fbpx

Teslimat

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin istekleri bizim için her zaman önceliklidir. Teslimat konusunda isteklerinizi bize iletin gerçekleştirelim.

Boğaziçi Tercüme Bürosu teslimat şekilleri aşağıdaki gibidir. Teslimat ile ilgili tüm sorularınızı bize ulaştırabilirsiniz.

Teslimat

Mail Yoluyla Teslimat

Dosyalarınızı hızlı bir şekilde teslim almak istiyorsanız. Mail yoluyla tercümesi gerçekleştirilmiş dosyalarınızı sizlere iletiyoruz.

Fax Yoluyla Teslimat

Gün içerisinde tamamlanmış tercümelerinizi fax ile sizlere iletmemizi istiyorsanız fax yolu ile de teslimat gerçekleştirmekteyiz.

Kargo

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak anlaşmalı kargo şirketleri ile nereye isterseniz teslimat gerçekleştiriyoruz. Dosyanızın tercümesi tamamlandığı andan itibaren kargo işlemlerine başlamaktayız.

Hızlı Kargo

Acil kargo talepleriniz için hızlı bir şekilde harekete geçiyoruz. Anlaşmalı kargo şirketlerimizin hızlı kargo servislerinden yararlanarak en kısa sürede tercümesi tamamlanmış dosyalarınızı sizlere iletiyoruz.

Kurye

Şehir merkezlerinde en hızlı gönderim şekli olan kuryeler ile teslimat gerçekleştiriyoruz. Boğaziçi Tercüme’de herşey istediğiniz gibi planlanmaktadır.

Elden Teslim

Tercümesi tamamlanmış dosyalarınızı İstanbul merkezli ofisimizde elden teslim alabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz için buraya tıklamanız yeterlidir.

ÜST