Boğaziçi Tercüme Bürosu - İnsan Kaynakları

KELİMELERİNİZE TERCÜMAN OLMAK İÇİN BURADAYIZ!

Size tam anlamıyla yardımcı ve tercüman olmaktan memnuniyet duyarız. Hemen hemen her dili tercüme ettiğimizin bilgisini vermek isteriz. Sizlere her dilde elimizden geldiğince yardımcı olacağımızı bilmesiniz! İşinde uzman bir tercüme bürosu olduğumuzu söylemek isteriz!

Tercüme ve Danışmanlık

Hepinizin bildiği gibi firmamız tercümanlık hizmetleri vermektedir. Ama aynı zamanda insan kaynakları danışmanlığı hizmeti de vermekteyiz. Bazı firmalar ile bu hizmetimiz ile çalışmaktayız. Tercümanlık konusunda her daim yardımcı olacağımız gibi bu hizmetimizde de size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. Günümüzde isteklerinizi karşılayacak eleman bulmak zor olmaktadır. Hatta bazen tam donanımlı olmasa bile acil olduğu için eleman almak durumunda olan firmalar bulunmaktadır. Bunu engellemek için size hizmet sunmaktan onur duyarız. Tercümanlık konusunda olan işlerimiz ve başarılarımız hakkında bilgi sahibi iseniz danışmanlık konusunda da başarılı olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Boğaziçi Tercüme Bürosu

ELEMAN İHTİYACI

Her sektörde eleman ihtiyacı durmaksızın devam etmektedir. Ama bazen şirketlerin insan kaynakları departmanı olmaması ya da fazla elemana sahip olamadığı için departmanın yeterli olamaması durumlarında şirketler bizlere danışmanlık için başvurmaktadırlar. Elemen arayışı konusunda sizlere yardım etmekten mutluluk duymaktayız. Bize başvurmanız durumunda hem zamanınız size kalacak hem de aranılan vasıflara uygun elemanlar iş görüşmelerine gelmiş olacak. Size çok yardımımız dokunacağı kesin!

İNSAN KAYNAKLARI

Firmalar eleman ihtiyacı olduklarında eleman almak için ilanlar vermektedir. Ancak istedikleri vasıflara sahip eleman bulamamaktadırlar. Ve bu arayış süresiz bir şekilde devam etmektedir. Artık eleman bulma umutları yitirilmek üzeredir. İşte bizimle iletişime geçmeniz için en doğru zaman! Biz sizlerin ihtiyaç duyduğu elemanlarla sizden önce mülakat yapmaktayız. Ve aranılan işe uygunluklarını gözden geçirdikten sonra eğer uygunsa size yönlendirmekteyiz. Size gönderdiğimiz insanlarla görüşüp işe uygunluğunu gördükten sonra işe almanız zaten uzun sürmemektedir. Aradığınız vasıflara uygun olmayan elemanları size kesinlikle yönlendirmemekteyiz. Bu bizim için olumsuz bir görünüm sizin içinde sadece zaman kaybı olmuş olur. Tercüme konusunda ne kadar titizlik ile çalışıyorsak danışmanlık konusunda da bu titizliğimizi koruduğumuzu bildirmek isteriz.

ELEMAN SEÇİMİ

Tercüme konusunda ne kadar detaycı ve tercümanlar konusunda ne kadar seçici isek eleman seçimi konusunda da çok seçici olmaktayız. Aradığınız eleman vasıflarını bizlere en detaylı şekilde ilettikten sonra gerisini bize bırakın! Duruma göre değişiklik gösterebilecek olan vasıf özelliklerini belirtmeniz halinde eleman bulmamız çok daha kolay olacaktır. Eleman ararken cv si uygun olan adayları mülakat için çağırmaktayız. Görüşme olumlu geçer ise ve aradığınız vasıflara tam anlamıyla uyuyorsa sizinle iletişime geçip size yönlendirmek istediğimizi belirtmekteyiz. Daha sonra eğer siz de görüşmek isterseniz adayları size yönlendirmekteyiz. Yönlendirdiğimiz adaylar sizin de isteklerinizi tamamen karşılıyorsa işe alımınız gerçekleşecektir. Daha fazla bilgi edinmek için bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Yazılı iletişime geçmek isterseniz e mail adresimiz de bulunmaktadır. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve diğer yaptığımız hizmetler hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz sitemize göz atabilirsiniz. Elimizden gelen hizmetlerle size yardım etmek için daima yanınızdayız!

CV Gönder

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak elde ettiğimiz başarıyı çözüm ortaklarımıza borçluyuz.

Güncel Tercüme İstatistiklerimiz

1.897

Farklı Müşteri

2.451

Adet Farklı Proje

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST