fbpx

Turizm Sektörü Çeviri Hizmetleri

Turizm sektörü çevirinin en çok gerekli olduğu sektördür. Ülkemizde yüzlerce seyahat acentası dünyanın farklı noktalarına turist taşımaktadırlar. Aynı zamanda yurt dışından gelecek olan turistlerde bu acentalar vasıtası ağırlanmaktadır.

Aynı zamanda bu sektör ülke ekonomileri için hayati bir önem taşır. Bu sektörde kaybedilen değerler ülke ekonomisini olumsuz yönde etkiler. Bu yüzden verilen hizmetin kalitesi üst düzey olmak zorundadır. Tanıtım videoları, broşürler, reklam kampanyaları, konaklama fırsatları ve ülke güvenliği gibi önemli konular turizm üzerinde doğrudan etki yapmaktadır.

Turizm sektöründe tanıtım en önemli faktördür. Firmanın müşterilere kendini tanıtması onlarla kendi dillerinden anlaşması gerekmektedir. Müşteriler dünyanın neresinden gelirse gelsin iletişim kopukluğu yaşamamaları gerekmektedir.

Turizm sektöründe ağırlanan misafirler geldikleri ülkeler ile ilgili kültürel ve tarihsel değerleri tanımak isterler bu noktada onlara eşsiz bir deneyim yaşatabilmek için uzman tercümanlardan yararlanmak gerekmektedir.

Boğaziçi Tercüme olarak turizm sektörününde çalışan profesyonel tercümanlarımız sayesinde isteklerinize hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz. Turizmin en önemli yatırımlardan biri olduğunu biliyor ciddiye alıyoruz.

Tercüme Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Turizm Sektöründe Tercüme İhtiyaçlarınız İçin Lider Tercüme Bürosu

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

Tercüme İstatistiklerimiz

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST