fbpx

Ardıl Tercüme Nedir?

Ardıl tercüme anlık çeviri türlerindendir. Her hangi bir elektronik alet kullanımına gerek kalmadan konuşmacının ardından tercümanın çeviri yapmasına denmektedir. Aynı zamanda ardıl tercümeler bilinen en eski tercüme türüdür.

Ardıl tercümelerde istediğiniz kadar insana hitap edebilirsiniz fakat konuşmacı, konuşma esnasında sürekli sözünü kesmek zorundadır.

Çeviri yapacak olan tercümanın iki dili de ana dili gibi bilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda teknik terimlerden sık sık bahsediliyorsa mutlaka tercümanın terminolojiye hakim olması da gerekmektedir.

Sözlü tercümenin farklı alanlarından olan simultane, konferans, telefonda çeviri gibi hizmetlerimize de göz atabilirsiniz.

Ardıl Tercüme Hizmetleri - Boğaziçi Tercüme Bürosu

Ardıl Tercümede Bizi Tercih Etmeniz Gerekene 4 Neden!

Maksimum Ardıl Tercüme Kalitesi

Alanında uzman tercüman kadromuz ile en üst kalitede ardıl tercüme hizmeti sunmaktayız.

En Hızlı Şekilde Organize Oluyoruz

Ardıl tercümelerde son derece hızlı bir şekilde organize oluyoruz. Bu sayede misafirlerinizi tam zamanında karşılamanızı sağlıyoruz.

Hesaplı Ardıl Tercüme Fiyatları

Ardıl tercüme projenizin zorluk derecesine göre Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak uygun fiyatlara kaliteli hizmetler sunmaktayız.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Günün her saati telefon, mail ve site içi canlı destek sistemimiz ile ulaşılma engelini ortadan kaldırıyoruz.

Acil Ardıl Tercüme Hizmetleri

Ardıl tercüme hizmetlerinde hızlı bir şekilde organize olmak oldukça önemlidir. Çünkü anlık olarak çeviri talepleri gelebilmektedir. Bu yüzden Boğaziçi Tercüme Bürosu en hangi dillerde bir tercüman talebiniz olursa olsun hızlı bir şekilde organize olarak harekete geçebilecek bir tercüman ağı oluşturdu.

Kısa sürede istediğiniz dillerde ardıl tercüme alanında uzmanlaşmış tercümanlar ile harekete geçmekteyiz. Acil tercüme hizmetleri almak için bize 7/24 ulaşabilir kısa süre içinde teklif alabilirsiniz.

ARDIL TERCÜMEDE FARKLIYIZ

Mail, posta ve site içi dosya gönderme sistemi ile göndermiş olduğunuz Arapça tercümeleriniz ortalama 5 dk. içerisinde fiyat ve süre olarak tekliflendirilmektedir.

Geliştirmiş olduğumuz departman sistemi yardımı ile ardıl tercüme projeleriniz yalnızca şirket içinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Tercüme edilecek olan belgeleriniz şirket prensiplerimiz gereğince yalnızca Boğaziçi Tercüme Bürosu Ailesi bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlar tarafından tercüme edilmekte, belgeleriniz hiç bir şekilde şirket dışından 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Tercüme işlemi tamamlanmış olan belgeleriniz 10 yıl süre ile şirket sunucularımızda barındırılmakta olup, dilediğiniz zaman yedekler dosyaların tedariğini sağlayabilmekteyiz.

Sektör Uzmanlıklarına Göre Ardıl Tercümanlar

İş toplantılarında, seminerlerde, sempozyumlarda, iş yemeklerinde, basın toplantılarında ya da eğitimlerde konuşulacak olan konunun terminolojisine hakim olmak oldukça önemlidir. Bu yüzden tercüman seçimlerinde uzmanlık alanlarını göz önünde bulundurarak sizin için bir ekip oluşturuyoruz.

İster tıbbi, ister akademik, ister havacılık alanlarda olsun sizin için en deneyimli ve sektörel dile hakim tercümanları belirliyoruz.

Ardıl Tercümede Kalite ve Deneyim

Ardıl tercümelerde en çok yaşanan problemlerin farkındayız. Bu yüzden deneyim sahibi tercümanlar ile çalışıyoruz. İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Çince gibi onlarca dilde ardıl tercüme hizmeti sunuyoruz.

Alanında lider olan firmaların tercihi Boğaziçi Tercüme Bürosu anlık çeviri hizmetlerinde her zaman kaliteyi ön plana çıkartır.

Düzenleyeceğiniz organizasyonlarda etkili bir iletişim kurmanızı sağlamakla kalmıyor aynı zamanda tüm ardıl tercüme hizmetlerini uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

Hemen Ardıl Tercüme Teklifi Alın

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Ardıl Tercüme Hizmeti için Boğaziçi Tercüme Bürosu En Avantajlısı!

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak elde ettiğimiz başarıyı çözüm ortaklarımıza borçluyuz.

Boğaziçi Tercüme İstatislikleri

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST