fbpx

Telekomünikasyon Tercüme Hizmetleri

Gelişen bilişim teknolojileri telekomünikasyona olan bağlılığı arttırmaktadır. Bu yüzden telekomünikasyon firmalarının sayısında bir artış mevcuttur. Uluslararası firmalar farklı ülke pazarlarına girerek hizmet açıklarını kapatmaktadır. İletişim sağlayıcı firmalar artık altyapılarını faklı ülkelerde geliştirme yoluna gitmişlerdir.

Telekomünikasyon alanında farklı kültürler ve dillerin etkileşiminin giderek artmasıyla yerelleştirme ve tercüme istekleri çoğalmıştır. Çünkü tanıtımlar, broşürler, toplantılar, anlaşmalar çoğalmaktadır. Yeni altyapılar teknolojilerin giderek artmasıyla bu alanda istenilen tercümelerin kalitesi de artmak zorunda kalmıştır. Boğaziçi Tercüme olarak teknik donanıma sahip ve literatüre hakim tercümanlarla çalışmaktayız.

Aynı zamanda bu alanda ihtiyaç duyduğunuz hukuki tercümelerde de yanınızda olmaktayız. Hukuki tercüme alanında avukat tercümanlar ve deneyimli editörlerimiz sayesinde tercüme ihtiyaçlarınıza cevap verebilmekteyiz.

Telekomünikasyon sektöründe ihtiyaç duyduğunuz proje, hukuki, danışmanlık, pazarlama, web sitesi, uygulama gibi her alanda karşılaştığınız çeviri isteklerinizi profesyonel çözümlerle karşılamaktayız. Boğaziçi Tercüme deneyiminden yararlanmak için canlı destek hattımızdan, sabit telefon hattımızdan, mobil uygulamalardan ve e-mail yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Anında Tercüme Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Kaliteli Ve Güvenilir Tercüme Hizmeti Boğaziçi Tercüme Bürosunda Sizleri Beklemekte

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

Tercüme İstatistiklerimiz

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST