Ardıl Tercüme

KELİMELERİNİZE TERCÜMAN OLMAK İÇİN BURADAYIZ!

Size tam anlamıyla yardımcı ve tercüman olmaktan memnuniyet duyarız. Hemen hemen her dili tercüme ettiğimizin bilgisini vermek isteriz. Sizlere her dilde elimizden geldiğince yardımcı olacağımızı bilmesiniz! İşinde uzman bir tercüme bürosu olduğumuzu söylemek isteriz!

TERCÜME BÜROSU KALİTESİ

Boğaziçi Tercüme Bürosu sözlü tercüme alanında profesyonel hizmet vermektedir. Ardıl ve simultane tercüme alanında uzun yıllardadır hizmet veren firmamız sizler için en uygun çözümleri uygun fiyatlara oluşturmaktadır. Tercüme bürosu olarak ardıl tercüme alanında sahip olduğumuz uluslararası deneyimli tercüman kadromuz ile 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekteyiz. Hatanın kabul edilmediği ardıl tercüme alanında bizleri güvenle seçebilirsiniz.

ARDIL TERCÜMEDE FARKLIYIZ

Mail, posta ve site içi dosya gönderme sistemi ile göndermiş olduğunuz Arapça tercümeleriniz ortalama 5 dk. içerisinde fiyat ve süre olarak tekliflendirilmektedir.

Geliştirmiş olduğumuz departman sistemi yardımı ile ardıl tercüme projeleriniz yalnızca şirket içinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlarımızca tercüme edilmektedir.

Tercüme edilecek olan belgeleriniz şirket prensiplerimiz gereğince yalnızca Boğaziçi Tercüme Bürosu Ailesi bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan tercümanlar tarafından tercüme edilmekte, belgeleriniz hiç bir şekilde şirket dışından 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Tercüme işlemi tamamlanmış olan belgeleriniz 10 yıl süre ile şirket sunucularımızda barındırılmakta olup, dilediğiniz zaman yedekler dosyaların tedariğini sağlayabilmekteyiz.

Ardıl Tercüme Hizmetleri

Aklınızda hiçbir soru işaretinin kalmaması için size yine yardımcı olacağız. Çevirilerimiz noter onaylı yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Yani bu konuda içiniz oldukça rahat olabilir. Sizi yarı yolda bırakacak ya da sizi mağdur edecek her türlü konudan uzak durmaktayız. İşimizi en profesyonel şekilde yapmaya alışık olan bir firmayız. Siz sadece yapılması gereken işlerinizi bize emanet edin ve gerisini hiç düşünmeyin. Size en iyi şekilde hizmet etmek için varız!

Ayrıca ardıl tercüme alanında Boğaziçi Tercüme Bürosu uluslararası teccübeye sahipsiz. Sahip olduğumuz gelişmiş teknik ekipmanlar, teknoloji alanında deneyimli personellerimiz ve uzman tercümalarımız ile her alanda ve dilde ardıl çeviri hizmetlerini verebilmekteyiz..

Sunumlarınızda, toplantılarınızda ve ihtiyaç duyduğunuz bütün alanlarda sözlü ve yazılı tercüme hizmetlerini verebilmekteyiz. Boğaziçi Tercüme Bürosu ardıl tercüme alanında sizler için en iyi çözümleri sunacaktır. Ardıl çevirinin ne kadar önemli olduğunun ve asla hata kabul etmediğini çok iyi bilmekteyiz. Bundan dolayı çevirilerinizi projenize özel tercümanlar aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz. Büyük bir titizlilik ile çalışmaktayız. Örneğin tıp alanında yapılacak tercüme için termilojiye hakim, bu alanda kariyere sahip tercümanları projenize atamaktayız. Aynı şekilde teknik, akademik ve diğer bütün alanlarda da projenize özel oluşturduğumuz tercüman ve proje koordinatörlerini ardıl tercümenize özel oluşturmaktayız. Firmamızı günün her saatinde arayarak projeniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bütün Dillerde Ardıl Tercüme

Tercüme bürosu olarak sadece belirli alanlarda ve dillerde değil bütün dillerde hizmet vermekteyiz. Dünya üzerinde sahip olduğumuz tercüme ve yerelleştirme networkü ile yerel dillerde dahi ardıl çeviriler yapabilmekteyiz.

Tokya, Paris, New York, Dubai, Cape Town, Mumbai, Berlin, Moskova ve diğer bir çok noktada çözüm ortaklarımız ile her zaman daha başarılı daha iyi sonuçlar elde etmekteyiz. Bu uluslararası teccübeyi Türkiyenin dört bir noktasında en uygun fiyatlara en kaliteli şekilde sunmaktayız.

Hemen Ardıl Tercüme Teklifi Alın

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Ardıl Tercüme Hizmeti için Boğaziçi Tercüme Bürosu En Avantajlısı!

Ardıl Tercümede Bizi Tercih Etmeniz Gerekene 4 Neden!

Maksimum Ardıl Tercüme Kalitesi

Alanında uzman tercüman kadromuz ile en üst kalitede ardıl tercüme hizmeti sunmaktayız.

En Hızlı Ardıl Tercüme Hizmeti

Alanında deneyimli proje koordinatörlerimiz ve deneyimli ardıl tercüman kadromuz ile zamanlamada hata yapmıyoruz.

Hesaplı Ardıl Tercüme Fiyatları

Ardıl tercüme projenizin zorluk derecesine göre Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak uygun fiyatlara kaliteli hizmetler sunmaktayız.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Günün her saati telefon, mail ve site içi canlı destek sistemimiz ile ulaşılma engelini ortadan kaldırıyoruz.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak elde ettiğimiz başarıyı çözüm ortaklarımıza borçluyuz.

Boğaziçi Tercüme İstatislikleri

1.897

Farklı Müşteri

2.451

Adet Farklı Proje

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST