındırılmakta olup, dilediğiniz zaman yedekler dosyaların tedariğini sağlayabilmekteyiz.

Çekçe Tercümede Bizi Tercih Etmeniz Gerekene 4 Neden!

Çekçe Tercüme Kalitesi

Alanında uzman tercüman kadromuz ile en üst kalitede Çekçe tercüme hizmeti sunmaktayız.

En Hızlı Çekçe Tercüme Hizmeti

Alanında deneyimli proje koordinatörlerimiz ve deneyimli Çekçe tercüman kadromuz ile zamanlamada hata yapmıyoruz.

Hesaplı Çekçe Tercüme Fiyatları

Çekçe tercüme projenizin zorluk derecesine göre Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak uygun fiyatlara kaliteli hizmetler sunmaktayız.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Günün her saati telefon, mail ve site içi canlı destek sistemimiz ile ulaşılma engelini ortadan kaldırıyoruz.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak elde ettiğimiz başarıyı çözüm ortaklarımıza borçluyuz.

Güncel İngilizce Tercüme İstatistiklerimiz

1.897

Farklı Müşteri

2.451

Adet Farklı Proje

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST