fbpx

Sanat Tercümeleri Servisi

Sanat alanında nitelikli tercüme en zor tercüme türlerindendir. Çünkü bu aşamada dil bilgisinin yanı sıra sanat tarihi, güncel sanat bilgisi, estetik terim bilgileri de bilmek gereklidir. Bu alanda en çok ihtiyaçlar sergilerde, sanat festivallerinde, tiyatro gösterilerinde, bilgilendirmeler ve broşürlerde ortaya çıkmaktadır.

Her yıl yurt dışından ülkemize yüzlerce değerli sanatçı konferanslara, sempozyumlara, seminerlere konuşmacı olarak katılmaktadır. Bu platformlarda yapılan etkinliklerde yazılı tercümenin yanı sıra ardıl ve simultane tercüme ihtiyaçları da doğmaktadır. Konuşmacıların söylediği cümleleri kesintisiz ve kaynak dildeki karşılığı ile aktarabilmek için sanatsal literatüre hakim olunması gerekmektedir.

Sanatsal tercüme sadece kelimelerin birebir çevirisi değildir aynı zamanda kültürlerin aktarılmasına aracı olmaktadır. Boğaziçi Tercüme olarak sanat alanındaki değerlerin tüm dillere aktarılmasında yazılı ve sözlü tercüme isteklerinize profesyonel tercüman kadromuz ile cevap verebilmekteyiz.

Tercüme Teklifi Alın!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Dosyanızı Ekleyin

Sanat Alanında Profesyonel ve Hızlı Tercüme Tercüme Bürosu

Üstün Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Tercüme

Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.

Cazip Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

Tercüme İstatistiklerimiz

İco

1.897

Farklı Müşteri
İco

2.451

Adet Farklı Proje
İco

6.786.787

Karakter Tercüme Hizmeti
İco

4.689

Gün Tercüme Deneyimi
ÜST