Urduca Tercüme Bürosu

Urduca, Pakistan ve Hindistan’da kullanılan yaygın bir dildir. Pakistan’da iki adet resmi dil bulunur, Urduca bunlardan biridir. Hatta Hindistan’da bazı bölgelerin resmi dilidir. Urdu, Türkçede ordu kelimesinden gelmektedir. Bu yüzden ordu dili de denmektedir. Hintçeye çok benzer ve Urduca özellikle Hindistan’ın kuzeyinde Müslümanlar tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır.

Urduca Çevirilerinizde Güvenle Boğaziçi Tercüme Bürosunu Tercih Edebilirsiniz.

Alanında Lider Azerice Tercüme Hizmetleri

Dilin Genel Özellikleri
Bu dilin yakınlaşmasına rağmen yazılış ve lehçe farkı mutlak suretle tercüman olasılığını arttırmaktadır. Bu durumla beraber Azerice Tercüme yapılması planlanmaktadır. Özellikle birçok sanatsal, kültürel, ticari ve hukuki durumun ortaya çıkması ve bu durumların yaygınlaşması da bu tip tercüme durumlarını ortaya çıkarmaktadır. Son yıllarda iki ülke arasında yaygınlaşan akademik iş birlikleri de bu durumu ortaya koymaktadır. Birçok makalenin tercüme edilmesi ve bilimsel anlamlar kazanılabilmesi için bu tür tercüme faaliyetleri yapılmalıdır. Tercüme faaliyetlerinin kaliteli ve uzmanlaşmış yerlerde yapılması çok önemlidir. Böylelikle bireyler gerekli görülen şekillerde bu işlemlerden faydalanabileceklerdir. Bununla beraber gerekli metin ve çeviri hizmetlerinin yeminli tercümanlarca yapılması gerekli işlemlerin yapılış şeklini de sağlamlaştıracaktır.

Urduca Çeviri Hizmetleri

Tercümanlık bürosu kuruluşları 1940 senesinde MEB altında kurulmuştur ve aslında başta dünya klasiklerini ülkemize kazandırmak için görev yapıyorlardı. Gelişen dünyada var olan ihtiyaç dahilinde görevleri de revize oldu.
Biz, yazılı resmi evraklarınızı çevirebilmek için görev yapıyoruz. Yeminli tercümanlarımız ile vekalet, pasaport çevirilerinizi yapıyoruz. Ayrıca eğer bir tercümana ihtiyaç duyarsanız yine sizin hizmetinizde bir firmayız. Maillerinizi, yurtdışı evraklarınızı, web sitelerinizi, yazılı tüm metinlerinizi Türkçeden Urducaya, Urducadan Türkçeye en kısa sürede uygun fiyatlarla çevirmek için görev yapıyoruz.

Urduca tercüme alanında uzman bir ekibe sahibiz. Urduca bilen tercümanlarımız Urducayı ana dilleri gibi bilmektedirler. İletişim kurmak istediğiniz kişilere vereceğiniz veya bu kişilerden alacağınız diyalogları, yazılı metinleri eksiksiz bir şekilde çevirebilmekteyiz. Talebinize göre notere veya ofisinize eleman gönderebilmekteyiz. Randevulu çalışan sistemimizde aynı gün içerisinde çevirmen gönderebilmekteyiz. Yeminli tercümanlarımız bağlı oldukları noterliklerden tüm tescil işlemlerinizi yapabilmektedirler.

Pasaport, nüfus cüzdanı, nüfus kayıt örneği, evlilik cüzdanı, ruhsatlar, tüzükler, tüm resmi evraklarla beraber dilekçeler, sertifikalar, gümrükle alakalı evraklar, rapor ve analizler, şirketlere ait faaliyet tabloları, konsolosluk çevirileri, kişisel belgeler, hukuksal veya iş tercümelerini rahatlıkla yaptırabileceğiniz bir tercümanlık bürosu niteliğindeyiz.

Nasıl çalışıyoruz?

Urduca tercüme ihtiyacınız olduğunda web sitemiz aracılığı ile bizlere ulaşıp istediğiniz hizmeti bize tarif etmelisiniz. Ardından eğer yazılı bir çeviri talebiniz var ise belgeyi bize iletirsiniz. Saatler içerisinde çevirinizi sizlere ulaştırırz.
Şayet iş gezinize, ofisinizde bir toplantınıza veya müşteriniz ile dışarıda yiyeceğiniz bir yemeğe tercüman arıyorsanız bize talebinizi iletirsiniz ve organizasyonun yapılacağı yere, istediğiniz saatte bir Urduca bilen tercüman göndeririz.

Fiyatlandırmalar nasıl yapılır?

Fiyatlandırma konusu, işin şekline göre değişmektedir. Evrak tercümesi yapılacaksa kelime sayısı baz alınmaktadır. Sözlü tercümelerde ise tercümanın çeviri yapacağı saat başına bir ücret talep edilmektedir.
Ayrıca firmamız şirket politikaları gereği gizliliğe büyük önem vermektedir. Toplantılarınız için bir tercüman talep ettiğiniz zaman aklınızda gizlilik ile alakalı bir soru işareti oluşmaması açısından dilediğiniz şekilde gizlilik sözleşmesi yapabilmekteyiz. Firma olarak hassas konuların farkında olan ve müşterilerinin mahremiyetine saygılı bir politikamız bulunmaktadır. Bu yönden içinizin rahat olması bizim için son derece önemlidir.

Şimdi Urduca Tercüme Teklifi Alın

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Urduca Tercümede Boğaziçi Tercüme Bürosunu Neden Seçmelisiniz?

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

Tercüme İstatistiklerimiz

1.897

Farklı Müşteri

2.451

Adet Farklı Proje

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST